یکی از مشکلاتی که همه ما با ان مواجه میشویم ریختن رنگ ولکه روی موزاییک های خانه است . ما در این مطلب سعی میکنیم تا این مشکل شما را به بهترین وجه حل کنیم باما همراه باشید .

ابتدا باید بگوییم اگر لکه های رنگ گسترده باشد و سطح دارای شیار های ریز مانند سنگ تیشه ای بادبر و … باشد و یا روش هایی که در پایین بیان شده کارساز نباشد شما نیاز به خدمات تخصصی دارید برای پاک کردن رنگ میتوانید با ما تماس بگیرید.

09366979514 09144225847 02128423707

خدمات شستشوی نمای ساختمان را با 30 درصد تخفیف بدون نیاز به داربست از گروه یوستا دریافت نمایید .

راه پاک کردن لکه از روی موزاییک صد در صد تضمینی.

پاک کرده لکه از سطح سرامیک
رنگ روی موزاییک

لکه موزاییک را پاک کنیم

خوب این یک مشکلی است که ممکن است برای همه اتفاق بیافتد و ما می خواهیم به شما اموزش پاک کردن لکه رنگ و روغن را اموزش دهیم .

شما میتوانید بدون هیچ هزینه ای این لکه ها را به راحتی با لوازم و مدادی که در خانه دارید پاک کنید . برای این کار کافیست یک پیمانه جوش شیرین را با یک چهارم پیمانه اب ولرم مخلوط کنید و روی لکه بریزید . بعد از گذشته چند دقیقه با برس مخصوص روی ان را بکشید . توجه کنید جوش شیرین خاصیت سفید کننده گی دارد و شما میتوانید برای سفید کردن موزاییک ، سرامیک ، سرویس های بهداشتی از جمله حمام و دستشویی از این روش استفاده کنید و نتیجه خوبی دریافت کنید .

ما در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه لکه های نظیر روغن و رنگ را نیز از روی سرامیک های خانه تان پاک کنید . برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید .

پاک کردن لکه رنگ از روی سرامیک ها

شما میتوانید لکه های رنگ را از روی سرامیک ها پاک کنید . بسته به رنگی که روی سرامیک ریخته شده شما باید راه کار هایی را امتحان کنید و نتیجه نیز بگیرید .

رنگ روغنی پلاستیکی

رنگ روغنی

رنگ روغنی پلاستیکی به دلیل غلظت بالای ان میتواند به راختی پاک شود . بدین گونه که شما میتوانید روی لکه رنگ مقداری یخ بگذارید تا لکه رنگ روغنی مقداری جمع شود . سپس سما میتوانید با کارتک انرا بتراشید

و لکه های مانده را نیز میتوانید با استفاده از الکل یا تینر ازبین ببرید بدین ترتیب که تینر را روی محل لکه های بجا مانده بریزید و بعد از گذشت چند دقیقه لکه ها را با استفاده از دستمال و یا حوله بکشید تا کامل محو شود.

توجه داشته باشید که اگر رنگ ریخته شده روی سرامیک شما از رنگ های پایه اب باشد کار شما اسان تر خواهد بود . شما در ابتدا باید لکه رنگ را با حوله خیس کاملا بخیساند و بعد از کامل خیس خوردن لکه ها را از روی سطح سرامیک جدا کنید . لکه های بجا مانده را نیز میتوانید به استفاده از حوله و کشیدن ان روی روی لکه از بین ببرید . اگر لکه های به جا مانده سماجت کردند و پاک نشدند شما میتوانیداز حوله ای استفاده کنید که کمی اغشته با الکل باشد و نتیجه مطلوب را بگیرید .

لکه های روغن سوخته

خوب بردن لکه روغن کار دشواری است . اگر در پارکینگ شما هم لکه های روغن روخته شده و رنگ پارکینگ را عوض کرده باید با ما همراه باشید تا بتوانبم با کمک هم دیگر ان لکه را از بین ببریم .

ابتدا روی لکه روغنی اما خشک توجه داشته باشید که خشک باشد مقداری نوشابه ترجیها کوکا کولا میریزیم و میگذاریم تمام شب را بماند . مقداری مایع ظرفشویی را داخل سطل اب بریزید تا کف کند و پس از ان محال لکه را با ان پاک کنید و پس از ان با فشار اب بشویید .

پس از ان مقداری جوش شیرین را روی ان لکه بریزید اینبار توجه داشته باشید که محل لکه خیس باشد تا جوش شیرین به صورت خمیری دراید و بگذارید حدود یک دقیقه بماند تا نفوذ کند سپس با برس های سفت روی ان را بسایید . اگر همچنان لکه ها باقی ماندند مقداری مایع لباس شویی روی ان بریزید و به ان مقداری جوش شیرین اضافه کنید و بعد با جارو و اب بشویید .

امید وارم به چیزی که به دنبالش بودید در این مطلب رسیده باشید .

گروه خدماتی صنعتی ساختمانی یوستا اماده خدمت به شماست . شما میتوانید با شماره های داده شده تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید .

همچنین اگر روش های بالا کارساز نبود و سطح آلوده شدن سطح با رنگ زیاد بود شما نیاز به خدمات کفشویی دارید .

شما میتوانید با ارسال انتقادات و پیشنهادات ما را در هرچه بهتر کردن خدماتمان یاری کنید .

آیاپاک کردن رنگ سیمان و گچ از روی سنگ موزاییک امکان پذیراست

بعله شما میتوانید با ترفندهای این مقاله امکان پاک شدن لکه ها را از روی سطح بررسی نمایید و اگر مساحت و لکه های زیاد و گستردگی فراوانی داشت و راهکار های بالا کار ساز نبود نیاز به برداشت مکانیزه می باشد که می توانید این خدمات را از ما دریافت نمایید.

آیا برداشت مکانیزه لکه های رنگ به سطح آسیب می رساند

خیر به هیچ عنوان آسیبی به سطح وارد نمی کند و روند مکانیزه با استفاده از چندین نوع ابزار صورت میگیرد استفاده از واتر جت صنعتی دارای بار بیش 250 بار و در صورت شدت زیاد نیاز به اسکرابر می باشد .

برداشت رنگ و لکه ها با دست بهتره یا مکانیزه

اگر لکه های رنگ کم است خودتان با کارتک و دیگر مواردی که در این مقاله بیان کرده ایم سطح را پاک نمایید ولی اگر شدت و پراکندگی زیاد است نیاز به برداشت مکانیزه می باشد که تمام جرم سطح و لکه ها را پاک می نماید و سطح کاملا تامیز و مثل روز اول می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *