خدمات رنگ امیزی نمای ساختمان

خدمات رنگ امیزی نمای ساختمان رنگ امیزی نمای ساختمان که لازمه امروزه نما های ساختمانیست که اوستایاب با نقش مهم در این زمینه میتواند به کار فرمایان عزیز در رابطه با رنگ امیزی نمای ساختمان خدمات شایانی ارائه دهد. اوستا یاب با بهری گیری از دستگاه های مجهز پاششی و بهترین نوع رنگ نما و افراد خبره و نیز با استفاده از طناب و یا داربست ، کلایمر اماده ارائه خدمات رنگ نمای ساختمان میباشد.

نکات مهمی که میبایستی قبل از رنگ امیزی نمای ساختمان انجام گیرد

  • در صورت کلی اول میبایستی چک شود که نمای ساختمان یا دیوار ما نیاز به رنگ امیزی دارد ،اگر داردانجام عملیات رنگ امیزی شروع خواهد شدولی اگر نیاز نیست از انجام بایستی خودداری شود.
  • دوم اینکه زیر کار نمای ساختمان ما اماده است برای رنگ امیزی یا نه یعنی بایستی چک شود که اگر نمای ما کثیف است بایستی شستشو شود و بعد24یا48 ساعت دیگر رنگ امیزی شود ویا اینکه اگر سنگی لق یا شل است میبایستی اول پیچ رولپلاک گردد  و بعد رنگ امیزی شودچون اگر رنگ امیزی گردد ممکن است سنگ بیوفتد و چهره کار ما را زشت و ناپسند بکندو یا اینکه ان جرم و کثیفی بعد مدتی شل و ریخته شود و رنگی که اجرا شده است را پوسته پوسته بکند.
  • انتخاب رنگ نما: که در این زمینه با مسئول فنی اوستایاب بایستی مشورت جست که چه نوع رنگی بهتر است استفاده گرددکه در مطالب اتی در انتخاب رنگ نما بحث خواهیم کرد.
  • انتخاب نوع رنگ نما(سفید،ابی،قرمز،و….) که این انتخاب به صلیقه کارفرما بستگی دارد که قبل رنگ امیزی بایدرنگ نما عنوان و انتخاب شود.
  • انتخاب شیوه رنگ امیزی که به مکان مورد نظر و خود جنس رنگ نما بستگی داردمثلا در مکانی بهتر است از غلطک استفاده گرددیعنی در این مکان نمیشود از پمپ پیسولتی استفاده کرد.
  • شیوی رنگ امیزی نمای ساختمان که بسته به صلاح دید متخصصین اوستایاب ممکن به چهار روش داربست، طناب ،بالابر ویا کلایمر استفاده گرددبعنوان مثال یک ساختمان سه طبقه با بر 10متر هم از طناب میشود استفاده کرد وهم از داربست و بالابر ولی چه بهتر که از داربست استفاده شود زیرا حجم کار نما زیاد نیست و اینکه تسلط روی داربست بهتر از طناب است واینکه کار در نهایت کیفیت و سرعت عمل خودش را نشان میدهدو نمای زیبایی جلوه خواهد کرد.

انواع رنگ های نمای ساختمانی

رنگ کنتکس نمای ساختمان

رنگ کنتکس معمولا بر دو نوع و یا پایه میباشد روغنی و اب ،که برای نقاشی دیوارهای پاگرد ها دیواره های پارکینگ بهتر است از رنگ کنتکس پایه اب استفاده شودو برای نقاشی نمای ساختمان بهتر از یایه روغنی استفاده شود که مقاومت به گرد و خاک و رطوبت داردو دوام طولانی وعمر بیشتری دارد.

رنگ اکریلیک نمای ساختمان

رنگ اکریلیک یکی از رنگهای پرطرفدار دررنگ نما محسوب میگردد که به خاطر قوام ان براقیت، دوام بالا عمر بالا و کشندگی ان یکی از رنگهایی که اکرلیک و شناخته شده است رنگ جوتن میباشد که بیشتر ان را به نام جولتن میشناسندو یکی از رنگ های پر کاربرد در رنگامیزی نما می باشد.

رنگ روغنی نمای ساختمان

این دسته رنگ ها که بیشتر برای حفاظ ها و نرده ها و قاب ،فرم پنجره و خود پنجره کاربرد دارد که بر پایه تینر فوری یا تینرروغنی مورد استفاده در رنگ نمای ساختمان قرار میگیرند.

رنگ نانو نمای ساختمان

که این نوع رنگ ها بیشتر به خاطر محافظ بودن و دوام داشتن واینکه در هر شرایط اب و هوایی سازگار بودن نیز کاربرد زیادی دارد ولیکن به خاطر وجود نانوی ترکیبی در ان قیمت ان نیز بالاتر از رنگ های دیگر میباشد.          ]]>

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *