خدمات شست و شوی دیوار به منظور تمیز کردن دیوار ها انجام میگیرد. به منظور تمیز کردن انواع دیوارها اعم از دیوارهای:

  • 1.سنگی
  • 2.سیمانی
  • 3.گچی
  • 4.آجری
  • 5.سفال
  • 6.سرامیکی
  • 7. و انواع دیوارها که با دیگر عایق ها پوشانده شده اند.

شما میتوانید از خدمات شست و شوی دیوار استفاده کنید.

خدمات شست و شوی دیوار چیست

در خدمات شست و شوی دیوار بستگی به نوع کثیفی دیوارها خدمات شست و شو انجام میگیرد. شما میتوانید با انواع روش های موجود دیوار هایی که دچار رسوب و کثیفی شده اند را تمیز کنید.

همچنین دیوار هایی که بعد از گذشت زمان دچار چرک گرفتگی که این عمل به سبب قرار گرفتن دیوار در مقابل عوامل طبیعی به وجود می آید را تمیز بنمایید.

دیوار ها اولین سطح نمایی منازل ، ساختمان ها ، کارخانجات،ویلاها، و کارگاه ها هستند. پس تمیز بودن آنها و اینکه آنها در چه شکل و شمایل ظاهری باشند اهمیت بالایی دارد.

دیوارها بر اثر قرار گرفتن در مقابل عوامل طبیعی بعد از گذشت زمان دچار کثیفی و تغیر ظاهری میشوند. که باعث بهم ریختگی ظاهری آنها میشود.

همچنین این فرایند طبیعی باعث میشود که منزل یا ویلای شما ظاهر شیک و مجذوب کننده خود را از دست بدهد.

خوب در مرحله اول این سوال پیش می آید که راه حل این مشکل چیست و باید چه کاری انجام داد و چه باید کرد که این فرایند دوباره شکل نگیرد.

برای آگهی از جواب سوالات خود با ما همراه باشید.

راه حل برطرف سازی مشکلات ظاهری دیوارها

شما عزیزان باید قبل از اینکه رفع مشکل کنید باید ابتدا مشکل یابی را شروع کنید. و بعد خدمات شست و شوی دیوار را انجام دهید.

به عنوان مثال مشکل شما این است که دیوار شما از قبل رنگ شده است و حال رنگ آن فرسوده شده است و میخواهید که این رنگ فرسوده را تمیز کنید.

برای انجام این فرایند در راستای خدمات شست و شوی دیوار شما باید ابتدا با متخصصینی جهت تمیز کردن دیوار به روش سندبلاست صحبت کنید.

که در این روش دیوار کاملا تمیز شده و سپس آماده است حال اگر بخواهید میتوانید نسبت به تجدید رنگ دیوار نیز اقدام نمایید.

البته باید یک نکته را در نظر داشته باشید که اگر قصد شما تجدید رنگ است بهتر است ابتدا عمل سند بلاست را انجام دهید سپس تجدیدرنگ نمایید تا عمر رنگ مورد استفاده شما افزایش یابد و دوام بالاتری را داشته باشد.

انواع کثیفی دیوارها و نحوه شست و شوی آنها

دیوار آجری:

دیوار های آجری عمدتا در بناهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند. این دیوارها که دورتا دور سوله ها و داخل سوله ها مورد استفاده قرار میگیرند که گاها دچار خاک گرفتگی و لجن گرفتگی میشوند.

همچنین این دوار ها ممکن است با اسپر ها و رنگ ها دچار کثیفی بشوند و عمدتا این دیوار ها دچار رسوب و خاک میشوند.

برای تمیز کردن گرد و خاک و لجن گرفتگی موجود از بارش باران شما میتوانید به وسیله واتر جت دیوارها و سوله را شست و شو نمایید.

البته این روش فقط خاک و غبار موجود را شست و شو میدهد و لی اگر میخواهید سطح دیوار ها را از شر رنگ ها و یا اینکه از شر رسوب گرفتگی خلاص کنید بهترین روش این است که ابتدا عمل سند بلاست را انجام دهید. سپس بعد از آن با مواد نانو سطح دیوار ها را پوشش دهید تا از گزند رسوب گرفتگی در امان بمانند.

دیوار سرامیکی:

برای استفاده از خدمات شست و شوی دیوار برای دیوار های سرامیکی باید ابتدا بدانید که این دیوار ها با بنای آجری ساخته شده اند و به منظور عایق کاری آنها از عایق سطحی سرامیک استفاده کرده اند.

این عایق سرامیکی موجود بر اثر گرد و خاک موجود دچار کثیفی میشوند برای این نوع از دیوار ها نیز میتوانید از واتر جت به منظور شست و شوی آنها استفاده کنید.

دیوار های سیمانی:

دیوارهای سیمانی کمتر برای نما استفاده میشوند از این دیوارها بیشتر برای پوشش دهی دیواره های نازک پشت ساختمانی استفاده میکنند.

به همین منظور این دیوار ها نیازی به خدمات شست و شوی دیوار ندارند. بیشتر برای زیباسازی این دیوار ها از عمل رنگ آمیزی استفاده میکنند.

ولی این نکته را باید قبل از رنگ آمیزی دیوار های سیمانی باید بدانید. و آن هم این است که باید با عمل سند بلاست سطح دیواره ی سیمانی را یک دست هموار کرد.

تا به هنگام انجام عمل رنگ امیزی سطح یک دست شده و باعث بد فرمی دیوار نشود.

خدمات شست و شوی دیوار
نمونه ای از رنگ آمیزی دیوار سیمانی

گروه خدماتی اوستایاب

گروه خدماتی اوستایاب با کادری مجرب در زمینه خدمات شست و شوی دیوار و با دربرداشتن بروزترین ابزارآلات آماده خدمات رسانی در این زمینه میباشد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین بهره مندی از مشاوره رایگان با شماره های درج شده تماس بگیرید.

با تشکر از اعتماد شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *