خدمات ساختمانی
ارائه خدمات ساختمانی ؛کفسابی،نماشویی ،پیچ رولپلاک نمل،سندبلاست

ریزش سنگ نمای ساختمان

تماس با ما

جلوگیری از ریزش سنگ نما ی ساختمان و ایمن سازی برای نماهای سنگی که همواره در معرض خطر ریزش سنگ نما وجود دارد یک امر ضروری می باشد .

گروه خدمات فنی و ساختمانی یوستا مفتخراست برترین گروه ارائه دهنده خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان در ایران می باشد . برترین تکنسین ها و رعایت استاندارد های ایمن سازی ساختمان در کنار ابزار آلات استاندارد کیفیت بالا را در خدمات تضمین می نماید .

اگر دنبال خدماتی هستید برای جلوگیری از ریزش سنگ نما کافیست با ما تماس بگیرید و از خدمات ما استفاده نمایید : 02128423707 -02141256757 -09144225847


دلایل ریزش سنگ نمای ساختمان چیست؟

چرایی ریزش سنگ را می توان در چند دسته تقسیم بندی نمود ولی مهمترین دلایل این امر می توان به :عدم دانش و آگاهی سنگ کار،استفاده از مصالح نا مرغوب،اسکوپ ننمودن سنگ،استفاده زیاد از سیمان خشک،لرزش،زلزله،توفان،رطوبت مهمترین دلایل این امر هستند.

جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان

برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان  می توان از خدمات پیچ رولپلاک نما استفاده نمود .

پیچ رولپلاک نما چیست ؟

پیچ رولپلاک نما روشی است که برای جلوگیری از ریزش سنگ نما و سقوط آن مورد استفاده قرار می گیرد.در این روش  کلیه سگ ها با پیچ ها و. رولپلاک های مخصوص به بدنه ساختمان متصل می گردد و استقامت آن افزایش می یابد .

جلوگیری از ریزش سنگ نما

همانطور که در بالا بیان شد برای جلوگیری از سقوط سنگ بر روی عابران پیاده و ساکنان بهتر است از این خدمات بهره بگیرید .

 این امر  می تواند خسارت های جدی جانی و مالی را برای تمامی افراد به وجود آورد.

گروه یوستایاب ارائه دهنده خدمات پیچ روپلاک نمای ساختمان و اسمن سازی نمای ساختمان آماده ارائه خدمات پیچ رولپلاک نما در سرتاسر کشور ایران با استاندارد های ایمنی ساختمان

تماس با ما:02128423707

تیم  ما و گروه ما همواره آماده ارائه خدمات با بهترین کیفیت  با تیم مجرب و ابزار آلات استاندارد  می باشد .

ضمانت بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت خدمات را از یوستایاب بخواهید .

محدودیت جغرافیایی در ارائه خدمات ما وجود ندارد و شما می توانید از سرتاسر ایران درخواست خدمات نمایید .


زمان مورد نیاز: 20 ساعت و 30 دقیقه.

روش جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان

 1. تهیه پیچ و رولپلاک های مخصوص سنگ نما

  برای ایمن سازی سنگ نما باید از پیچ های مخصوص این امر در کنار رولپلاک های مخصوص سنگکه به آنها رولپلاک چنگالی و پروانه ام گفته می شود باید تهیه گردد.

 2. دریل و ابزار مخصوص

  برای این امر  شما نیاز به دریل هایی با قدرت زیاد که حالت ضربه گیر داشته باشند دارید نباید در این خدمات از دریل های چکشی استفاده نمود.ابزار دیگر پیچ بند ایستیک می باشد تا انتهای پیچ را داخل سنگ قرار دهد.

 3. استفاده از داربست و یا طناب

  برای انجام این خدمات برای کلیه نما نیاز به داربست بندی و طناب دارید اگر خودتان می خواهید این کار را انجام دهید بهترین روش برایتان داربست می باشد و یا می توانید کار را به ما بسپارید .

 4. تعویض و مرمت سنگ های شل شده و ریخته

  برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان خیلی مهم است که سنگ های شل شده بیرون آورده شده و سپس با چسب سنگ  به نما چسبیده شود و بعد از خشک شدن پبچ گردند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707