سندبلاست خشک

66

سندبلاست خشک خدماتی است  برای زدودن جرم وکثیفی و زنگ از روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .و بسته به جنس سطح و میزان لایه ای که باید برداشته شود از متد ها روش و ابزار آلات مختلفی باید استفاده گردد .

شرکت یوزتایاب برترین ارائه دهندگان خدمات سندبلاست خشک را گردا گرد هم آورده است تا بهترین کیفیت خدمات را در کنار تعرفه های ارزان برایتان به ارمغان آورد .

برای دریافت خدمات سندبلاست خشک کافیست با ما تماس بگیرید تماس با :۰۲۱۲۸۴۲۳۷۰۷

 

سندبلاست خشک

سندبلاست خشک به عملیات ساپ پاشی  توسط کمپرسور های هوا بر روی سطوح مختلف اطلاق می گردد . از سندبلاست خشک برای لایه برداری و برداشتن لایه رنگ و زنگ  استفاده می گردد .

اگر سطح فلزات دچار اکسید آهنگ و یا زنگ زدگی شده باشد تنها روش ایتفاده از این خدمات می باشد  زیرا با استفاده از ساب پاشی سطح زنگ زده فلزات پاک می گردد  و سطح به حالت اولیه خود باز می گردد .

استفاده از خدمات ساب پاشی تنها در صنایع فلزی کاربرد ندارد بلکه در تمامی صنایع کاربرد دارد و بیشترین استفاده در صنایع فلزی و ساختمان سازی می باشد .

سندبلاست خشک چگونه اجرا می شود

برای اجرای این خدمات ازاز کمپرسور های بسیار قوی برای مکش و هدایت و پرتاب مواد ساینده استفاده می گردد در این روش ساب پاشی سطوح گوناگون با استفاده از مواد ساینده که می تواند شامل : سیلیس ،خرده شیشه،ماسه ،ساچمه   و …. با فشار بسیار بالا   پرتاب می شود  و موجب سایندگی و برداشت ۱  الی ۳ میلیمتر از سطح می گردد.

استفاده از مواد ساینده بسته به  جنس نوع سطح ها مختلف است  و نمی توان از یک ماده سانده در سطوح گوناگون استفاده کرد  زیرا عدم دقت و شناخت کافی موجب آسیب دیدگی سطوح می گردد.

 

موارد استفاده از سندبلاست خشک

اجرا و ارائه خدمات ساب پاشی بسته  ماهیت خود گستردگی فراوانی دارد که در زیر به نمونه هایی از آن برای آشنایی شما در باره آن آشنا خواهید شده :

  • در صنعت رنگ آمیزی صنعتی : از انجایی که سطوح قبل از رنگ آمیزی باید کاملا پاک و هموار گردد  بهترین روش استفاده از خدمات سندبلاست خشک می باشد  زیرا در این روش سطوح کاملا از مواد اضافی و چربی  و رنگ های قبلی پاک  صیقلی میگردد  و کیفیت و ماندگاری رنگ را بسیار افزایش می دهد .
  • در صنعت قطعه سازی : سندبلاست خشک در صنعت قطعه سازی بسیار کاربرد دارد  زیرا با تولید قطعات سطوح این نوع قطه ها غیر صیقلی بوده  و ناهموار و اضافه هایی بر روی سطح نمایان است برای همواره سازی و جلوگیری از شکستگی قطه در اسیتحلاکات  سطح آن را با ساب پاشی هموار می کنند .

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

logo-samandehi

تماس با ما