شستشوی جداول و شستشو و تمیزی محیط های شهری، فضاهای باز و اماکن عمومی یک امر ضروری و حیاتی است و از آن جایی که با سلامت و ایمنی عموم مردم ارتباط دارد، هماهنگی های آن با پیچیدگی هایی همراه خواهد بود. خدمات شهری به عنوان مهم ترین بخش از حفظ تمیزی و بهداشت محیط های شهری به شمار می آید و باید یک روند ایده آل برای تمیزی مناطق عمومی در نظر گرفته شود.

خیابان ها، پیاده روها، جداول، سطوح سنگ فرش شده، فضای بیرونی مغازه ها و فروشگاه ها، سطل های زباله، ایستگاه های اتوبوس، پارک ها، پارکینگ های خودرو، نمای ساختمان ها و … در فواصل زمانی مشخص و مناسب باید نظافت و شستشو شوند. در سال های اخیر طراحی و تولید تجهیزات مکانیزه نظافتی فرآیند تمیزکاری را دگرگون ساخته و دیگر لازم نیست برای تمیزی محیط های شهری به نظافت دستی اکتفا نمود. دستگاه واترجت ابزاری است که در همه فضاهای باز شهری کاربرد دارد و شستشوی سطوح مختلف را با کیفیت و سرعت هر چه تمام تر به انجام می رساند.

شستشوی جداول با دستگاه

شستشوی جداول امروزه به وسیله دستگاه های کارواش صنعتی انجام میگیرد. دستگاه کارواش در میان کسب و کارهای گوناگون جایگاه ویژه ای یافته است که شهرداری و سازمان های وابسته به آن می توانند از این دستگاه بهره مند گردند. محیط های پر رفت و آمد و پر ترافیک پتانسیل بالایی در جذب گرد و خاک و سایر آلاینده ها دارند و ترددهای پی در پی سبب انتقال آلودگی از بیرون به فضاهای داخلی می شود. بنابراین با شناخت کاربردهای دستگاه های واتر جت صنعتی و استفاده از تجهیزات پیشرفته به عنوان ابزارهای شستشوی حرفه ای، از حذف بسیاری از آلودگی های عمیق و قدیمی اطمینان حاصل می گردد.

شستشوی جداول با واتر جت

مسیرهای عبور و مرور وسایل نقلیه شامل خودروهای سواری، اتوبوس، موتور سیکلت و … همواره در معرض آلودگی های چرب و روغنی و گرد و خاک قرار دارند و حرکت ماشین ها گل و لای، روغن و … را در محیط می پراکند. این آلاینده ها به داخل خلل و فرج سطوح مختلف نفوذ کرده و در نهایت با گرم شدن و سرد شدن هوا به خرابی سنگ فرش، موزائیک، آسفالت و … بینجامد. به منظور از جلوگیری از این پدیده به کارگیری شوینده های فشار قوی بهترین راهکار به شمار می آید و با دارا بودن قدرت و کارایی بالا معابر شهری را شستشو داده و تمیز می گرداند. شستشوی جداول به همین دلیل اهمیت بالایی دارد.

کاربرد واترجت در شستشوی شهرها

واتر جت یک دستگاه پرکاربرد با انعطاف پذیری بالا می باشد که کاربردهای بی شماری را به کاربران ارائه می دهد. واترجت ها برای شستشوی جداول حاشیه خیابان، پیاده رو و محوطه بیرونی فروشگاه ها، اطراف باغچه ها، نیمکت ها و وسایل بازی کودکان در پارک ها، آب نماها و حوض ها و بسیاری دیگر از بخش های شهری به وسیله دستگاه های کارواش صنعتی قابل شستشو هستند. این دستگاه ها سیستم تنظیم فشار دارند و در نتیجه با توجه به جنس سطح و شدت آلودگی می توان فشار را بر روی عدد مناسب تنظیم نمود.

مزایای بهره مندی از تجهیزات پیشرفته

اساس عملکرد واترجت صنعتی بر پایه قدرت بالای آب بوده و بدین وسیله است که جرم های سخت و تثبیت شده از سطوح جدا می گردد. بنابراین برای تمیزی بیشتر می توان فشار دستگاه را افزایش داد و دیگر نیازی به مصرف آب و مواد شوینده بیشتر نخواهد. شستشوی جداول با این وسیله بسیار اسان بوده و زحمت را کم میکند. این ویژگی شوینده های فشار قوی به ابزارهایی مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست تبدیل نموده است و در طول سال هزینه های مربوط به عملیات نظافت و شستشو را به نحو قابل توجهی کاهش می دهد. سرعت عمل بالا، کیفیت و کارایی فوق العاده، سهولت کاربری، تجهیزات جانبی کارآمد و … از مزیت های منحصر به فرد این دستگاه ها محسوب می شوند.

گروه خدماتی یوستا

گروه خدماتی یوستا با بیش از 15 سال تجربه کاری در زمینه های مختلف میتواند بهترین گزینه برای این کار باشد . کیفیت کاری بالا این گروه یکی از بهترین ویژگی هایش میباشد . از ویژگی های دیگر میتوان به قیمت مناسب ان اشار کرد .

با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات ما را در کارمان یاری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *