سرتاسر کشور
09366979514
دارای نماد اعتماد

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نمای ساختمان یکی از ضروریاتی است که شما در هر لحظه می توانید نیاز مند آن شوید .   ما در گروه خدمات ساختمانی اوستا یاب واسطه نیستیم با افتخار برترین و مجرب ترین گروه و شرکت ارائه دهنده تمام خدمات ساختمان هستیم.

15 سال تجربه در سایه اعتماد شما ، رزومه کاری موفق، مشاوره صادقانه و تضمین کیفیت خدماتمان

با افتخار میگوییم تخصص ما پاسداری از اعتماد شماست.

بهمن ماه تخفیف 10 درصدی به همراه شرکت در قرعه کشی بازگشت دو برابر هزینه تمام شده خدمات شستشوی نمای ساختمان

گروه خدمات فنی و ساختمانی یوستا مفتخر است با برترین تکنسین ها و ابزار ومتد ها و روش های نوین کیفیت بی همتایی در خدمات خود ارائه می نماید .

خدمات شستشوی نمای ساختمان از برترین تکنسین های یوستا بخواهید خدماتی کاملا تضمین شده با بیمه کامل پوششی با خیال آسوده نمای ساختمانتان بهتر از روز اول تحویل بگیرید تماس با ما :02128423707 – 09144225847

با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در زمینه شستشوی نما کسب نمایید .

سر فصل ها و فهرست این مقاله رو فهرست زیر کلیک کنید به قسمت مربوطه در مقاله زیر ارجا داده می شوید .

شستشوی نما

شستشوی نمای ساختمان یا همان تمیز کردن وپاک کردن نمای ساختمان (building facade cleaning) با استفاده از فشار آب تامین شده توسط دستگاه واتر جت صورت می گیرد.  برای پاک کردن نما از مواد شویند مخصوص  نماهای مختلف و برای لایه برداری از عملیاتی شبیه به سندبلاست استفاده می گردد.  

شستشوی نما
ارائه خدمات شستشوی نما

خدمات شستشوی نمای ساختمان در قالب خدمات نظافتی و تخصصی ساختمان جای داده می شود .  

 برای ارائه این خدمات باید ارائه دهنده دارای مجوز های لازم  و دانش و آگاهی لازم را داشته باشد . این خدمات برای کیفیت کار و ضمانت خدمات باید از ارائه دهنده معتبر دریافت گردد.

قیمت شستشوی نمای ساختمان

تعرفه و قیمت خدمات در اردیبهشت 99 به شرح جدول ذیل می باشد که البته برای محاسبه دقیق هزینه و برآورد هزینه می توانید با شماره 02128423707 تماس و یا تصویر نمای ساختمان را داخل واتساپ به شماره 09144225847 ارسال نمایید .

برای مشاهده نمونه کار ها به صفحه ما در اپارات مشاهده نمایید نمایید .

قیمت متر مربع برای متراژ بالای 300 متر می باشد ومتراژ کمتر به صورت توافقی صورت می گیرد .

شرحقیمت واحد خدمات
شستشوی نما با واتر جت 4.500
شستشوی نمای ساختمان با دیسکیلر و واتر جت5.500
نماشوی با واتر سندبلاست9000
ابر و طی شیشه و کامپوزیت 7000
گرانیت شویی6000
شستشو با اجرای نانو 27000
شستشو با اجرای رزین 24000
جرم زدایی سطحی نما 8000
استفاده از مواد یووان نمای فلزی 19000

هزینه ها و تعرفه و قیمت شستشوی نمای ساختمان در جدول بالا برای متراژ های بالای 300 متر اعلام گردیده است برای مساحت کمتر از 300 متر هزینه ارائه خدمات به صورت توافقی محاسبه می گردد .

نماشویی و شستشوی نمای ساختمان

خدمات شستشوی نمای ساختمان

شستشوی نما برای پاک کردن نما از جرم وکثیفی مورد استفاده قرارمی گیرد .این خدمات بسته به نیاز با ابزار آلات گوناگون ومواد و مصالح متفاوت ارائه می گردد.

در امر شستشوی نما ی ساختمان برای نماهای غیر شیشه ای و غیر گلس از واتر جت صنعتی و مواد شوینده و ساینده بهره گرفته می شود .

واتر جت وظیفه پمپاژ آب با فشار بالا بر روی سطح مورد نظر و ترکیب مواد ساینده و آب را برعهده دارد .

در خدمات شستشوی نما باید توجه نمود هر نما را با مواد مخصوص خود آن نما مورد شستشو قرار دارد .

تمیزو پاک کردن نما تنها باید با مواد مخصوص خود پاک گردد و اگر از مواد و ابزار آلات غیر استاندارد صورت گیرد آسیب جدی ممکن است بر سطح وارد آید.    

مواد ساینده مورد استفاده در خدمات سیلیس 2 دهم می باشد که توسط خلع واتر جت با آب ترکیب می شود و با فشار زیاد بر روی سطح نما پرتاب می گردد . این امر کلیه لکه های سخت و جرم و رنگ سیمان و گچ و… را از روی سطح پاک می کند . یا برای لایه برداری از سطوح آجری و زیباتر شدن نماهایی که دچار تیرگی شده اند یک روش خوب واتر بلاست است که با استفاده ازآب و سیلیس صورت می گیرد .

اگر به دنبال یک تیم مجرب برای نماشویی خود هستید کافیست با گروه یوستایاب تماس بگیرید . تیم ما ومشاورین ما در 24 ساعت 7 روز هفته آماده ارائه راهنمایی حضوری وتلفنی و ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان در سرتاسرکشور هستند .

مابهترین کیفیت خدمات را با ارزانترین تعرفه ها برایتان به ارمغان خواهیم آورد. تجربه ودانش15 ساله در امر صنعت ساختمان و دانش و ابزارآلات نوین و تعهد کاری ضامن کیفیت خدمات ما می باشد .

برای دیدن نمونه کار ها و کیفیت خدماتمان کافیست به صفحه نمونه کار های ما رجوع نمایید .  

اگر به دنبال یک تعرفه ثابت برای خدمات شستشوی نمای ساختمان می باشید باید بگوییم .  

عوامل بسیاری در تعیین قیمت برای این سرویس دخیل می باشد راحترین راهکار برای اطلاع از میزان هزینه ای که باید برای شستشوی نما صرف نمایید کافیست با ما تماس بگیرید ما برآورد هزینه را انجام و به اطلاع شما خواهیم رساند .  

برای زدودن جرم و کثیفی از نمای ساختمان روش ها و متد های بسیاری وجود دارد که امر نماشویی با استفاده از واتر سندبلاست ،واتر جت ،اسید شویی ،مواد جرم زدا و …. روش ها در این سرویس بهره گیری می شود .

بهتر است برای نمای سیمانی که دچار جرم و کثیفی شده است ابتدا نما با آب خالی و واتر جت شسته شود و پس از آن ترک های سطح نما مرمت گردد و با رنگ مخصوص نما پوشانده شود .

لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان

لازم به بیان است شستشوی نمای ساختمان بدون بازدید کار ارائه قیمت تقریبی می باشد و نیازمند بازدید حضوری و محاسبه می باشد .  

  • برای مساحت بیش از 250 متر و نماهایی که دچار جرم وکثیفی معمولی بدون لکه های ملات و قیر و رسوب اجر برای هر متر مربع به صورت میانگین از 5000تومان الی 6000 تومان
  • برای مساحت بیش از 250 متر برای نماهای آجری و یا کثیف شده با ملات و قیر و یا جرم گیری آجر برای هر متر مربع 5500الی 10000تومان

این تعرفه ها به صورت نمونه قرارگرفته برای اطلاعات دقیق نیاز به تماس با کارشناسان و پشتیبانان و یا بازدید حضوری کار می باشد .  

خدمات شستشوی نمای ساختمان با واتر جت

واتر جت یکی از مهمترین ابزار برای شستشوی نمای ساختمان می باشد .واتر جت های صنعتی لازمه خدمات نماشویی می باشد .

زیرا توسط واتر جت آب با فشار زیاد پمپاژ و با مواد شوینده و یا ساینده ترکیب می گردد وموجب تمییزشدن سطح نما می گردد.  

واتر جت ها دارای دو نوع سه فاز و تک فاز می باشد که بسته به محیط و منطقه مورد استفاده قرار میگیرد .

اگر برای شستشوی نمای ساختمان نیاز به واتر جت تک فاز باشد حالت رزرو برای شما صورت می گیرد .این امر به دلیل تعداد بالای درخواست خدمات زیاد در مناطقی که فاقد برق سه فاز می باشند است و به دلیل محدودیت ما و تنها دارا بودن 3واتر جت تک فاز این گروه و شرکت ما حالت رزرواسیون صورت می گیرد.

اگر در مناطقی که برق سه فاز موجود باشد ودارا بودن 9 دستگاه واتر جت سه فاز ارائه خمات در تاریخ توافقی و همان روز قابل ارائه می باشد .

گروه یوستایاب آماده ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان با واتر جت در سرتاسر کشور می باشد برای شستشوی نمای ساختمان با واتر جت کافیست با ما تماس بگیرید :02128423707  

خدمات شستشوی نمای ساختمان با طناب

شستشوی نمای ساختمان با طناب یکی از روش های ارائه خدمات نماشویی و شستشوی نما می باشد . در این روش برای ارائه خدمات نیازی به داربست بندی نیست و با استفاده از روش های راپل نمای ساختمان پاک و شسته می شود .    

مزایای شستشوی نمای ساختمان بدون داربست

  • کاهش هزینه داربست
  • عدم اشغال فضا
  • سرعت ارائه خدمات بالا
  • ایمنی بالاتر

شستشوی نمای ساختمان با داربست و یا سنتی

استفاده از داربست بندی نما برای جرم زدایی نما ساختمان یکی دیگر از روش های ارائه خدمات می باشد که کاربرد دارد .

استفاده از این روش هزینه داربست را بر هزینه خدمات می افزاید و همچنین داربست بندی می تواند هم توسط کارفرما و هم توسط تیم ما صورت بگیرد که به انتخاب کارفرما می باشد .  

خدمات شستشوی نمای ساختمان در سرتارس کشور قابل ارائه می باشد .

اجرای نانو بعد از شستشوی نمای ساختمان

یکی از پرسش هایی که همواره از کارشناسان ما پرسیده می شود این است که چگونه زیبایی نمای ساختمان را بعد از شستشوی نمای ساختمان تثبیت نماییم . در جواب این پرسش باید بگوییم بهترین روش برای حفاظت از نما استفاده از خدمات نانو نمای ساختمان می باشد .

بعد از شستشوی نمای ساختمان استفاده از نانو نمای ساختمان می تواند سطح بیرونی ساختمان را در برابر عوامل فرسایشی و باران های اسیدی و جرم و کثیفی محافظت نماید . نانو کاملا بی رنگ می باشد و هیچگونه تعییری در سطح ایجاد نمی نماید استفاده از مواد نانو برای شیشه ها بسیار مهم می باشد زیرا موجبجلوگیری از لکه های ناشی از باران و گرد و غبارمی شود .    

شستشوی نمای ساختمان در کرج

گروه خدمات ساختمانی یوستایاب به دلیل تعداد بالای درخواست ها از استان البرز و کرج آماده ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان در کرج می باشد . برای دریافت خدمات شستشوی نمای ساختمان با تخفیفات ویژه در کرج با ما تماس بگیرید  

شستشوی نمای ساختمان در تهران

استان تهران و شهرستان های تابعه یکی از پر تقاضا ترین مناطق درخواست کننده خدمات نماشویی و شستشوی نمای ساختمان در تهران می باشد و به دلیل اعتماد بالای هم استانی های عزیز در تهران ارائه خدمات با تخفیفات ویزه صورت می گیرد .  

شستشوی نمای ساختمان و یا همان نماشویی روشی است که با استفاده از ابزار های گوناگون مانند واتر جت یا ابر و طی و یا واتر بلاست نمای ساختمان تاز هرگونه جرم و کثیفی پاک میگردد.

بهترین روش برای شستشوی نما که هم هزینه های انجام کار را کاهش دهد و سرعت اجرا نیزبالا باشد استفاده از طناب و راپل می باشد .شستشوی نمای ساختمان با طناب بهترین روش ارائه خ خدمات می باشد

قیمت شستشوی نمای ساختمان بسته به روش ارائه خدمات و میزان جرم و کثیفی و نوع نما و روش ارائه بستگی زیاد دارد هزینه این خدمات برای متراژهای پایینتراز 250 متر مساحت کار به صورت توافقی بوده و حداقل هزینه 800هزار تومان می باشد و برای بیش از 250 متر متری از 5000تومان تا 800تومان قابل ارائه می باشد . خدمات مورد نیاز خود را بدون واسطه و به صورت مستقیم از ما دریافت نمایید .ارائه خدماتی با کیفیت و تیم مجرب ضامن برترین کیفیت می باشد . سرعت عمل بالا در ارائه خدمات یکی از برترین مزیت های تیم وگروه ما در ارائه سرویس می باشد . همچنین هزینه های ارزان و تخفیفات ویژه را برای هم وطنان عزیمان در نظر گرفته ایم .    

شستشوی سنگ های تیشه ای نما

در امر نماشویی سنگ تیشه ای نیاز به واتر بلاست به همراه مواد ساینده می باشد که هزینه این نوع نمای ساختان به مراتب با ماهای آجری قدیمی برابر ی می کند . برای سفید شدن و پاک شدن کامل سنگ های تیشه ای و شستشوی آن باید از سیلیس 2 دهم بهره گرفته شود . زیرا جرمگیری این نوع نما بیشتر از حد نماهای دیگر می باشد .  

کاربرد رزین بعد از شستشوی نمای ساختمان

بعد انمبر کردن نما می توان از رزین برای براق سازی سطح نمااستفاده نمود . رزین ماده ای است که موجب براقیت نما می گردد می توان از این ماده بر روی سنگ های آنتیک برای افزایش زیابیی و براقیت آن استفاده کرد .

ولی بهتر از رزین استفاده از مواد نانو می باشد زیرا نانو می تواند از نما در برابر فرسایش ،شوره زدن و رسوب و جرم گیری محافظت نماید . مهمترین دلیل و تمایز شدید رزین با نانو براقیت بیشتر رزین می باشد ولی نانو در کنار براقیت همچون یک سپر محافظ نیز عمل می نماید و ماندگاری نانو بیشتر از رزین می باشد .  

شستشوی نمای ساختمان به چند صورت اجرا می گردد

  1. استفاده از واتر جت و شستشو بافشار 120الی250بار آب در صورتی که نمای ساختمان دارای کمترین جرم و کثیفی باشد و برای شستشوی کاشی و سرامیک از فشار بار واتر جت صنعتی بهره گرفته می شود .در این روش آب با واد شوینده مخصوص که برای هر نما متفاوت میباشد بهره گرفته می شود .
  2. استفاده از واتر بلاست واتر بلاست روشی است که برای شستشوی نمای ساختمان به وسیله فشار بالای آب و مواد ساینده 20 درصدی استفاده می گردد .تفاوت این روش با سندبلاست تر درصد کم مواد ساینده و سرعت بالا در ارائه خدمات می باشد .
  3. استفاده از ابر و طی در این روش شستشوی نمای ساختمان که جنس آب شیشه و یا کامپوزیت نوع 3 می باشد مورد استفاده می باشد و با استفاده از مواد شوینده مخصوص برای پاک کردن سطح آن بهره گرفته می شود .

ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران

شستشوی نمای ساختمان در سرتاسر کشور ایران با بهترین کیفیت قابل ارائه می باشد برای دریافت خدمات در سرتاسر کشور کارفرمایان عزیز توجه نمایند 48 ساعت قبل با تیم ما تماس بگیریند تا هماهنگی لازم صورت گیرد .

شستشوی نمای کامپوزیت

کامپوزیت یکی از نماهایی می باشد که نیاز به شستشو ی مداوم برای جلوگیری از رسوب گیری و تغییر رنگ می باشد .

برای شستشوی نمای کامپوزیت بهترین روش استفاده از ابر و طی می باشد زیرا موجب پاک شد با گروه پیمانکاری و خدمات فنی و ساختمانی یوستایاب زیبایی و پاکیزگی و درخشندگی نمای خود را دوباره به حالت روز اول خود بازگردانید.

تمیزکردن نمای ساختمان

شستشوی نما و خدمات نماشویی بهترین روش برای تمیزکردن نمای ساختمان می باشد  در این خدمات نیازی به داربست نمی باشد .

 تنها ابزار مورد نیاز از سوی شما تنها آب و برق تک فاز و یا سه فاز می باشد  ما نمای ساختمان شما را به بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به حالت روز اول خود باز می گردانیم . با استفاده از متد های نماشویی با راپل  و دسترسی با طناب می توان نمای ساختمان را به حالت اول و پاک از هرگونه جرم و شوره و لکه نمود.  

شستشوی نمای ساختمان آجر سه سانتی

برای شستشوی نمای آجری سه سانتی باید از واتر بلاست که عملیات شبیه به سندبلاست می باشد و نوع ضعیف شده وت بلاست می باشد استفاده نمود

در نماهای آجر سه سانتی باید دقت کافی را در استفاده از مواد ترکیبی استفاده نمود زیرا در صورت عدم نا اگاهی می تواند موجب کاهش کیفیت خدمات و حتیآسیب دیدگی نما می گردد.

قیمت شستشوی نمای ساختمان در این خدمات یک امر متغییرمی باشد و هیچ گونه قیمت ثابت و تعرفه تصویب شده ای وجود ندارد عوامل گوناگونی در امر قیمت گزاری دخیل می باشند که می توان نوع نما و نوع جرم وکثیفی را اصلی ترین عوامل در قیمت گزاری شستشوی نما دانست.

تخفیف ویژه شستشوی نما پاییز 99

گروه یوستا برای پاییز 99با ارائه 6 الی 15 درصد تخفیف ویژه خدمات شستشوی نمای ساختمان را در سرتاسر کشور ایران ارائه می نماید.

شستشوی نمای ساختمان چیست

به کلیه روش ها و متد هایی که با ابزار آلات مختلف برای پاک کردن سطح نمای ساختمان از جرم و رسوب بکار گرفته می شود اطلاق می گردد این سرویس یک راهکار عتلی برای حفظ زیبایی و مراقبت از جلوه بیرونی ساختمان می باشد .هزینه خدمات چگونه محاسبه می گردد

این سرویس دارای تعرفه های بسیار متغییر می باشد برای باورد هزینه بهتر است تصاویر نمای خود را به شما 09144225847 واتساپ نمایید تا بر آرو هزینه برای شما صورت گیرد .شستشوی نما بدون نیاز به داربست

شستشوی نمای ساختمان با استفاده از راپل و طناب یک روش ارائه خدمات می باشد که در ارائه خدمات از داربست را کنار میگزارد و می توان با استفاده از طناب های مخصوص خدمات را ارائه نمود .

خدمات دیگر که می توانید در کنار این خدمات از ان با تخفیف پوششی تا 40 درصد بهره مند گردید.

برطرف کردن سنگ های ریخته شده

اگر سنگ های نمای شما نیز دچار ریزش می باشد می توانید از خدمات پیچ رولپلاک نما در کنار خدمات نماشویی نیز با تخفیف 30 درصدی بهره مند گردید .

این خدمات باید قبل از نماشویی صورت بگیرد زیرا بعد از انجام تمیز کردن نما انجام پیچ رولپلاک نما موجب انباشت گرده ناشی از دریل کاری می شود.

شستشوی نمای ساختمان در نوروز 98 را با تخفیف 15 درصدی دریافت نمایید گروه یوستا از 3 فروردین اماده ارائه خدمات در تهران کرج البرز با تخفیف ویژه می باشد.

با گذشت مدت زمانی در اثر مجاورت نما با رطوبت و باران و سوخت های فسیلی سطح بیرونی ساختمان دچار جرم می گردد که اگر برطرف نگردد این جرم در بافت نما نفوذ می نماید .روش های تمیز کردن نمای ساختمان

روش هخای مختلفی برای پاککرذدن و نظافت نمای ساختمان وجود دارد که عبارتند از واتر سندبلاست ،واترجت ، اسید شضویی، دیسمیلر، ابر و طی که هر کدام با استفاده از متریال های مختلفی صورت می گیرد.هزینه و قیمت شستشوی نما

این خدمات از نظر تعرفه و قیمت یک امر متغییر می باشد میانگین هزینه برای هر متر مربع برای بالای 300 متر مربع عبارت است از 3500 الی 12 هزار تومان که برای برآورد هزینه با شماره 09144225847 و 02128423707 تماس بگیرید.

Estimated reading time: 14 minute

شستشوی نمای ساختمان چیست

به کلیه عملیات و متد هایی که با اتستفاده از ابزار های مختلف صنعتی صورت می گرد خدمات شستشوی نمای ساختمان گفته می شود از این خدمات برای کلیه نما ها می توان بهره گرفت .

قیمت شستشوی نمای ساختمان چگونه محاسبه می گردد

عوامل گوناگونی در هخزینه تمام شده خدمات دخیل می باشد عمده ترین این عوامل عبارتند از مساحت کار جرم سطح میزان متریال مصرفی می باشد.

روش های شستوی نما چیست

روش ها و ابزار مختلفی برای تمیز کردن نمای ساختمان وجود دارد واتر جت واتر سندبلاست اسید شویی دیسکیلر شویی گامازلیر شسته شود .

Related Posts
13 Comments
فردین ساجدی

ساجدی هستم از گلشهر خواستم از تیمتون وتشکر کنم واقعا کارتون عالبه ما که راضی بودم

مهدی

آقا ما از خدماتتون استفاده کردیم ممنونیم از تخفیفا که برا ی ما اعمال کردین موفق باشید

پیچ رولپلاک نما ارتفاع برتر

واقعا تو کارتون خیلی اسم در کردین همکار خواستید ما در خدمتیم

و حید

مهندس رازقی هستم از خدماتتون خواستم تشکر کنم

فرهاد

تخفیف ویژه برای مراکز خیریه دارین یا نه

umweiran

درود.تماس بگیرید با ما تخفیف ویژه ای برای مراکز خیریه در نظرمی گیریم

پرهام

سلام پرهام هستم از دیباجی جنوبی از خدماتتون خواستم تشکر کنم واقعا تیم شستشوی نمای ساختمانتون عالیه باورم نمیشد نما مثل روز اول بشه

مازیار

از گرده یوستا ممنونم تیم مجرب و خوبی در شستشوی نمای ساختمان در اختیار دارید

محمد

شستشوی نمایی که سیمانی جطوری انجام میشه

حمید

سلام شماره شما که قطع است عزیز دل برسی کنید چطور با شما تماس میگیرند؟

umweiran

سلام ممنون برای گزارش مشکل در حال پیگیری و برطرف کردن مشکل هستیم

umweiran

تخفیف ویژه مهر 98

اشتراک 170

از خدمات خوبتون خواستم تشکر کنم

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *

پاسخگوی شما هستیم