نماشویی

نماشویی

قیمت نماشویی ساختمان اوستایاب

نماشویی به روش ها و متد هایی گفته می شود که برای رسوب زدایی و تمیز کردن سطح نما از جرم بکار گرفته می شود این روش به صورت نیمه مکانیزه و جزو خدمات صنعتی می باشد .

تخصص ما پاسداری از اعتماد شماست .

برای دریافت خدمات کاملا تخصصی می توانید 24 ساعته با ما در تماس باشید 09144225847/09366979514

نماشویی ساختمان و تفاوت کلی در خدمات ساختمان را با گروه خدمات ساختمانی یوستا تجربه نمایید ،گروه خدماتی یوستا همواره خود را پایبند بهرعایت حقوق مشتریان میداند و پاسداری از اعتماد شما برترین دارائی تیم خدماتی ما می باشد .

بیش از 15 سال است که با شماییم و مفتخریم با اعتماد شما عزیزان به برترین ،بزرگترین و مورد اعتماد ترین گروه ارائه دهنده خدمات ساختمان در ایران بدل گشته ایم و همواره قدر دان و پاسدار اعتماد ها به یوستا هستیم.

برای خدمات نماشویی و مشاوره با ما تماس بگیرید :09366979514 09144225847 همواره با دارا بودن 9 تیم خدماتی و 9 دستگاه تک فاز و 3 فاز آماده ارائه خدمات در سرتاسر تهران ،البرز ،قم و ساوه هستیم .  

نماشویی ساختمان

نماشویی خدماتی تخصصی می باشد که برای رسوب زدایی از کلیه سطوح نمای ساختمان کاربرد دارد محاسبه هزینه و قیمت نماشویی چگونه محاسبه می شود

در این مقاله کلیه توضیحات ،تعاریف ،قیمت و… برای آشنایی با نماشویی ساختمان قرار گرفته است. کافیست کمی پایین تر بروید و این مقاله را مطالعه نمایید .و خوشحال می شویم اگر پیشنهادی برای کامل تر شدن این مقاله و یا سوالی دارید که در این مقاله به آن پاسخ نداده شده است می توانید در نظرات سوال یا پیشنهادات خود را مطرح نمایید و ما را در تکمیل نمودن این مقاله یاری نمایید .

وما کیفیت و کاهش هزینه های اضافی با تکیه بر دانش، تجربه و ابزار آلات نوین را یک اصل مهم برای پاسداری از اعتماد شما عزیزان و رضایت کارفرمایانمان به گروه خدماتی یوستا می دانیم . و تمام تلاش خود را بکار می بندیم تا برترین کیفیت را به ارمغان آوریم

سرفصل ها و فهرست این مقاله :  

نوع خدماتقیمتتوضیحاتمازاد
قیمت نماشویی نمای سیمانی آجر نما7000بیشتر برای آجر نما و سفال نما و سیمان کاربرد دارد استفاده از واتر جتتا 15 درصد
قیمت نماشویی سنگ تیشه ای مرمریت تراورتن8000الی15000استفاده از مواد جرم زدا و رسوب زدای صنعتی و واتر سندبلاست 
نماشویی با واتر سندبلاست آجر12000برای جرم برداری از تمام سطوح به جز آجر نماتا 20درصد
نماشویی ابر و طی و کامپوزیت و شیشه و گرانیت15000بیشتر برای کامپوزیت،شیشه ،سنگ گرانیت کاربرد داردتا 15 درصد

تعریف نماشویی ساختمان

نماشویی به کلیه متد ها و ابزار و متریال های که برای جرم زدایی کامل سطح بیرونی ساختمان بکار گرفته می شود اطلاق می گردد. تمیز کردن نمای ساختمان با استفاده از ابزار و متد های گوناگونی صورت می گیرد . استفاده از ابر و طی و کف، واتر جت صنعتی 120 الی 300 بار ، واتر سندبلاست ،اسید شویی ، یوو اف و…. روش های عمده برای نماشویی ساختمان می باشد . که در آخر مطلب به صورت کامل به روش ها و نحوه انجام کار پرداخته شده است.

خدمات نماشویی ساختمان  تابع عوامل گوناگونی می باشد که برای برآورد هزینه باید به آنها توجه نمود که می توان مهمترین آنها را به شرح ذیر بیان کرد :

خدمات نماشویی ساختمان یک راهکار عالی برای تمیز کردن سطح نمای ساختمان از جرم ريالکثیفی ،شوره ، زنج آب می باشد

سرویس شستشوی نمای ساختمان دارای تعرفه ثابتی نمی باشد بلکه بسته به نوع نما و میزان جرم و کثیفی مورد استفاده قرار می گیرد میانگین هزینه این خدمات3000 تومان الی 11000هزار تومان می باشد

برای در خواست خدمات نماشویی ساختمان می توانید در 24 ساعت 7 روز هفته با شماره 02128423707 و 09144225847 تماس حاصل نمایید

 • مساحت کار در نماشویی : هرچه مساحت پروژه برای شستشوی نما بیشتر باشد قیمت متر مربع کاهش و قیمت کل افزوده می شود  که معمولا برای  پروژه های بالای 300 متر از فاکتور قیمت گذاری متر مربعی محاسبه می گردد .
 • میزان جرم و کثیفی : هرچه جرم و کثیفی نما بیشتر باشد قیمت آن نیز افزوده می شود زیرا موجب استفاده  از مواد شوینده و مواد سیلیس را افزایش می دهد .
 • مدت زمان اجرای خدمات : در صورتی که کارفرما نیاز به ارائه خدمات در کوتاهترین زمان ممکن باشد نفرات بیشتری برای پروژه  و انجام خدمات به کار گرفته می شود و همین امر قیمت خدمات را افزایش می دهد .

تعرفه و قیمت نماشویی ساختمان  به صورت زیر می باشد :  

 • قیمت 4600تومان متر مربع برای نماهایی که کمترین جرم و کثیفی را دارند و متراژ مساحت آن بیش از 300متر می باشد برابر است با 4600برای هر متر مربع .که این سرویس با استفاده از واترجت صورت می گیرد .
 • قیمت 8000تومان برای نماهایی که میزان جرم کثیفی  آن زیاد است و دارای مساحت بیشتر از 300متر مربع می باشد . در این خدمات از واتر سندبلاست بهره گرفته می شود .
 • قیمت 11000تومان برای نماهایی که دچار آتش سوزی و یا با ملات کثیف شده اند و یا نیاز به به برداشت ملات و قیر از روی نمای ساختمان دارند . در این سرویس از دیسکیلر وواتر سندبلاست و یا شستشوی دو مرحله استفاده می گردد.

قیمت شستشوی نماهای کمتر از 150متر مربع

این نما ها به صورت چکی و توافقی شستشه می شوند که می توان به صورت زیر نیز برا برآو.رد بیان داشت :  

 • 1.800.000 تومان برای نماهای که دچار کمترین جرم و کثیفی می باشند و جنس نما سنگ می باشد .و دارای جرم های ناشی از غبار و دوده هستند  نه لکه های ملات و قیر.
 • 2.500.000تومان برای نماهایی که با ملات و یا قیر کثیف شده اند و نیاز به استفاده از مواد ساینده می باشد .
 • 2.800.000تومان برای شستشوی نماهای کامپوزیت و نماشویی کامپوزیت .که تنها دچار کثیفی گرد و غبار و دوده شده اند .
 • 900.000تومان برای شستشو و نماشویی تابلو های کامپوزیتی .

حداقل قیمت نماشویی و شستشوی نما ها خیلی کوچک و تابلو و….. توسط راپل و طناب 800.000تومان و توسط داربست برابر است با 550.000تومان  می باشد . برای بر آورد هزینه و مشاوره حضوری و درخواست خدمات می توانید با ما تماس بگیرید مشاوره و برآورد هزینه به صورت رایگان صورت می گیرد . برای برآورد دقیق هزینه خدمات نماشویی کافیست با واخد پشتیبانی یوستا تماس بگیرید: برای تماس با ما و مشاوره و درخواست خدمات کافیست با شماره های زیر در ارتباط باشید .  

02128423707

02156651624

09144225847 واتساپ ،پیامک،تلگرام آماده پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان به صورت رایگان هستیم .

لیست قیمت نماشویی ساختمان  را می توانید در صفحه تعرفه خدمات مشاهده نمایید . همچنین لیست قیمت نماشویی ساختمان توسط تیم ما در هر روز بروز رسانی می شود . به دلیل نوسنات بازار ارز و مصالخ و مواد مورد استفاده وارداتی  در امر شستشوی نمای ساختمان  قیمت ها متغییر می باشد . از این رو می توانید با مراجعه به تعرفه ها لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان را به صورت لحظه ای مشاهده نمایید .  

هزینه شستشوی نمای ساختمان و قیمت نماشویی ساختمان دربالا  بیان گردید  شما عزیزان می توانید برای اطلاعا ت کامل و دریافت راهنمایی با ما در ارتباط باشید . تیم ما و  مشاورین ما همیشه آماده ارائه راهنمایی و پاسخ به تمامی پرسش هایتان در زمینه خدماتی که ما ارائه می دهیم . همچنین اگر می خواهید در مورد روش های شستشوی نمای ساختمان  اطلاعا بیشتری کسب نمایید  به صفحه آن مراجعه نمایید . تماس با ما : 02128423707  

عوامل تاثیر گزار در هزینه شستشوی نما

 • نوع نما : نوع نما یکی از اصل هایی می باشد که در قیمت نماشویی ساختمان باید مورد توجه قرار برای مثال نماشویی سنگ های تیشه ای و آجر بهمنی سه سانتی در اصطلاح خدودا 30 درصد گرانتر از نماهای سنگی معمولی می باشد زیرا نیاز به و.اتر سندبلاست دارد .یا همچنین نماهایی که دارای ساختار کامپوزیتی هستند به دلیل زمانگیری بیشتر خدود20 درصد هزینه خدمات اضافه می گردد.
 • متراژکار: هرچه متراژ پروژ] بیشتر باشد قیمت در متر مربع کاسته می شود برای مثال در متراژ های بالاتر از 1000متر مربع قیمت ها تا 19 درصد نیز کاسته می گردد ولی در نماهای کوچک مانند 100 متر مربع به دلیل احتساب هزینه تجهیز کارگاه و جابجایی ابزار قیمت خدمات بیشتر می باشد .
 • میزان جرم کثیفی: هرچه جرم و کثیفی بیشتر باشد یعنی دچار جرم سخت شده باشد و نیازمند استفاده بیش از استاندارد مواد و مصالح خدمات باشد قیمت خدمات نماشویی نیز افزوده می گردد.
 • حساسیت نما : هرچه حساسیت نما بیشتر باشد نیازمند زمان بیشتری برای نماشویی می باشد برای مثال وجود ابزار آلات نورپردازی و امنیتی به دلیل زمان بر بودن عایق بندی هزینه عایق بندی به ارزش کل خدمات افزوده می گردد.
 • عدم ارائه خدمات توسط راپل و طناب در قسمت هایی از نما که نیازمند دسترسی با داربست می باشد هزینه داربست در این مواقع بر کل ارزش خدمات افزوده می گردد.

در خدمات نماشویی ساختمان گروه یوستا را یک دوست مشاور و امین خود بدانید همواره آماده مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان در سرتاسر کشوربا بیش از 12 نمایندگیو 10 پشتیابان و 40 اکیپ خدمات شستشوی نما هستیم .  

روش نما شویی ساختمان با طناب

استفاده از تکنسین راپل کار یکی از روش های ارائه خدمات نماشویی ساختمان می باشد در این متد دسترسی با طناب صورت می گیرد و نیازی به داربست نمی باشد این متد به صرفه ترین و ارزانترین روش ارائه خدمات می باشد زیرا هزینه داربست از هزینه کلی کاسته شده و اشغال فضا نیز صورت نمی گیرد .  

نماشویی ساختمان با طناب یکی از بهترین روش ها و متد ها برای ارائه این خدمات می باشد زیرا این روش موجب اشغال فضا نمی گردد و هیچ گونه مزاحمتی نیز برای رفت وامد ایجاد نمی آورد در این روش هزینه داربست نیز از هزینه کلی خدمات کاسته می شود .

استفاده از واتر جت در نماشویی ساختمان

واتر جت ابزار اصلی در تمیز کردن نمای ساختمان می باشد استفاده از این ابزار برای ذافزایش بار خروجی آب که در دستگاه تک فاز 120 الی 170 بار و در دستگاه سه فاز از 220 الی 300 بار می باشد مورد استفاده قرار می گیرد . عملیات هایی مانند اسید بلاست و واتر سند بلاست با استفاده سرنازل های مخصوص در نماشویی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد . سرنازل های مورد استفاده به دو نوع تقسیم می گردد:  

 • سرنازل واتر سندبلاست
 • سرنازل کارتکی

موارد استفاده از سرنازل سندبلاست در نماشویی

از این سرنازل که بیشترین استفاده را در نماشویی ساختمان دارد برای جرم برداری و لایه برداری استفاده می گردد خروج پر فشار آب ار داخل این سرنازل موجب ایجاد محیط خلع می گردد و از طریق این محیط موجب مکش و ترکیب سیلیس با آب و پرتاب بر روی سطح می گردد که موجب جرم برداری می گردد.  

استفاده از این روش بیشتر برای نماهای زیر کاربرد دارد :  

 • نمای آجر بهمنی و سه سانتی
 • سنگ تیشه ای
 • سنگ های جرم سخت
 • دیگر موارد مورد نیاز

استفاده از سرنازل کارتکی در نماشویی

این سرنازل بیشتر برای شستشو نما با آب خالی مورد استفاده قرار می گردد سرنازل کارتکی موجب لایه برداریی نمی گردد و به دلیل محدودیت های سطح و مراقبت های لازم مورد استفاده قرار می گیرد از این سر نازل برای نماهای زیر استفاده می گردد :  

 • نماهای رنگ شده
 • نمای سیمانی
 • شستشوی زیر کار برای رنگ آمیزی
 • کاشی و سرامیک
 • آجر نما و نشوز که نیاز به مراقبت دارند

شستشو با مواد نانو آیا حقیقت دارد :

از سال 97 چند شرکت و مجری ازائه دهنده خدمات سود جود به دلیل عدم آشنایی کارفرمایان با روش ها و متد های ارائه خدمات شروع به تبلیغ دروغ استفاده از نانو در امر شستشو کرده اند و ما به یقین می گوییم استفاده از نانو در حین شستشو و نماشویی ساختمان یک دروغ و کلاهبرداری بیش نیست بلکه این افراد سودجو با استفاده از ترکیب چند مواد شوینده صنعتی که حتی به نما آسیب جدی وارد می نماید برای سود جویی خود بهره می گیرند . اگر شما هم در دام این افراد گرفتار گردیده اید مشاهده نموده ایذد که یک مخزن را به آب شهری متصل می نمایند و موادی را به عنوان نانو درون آب مخلوط می نمایند باید به شما بگوییم نمای شما توسط یک محلول غلیظ شیشه پاک کن شسته شده است . اما نانو نمای ساختمان پس از شستشو نما صورت می گیرد که هزینه هر متر مربع این خدمات در سال 98 به صورت استاندارد برای هر متر مربع 27 هزار تومان می باشد هر تعرفه جدا و کمتر از این قیمت به دلیل سود جویی و کاستن از غلظت مواد نانو و یا استفاده از مواد عدم دارای گواهینامه استاندارد می باشد .  

تمیز کردن سنگ گرانیت در خدمات نماشویی ساختمان

در نماشویی سنگ گرانیت دو مرحله صورت می پذیرد ابتدا شستشو سطح و جرم برداری با تاستفاده از سرنازل واتر سندبلاست یا کارتکی و پس از از آن استفاده از ابر و طی می باشد . برای گرد و غبار روبی و برداشت لک های سطحی و پس ماند گل ناشی از انباشت خاک با استفاده از مواد اسیدی مخصوص و غیر اسیدی در سطح گرانیت مقاوم و غیر مقاوم سنگ مشکی مقاوم و نیاز به اسید شویی ( دیسکیلر 30 درصد ) و سنگ های گرانیت دیگر با استفاده از مواد غیر اسیدی با ابر و طی شسته می شوند . هزینه و قیمت نماشویی سنگ گرانیت برای متراژ بالای 300 متر مربع حداقل برای هر متر مربع 8500 تومان می باشد و در صورتی که کارفرما تنها درخواست شستشو بدون ابر و طی را نماید برای هر متر مربع 6000 تومان می باشد .  

تمیز کردن سنگ تیشه ای و باد برتوسط نماشویی ساختمان

روزنه ای بودن سنگ تیشه ای و امثال آن موجب انباشت گرد و غبار و در اثر رطوبت و باران های اسیدی موجب تبدیل به جرم سخت می گردد که برای تمیز کردن این نوع سنگ نیاز به واتر سندبلاست می باشد که با استفاده از ترکیب سیلیس و آب صورت می گیرد .  

جرم برداری اولیه سنگ تیشه ای با استفاده از واتر سندبلاست کاخ گلستان البته در صورت نفوذ و سختی بالای جرم از دیسکیلر نیز برای تمیز کردن نمای سنگ تیشه ای در نماشویی ساختمان بهره گرفته می شود . قیمت نماشویی ساختمان ساختمان سنگ تیشه ای بالای 300 متر مربع از 8 الی 12 هزار تومان محاسبه می گردد و کمترار 300 متر مربع به صورت توافقی صورت می گردد . استفاده از دیسکیلر شویی در نماشویی نیاز به دانش دارد مشاهده گردیده به دلیل عدم آشنایی بعضی از ارائه دهندگان موجب سوختگی سنگ می گردند.

برای مثال در ویدیوهای بالا مشاهده می نمایید رگه های سفیدی بر روی سنگ تشکیل شده که دلیل این امر عدم آشنایی یک مجری دیگر با شستشو با ئدیسکیلر موجب سوختن سنگ شده بوده و گروه یوستا با صرف زمان بسیار زیاد توانست آسیب سطحی را از روی سنگ ها برطرف نماید .

سفید شدن زیاد سنگ تیشه ای در زمان استفاده از دیسکیلر به نسانه سوختگی سنگ می باشد که برطرف کردن آن زمان و هزینه زیادی را برای کارفرما ایجاد می نمکاید .  

شستشوی کاشی و سرامیک به صورت تخصصی

برای نماشویی و تمیز کردن کاشی که معمولا در پاسیو مورد استفاده قرار می گیرد و نماشویی پاسیو از دو روش شستشو توسط واتر جت و در صورت بالا بودن چربی از روش شستشو با مواد جرم زدا و چربی بر توسط ابر و طی در کنار شستشو با واتر جت بهره گرفته می شو.د . معمولا میانگین هزینه نماشویی هر پاسیو در 6 طبقه و بر کلی سه طرفه 9 متر هزینه خدمات 1 میلیون تومان می باشد که در صورت نیاز به جرم زدایی توسط ابر و طی این هزینه 400 هزار تومان نیز بر مبلغ کل افزوده می گردد و برای هر طبقه اضافی 18 درصد به نمبلغ افزوده می گردد.  

جرم زدایی کامپوزیت در نماشویی ساختمان

در نماشویی کامپوزیت باید به چند اصل توجه نمود که عبارتند از :  

 • در صورت سوختگی کامپوزیت به هیچ عنوان نه می توان آثار سوختگی و رنگ پریدگی کامپوزیت را بر گردند و نه سطح را رنگ آمیزی نمود .
 • ممکن است از چسب درز بندی برای پر کردن فاصله کامپوزیت بهره گرفته باشید در صورتی که این چسب ها به صورت غیر اصولی استفاده شده باشند و در نما پخش شده باشند قابلیت پاک شدن با هر نوع ماده شونده ای را ندارند
 • و تنها راه استفاده از کارتک و سیم می باشد که در صورت درخواست کارفرما با مبلغ اضافی صورت می گیرد .و هرگونه آسیب و خط و خش بر سطح بر عهده کارفرما می باشد و امکان ایجاد خط خش در صورت استفاده از این ابزار حتمی می باشد .
 • شستشو و نماشویی کامپوزیت همچون تمیز کردن شیشه می باشد و زمانبر تر می باشد .
 • جایزنی نوار های خارج شده کامپوزیت هزینه جداگانه را بر مبلغ نماشویی خواهد افزود .

قیمت نماشویی کامپوزیت در صورت استفاده از ابر و طی برای متراژ بالای 300 متر مربع 9 هزار تومان می باشد و در صورت نیاز به شستشو ابتدایی با واتر جت هزینه هر متر مربع کلی 12 هزار تومان می باشد . سوالی بیشتر در مورد تمیز کردن کامپوزیت دارید به صفحه شستشوی نمای کامپوزیت مراجعه نمایید .  

نماشویی آجر

بهترین روش برای شستشوی آجر و سفال نما استفاده از آب خالی می باشد به هیچ عنوان اجازه ندهید افراد سود جو استفاده از مواد اسیدی و جرم زدا برای آجر استفاده نمایند زیرا این امر موجب شوره آجر می گردد. اگر آجر دچار شوره گردیده ابتدا با استفاده از برس های مخصوص سطح آجر از شوره و لک تمیز و سپس با واتر جت و کارتکی تمیز گردد .  

و برای جلوگیری از لک گیری و شوره آجر پس از شستشو سطح با نانو و یا رزین پوشش داده شود که پیشنهاد ما نانومی باشد ولی اگر تمایل به براق شدن آجر دارید از رزین استفاده نمایید . استفاده از نانو سطح را در برابر عوامل فرسایشی مقاوم می نماید ولی براقیت رزین را ندارد.  

نماشویی آجر قزاقی

آجر قزاقی از دیر باز مورد استفاده در صنعت ساختمان در کشور ما بوده است استفاده از این نوع آجر به دوران ساسانیان در ایران باز می گردد و در خیلی از آثار باستانی از آجر قزاقی بهره گرزفته شده است .

نماشویی آجر قزاقی بسته به ساختار و شدت جرم کاملا متفاوت می باشد . این نوع از آجر در رنگ ها و تنوع های بسیار زیادی در بازار موجود می باشد .

آجر قزاقی به دلیل ساختار خود همواره بیش از دیگر آجر ها دچاره شوره و سفیدک می گردد .دلیل این امر وجود املاح و نمک در خاک رس سرند شده می باشد .

دلیل دیگر شوره زدن آجر قزاقی که همواره این نوع ساختار را نیازمند نماشویی آجر می کند عدم پخت مناسب در کوره ها می باشد که در اثر باکتری ها دچار سبزک ،قارچ و زنجیب می گردد .

شاید برای شما پیش آمده باشد که آجر قزازقی ساختمان شما دچار تغییر رنگ به سبز و یا سفید شدن کرده باشد . آماد در نماشویی آجر قزاقی به چند روش می توان زیبایی این آجر را برگرداند .  

روش شستشوی آجر قزاقی

اگر آجر دچار رسوب ساختاری خود شده باشد و جرم و تیرگی عوامل بیرونی نباشد این نوهع سطح تنها با فشار واتر جت صنعتی و آب خالی قبال برداشت می باشد . اگر نما دچار رسوب عوامل بیرونی و تیرگی و تغییر رنگ شده باشد نیاز به واتر سندبلاست و دیسکیلر شویی نی باشد که با استفاده از واتر جت صنعتی و شستشو با استفاده از نماشویی با سندبلاست از می توان آجر را به حالت اولیه خود باز گردند . نکته ای که در این خدمات باید به آن توجه نمود این است که اگر آجر مدت زیادی در اثر رطوبت قرار داشته باشد در اثر فشار دستگاه دچار شکیتگی و ترک می گردد و سطح آجر در اثر برخورد ذرات سابنده دچار کمی خوردگی یا همان دون دون شدن می گردد. قیمت نماشویی آجر قزاقی و موارد شبیه به این ساختار برای هر متر مربع از 8 الی 10 هزار تومان برای متراژ بالای 200 متر مربع می باشد .  

نماشویی آجر نما

آجر نما به دلیل ساختار خود تنها توسط فشار آب تامین شده توسط واتر جت صنعتی صورت می گیرد در صورت وجود جرم سخت و لکه های سیمان برای برداشت آن از فرچه و مواد جرم بردار غیر بازی استفاده می گردد که در صورتی که شدت استفاده از تاین نمواد زیاد باشد باید بعد از اتمام کار نمای آجری با نانو نمای ساختمان پوشش داده شود . هزینه هر متر مربع برای تمیز کردن نمای آجر نما 3 الی 5 هزار تومان برای متراژ بالای 300 متر مربع می باشد .  

روش نماشویی آجر سه سانتی

برای شستشو.ی آجر سه سانتی باید از واتر جت پر قدرت استفاده نمود و تنها در صثورتی که سطح دچار جرم سخت شده باشد در نقاط مورد نیاز از سندبلاست بهره گرفت .  

نکات مهم قبل از نماشویی

برای ارائه خدمات نماشویی ساختمان بهتر است پشن پنجره های انه و واحد ها خالی گردد و در صورت امکان یک دستمال و یا ابر قرار بگیرید تا در صورت نفوذ آب به داخل موجب آسیب به کاغذ دیواری و کف انداز ها نگردد . در صورتی که نیاز به واتر سندبلاست و دیسکسلر شویی می باشد حتما گیاهان گلدانی جابجا گردند زیرا موجب آسیب به این گیاهان می گردد .

نماشویی ساختمان چیست

به کلیه روش ها و متد های لازم با استفاده از ابزار و متریال های مخصوص برای جرم زدایی نمای ساختمان به اصطلاح نماشویی گفته می شود و کاربرد این روش برای حفظ ایستایی و زیبایی نما می باشد .قیمت نماشویی برای شستشو نمای ساختمان چگونه محاسبه می گردد

برای محاسبه تعرفه این خدمات می توانید وارد سایت شوید و این قیمت بسته به نوع نمای ساختمان و میزان جرم و روش این خدمات بسیار متعییر می باشد .یوستا برترین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات نماشویی در ایران

یوستا برترین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات نماشویی در ایران مفتخریم 15 سال است مورد اعتماد هم وطنانمان بوده ایم و همواره خود و مجوعه خود را متعهد به پاسداری از اعتماد های کارفمایان خود می دانیم.

24 thoughts on “نماشویی

 1. مریم گفت:

  تشکر از توضیحات کاملی که نوشتید

  1. umweiran گفت:

   سپاسگذاریم برای بازدید از سایت ما

 2. ولی گفت:

  هزینه نماشویی نمای کامپوزیت به مترآز تقریبی 900 متر مربع در 5 طبقه چقدر میشه

  1. umweiran گفت:

   برای هر متر مربع 6500 تومان با استفاده از ابر و طی ومواد جرم زدا

 3. متین گفت:

  سلام داخل بوشهر نمایندگی یا ارائه خدمات دارین ؟

  1. umweiran گفت:

   درود متاسفانه هنوز نه ولی تا ابتدای اسفند دفتر خدماتیمون داخل بوشهر هم راه اندازی میشه

 4. شرکت مبین افراز مسکن گفت:

  به صورت روز مزد هم خدمات ارائه می دین

  1. umweiran گفت:

   درود متاسفانه نه خیر کلیه خدمات به صورت پیمانی می باشد

 5. شکری گفت:

  دستگاه واتر جت تک فاز دارین برای خدمات نماشویی چون ما برق سه فازنداریم

  1. umweiran گفت:

   بعله برای خدمات نیازی به برق سه فاز نیست دستگاه تک فاز نیز موجود هست

 6. حامد گفت:

  بهترین روش رای نماشویی ساختمان کو نوع نما آجر نما چی هست

  1. پشتیبان 1 گفت:

   درود همانطور که در بالا اشاره شد بهترین روش بلرای تمیز کردن آجر نما استفاده از واتر و سرنازل کارتکی هست و پس از آن برای جلوگیری از رسوب آجر بهترین روش پوششش نانو هست

 7. طاهری گفت:

  واتر سندبلاست آسیبی به نما وارد نمی کنه نوع نما سنگ تیشه ای هست

  1. پشتیبان 4 گفت:

   درود خیر هیچگونه
   آسیبی به سنگ نما در این روش نماشویی وارد نمیشه فقط برای سنگ گرانیت نباید ا این روش استفاده کرد .

 8. درودگر گفت:

  سلام اگه امکانش هست اطلاعاتی هم برای نماشویی نمای سیمانی قرار بدین

  1. حسن درخشی گفت:

   سلام ممنون از پیشنهاد شما به زودی قرار می گیره

  2. ایمان گفت:

   باسلام خدمت شما عرض کنم حدود۴۰۰متر شستشوی نما داریم همش هم کامپوزیت هستش البته اینم بگم خیلی کثیف نیست فقط وفقط در بعضی از قسمت ها رگه های اب جا مونده یه جورایی شبیه سایه افتاد در بعضی از قسمت های ورق کامپوزیت خواستم بدونم این کار زحمت شو بکشید برام انجام بدین چقدر دست مزدش هستش.در ضمن محل کار هم در مازندران قائم شهر میباشد.خواهشا یه قیمت خوب بهم بگید.باز هم میگم به هیچ عنوان شوره بسته نیست اصلا کثیف نیست فقط یکی دوجا رگه های اب جا مونده.همین ممنون میشم هرچی زودتر جوابشو بهم بگید.تا برام انجام بدین.باتشکر
   شماره تماس بنده
   ۰۹۹۰۱۶۸۲۳۹۱
   ۰۹۹۰۱۶۸۲۳۹۲

   1. ایمان گفت:

    ممنون میشم جواب بهم بگید.باتشکر

 9. حسین گفت:

  رزین بهتر یا نانو بعد از نماشویی

  1. حسن درخشی گفت:

   سلام نانو نمای ساختمان بهتره و رزین براقیت زیادی داره ولی برای محافظت از نما نانو بهتر عمل می کنه

   1. ایمان گفت:

    باسلام خدمت شما عرض کنم حدود۴۰۰متر شستشوی نما داریم همش هم کامپوزیت هستش البته اینم بگم خیلی کثیف نیست فقط وفقط در بعضی از قسمت ها رگه های اب جا مونده یه جورایی شبیه سایه افتاد در بعضی از قسمت های ورق کامپوزیت خواستم بدونم این کار زحمت شو بکشید برام انجام بدین چقدر دست مزدش هستش.در ضمن محل کار هم در مازندران قائم شهر میباشد.خواهشا یه قیمت خوب بهم بگید.باز هم میگم به هیچ عنوان شوره بسته نیست اصلا کثیف نیست فقط یکی دوجا رگه های اب جا مونده.همین ممنون میشم هرچی زودتر جوابشو بهم بگید.تا برام انجام بدین.باتشکر
    شماره تماس بنده
    ۰۹۹۰۱۶۸۲۳۹۱
    ۰۹۹۰۱۶۸۲۳۹۲

 10. وحید گفت:

  تیم نماشویی تون واقعا خیلی عالی کار بلد و مودب و حرفه ای بودن تشکر میکنم از اقای خسروی و یعقوبی

  1. umweiran گفت:

   سپاسگزاریم از اعتمادی که به گروه خدمات ساختمانی یوستا داشتید پایدار باشید

 11. وحید گفت:

  تفاوت قیمت خدمات شمارو کسانی که قبلا از این خدمات استفاده کردن درک میکنن واقعا عالی بود خدماتتون ولی حدودا 30 درصد قیمتتون بالاتر بود که به دلیلکیفیت خدمات که نمای ما از اروز اولشم بهتر شد میشه چشم پوشی کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *