Ultimate magazine theme for WordPress.

قیمت نماشویی ساختمان

0
تماس با ما

نماشویی گروه خدمات ساختمانی یوستا برترین و بزرگترین ارائه دهنده خدمات نوین ساختمان با برترین تکنسین ها در سرتاسر کشور بدون واسطه و با ضمانت کیفیت خدمات .

مفتخریم با اعتماد شما عزیزان به برترین ،بزرگترین و مورد اعتماد ترین گروه ارائه دهنده خدمات ساختمان در ایران بدل گشته ایم و همواره قدر دان و پاسدار اعتماد ها به یوستا هستیم.

برای خدمات و مشاوره با ما تماس بگیرید :02128423707 09144225847

گروه یوستا پایبند به رعایت حقوق مشتریان خودپایبند است .

در این مقاله کلیه توضیحات ،تعاریف ،قیمت و… برای آشنایی با این خدمات قرار گرفته است.

شستشوی نمای ساختمان

وما کیفیت و کاهش هزینه های اضافی با تکیه بر دانش، تجربه و ابزار آلات نوین را یک اصل مهم برای پاسداری از اعتماد شما عزیزان و رضایت کارفرمایانمان به گروه خدماتی یوستا می دانیم .

و تمام تلاش خود را بکار می بندیم تا برترین کیفیت را به ارمغان آوریم

نماشویی به کلیه متد ها و ابزار و متریال های که برای جرم زدایی کامل سطح بیرونی ساختمان بکار گرفته می شود اطلاق می گردد.

تمیز کردن نمای ساختمان با استفاده از ابزار و متد های گوناگونی صو.رت می گیرد .

استفاده از ابر و طی و کف، و.اتر جت صنعتی 120 الی 300 بار ، واتر سندبلاست ،اسید شویی ، یوو اف و…. روش های عمده برای نماشویی ساختمان می باشد .

که در آخر مطلب به صورت کامل به روش ها و نحوه انجام کار پرداخته شده است.

نماشویی ساختمان

خدمات نماشویی ساختمان  تابع عوامل گوناگونیب می باشد که برای برآورد هزینه باید به آنها توجه نمود که می توان مهمترین آنها را به شرح ذیر بیان کرد :

 • مساحت کار : هرچه مساحت پروژه برای شستشوی نما بیشتر باشد قیمت متر مربع کاهش و قیمت کل افزوده می شود  که معمولا برای  پروژه های بالای 300 متر از فاکتور قیمت گذاری متر مربعی محاسبه می گردد .
 • میزان جرم و کثیفی : هرچه جرم و کثیفی نما بیشتر باشد قیمت آن نیز افزوده می شود زیرا موجب استفاده  از مواد شوینده و مواد سیلیس را افزایش می دهد .
 • مدت زمان اجرای خدمات : در صورتی که کارفرما نیاز به ارائه خدمات در کوتاهترین زمان ممکن باشد نفرات بیشتری برای پروژه  و انجام خدمات به کار گرفته می شود و همین امر قیمت خدمات را افزایش می دهد .

تعرفه و قیمت نماشویی ساختمان در تهران

تعرفه و قیمت نماشویی ساختمان  به صورت زیر نی باشد :

 • قیمت 4600تومان متر مربع برای نماهایی که کمترین جرم و کثیفی را دارند و متراژ مساحت آن بیش از 300متر می باشد برابر است با 4600برای هر متر مربع .
 • قیمت 8000تومان برای نماهایی که میزان جرم کثیفی  آن زیاد است و دارای مساحت بیشتر از 300متر مربع می باشد .
 • قیمت 11000تومان برای نماهایی که دچار آتش سوزی و یا با ملات کثیف شده اند و یا نیاز به به برداشت ملات و قیر از روی نمای ساختمان دارند .

قیمت شستشوی نماهای کمتر از 250متر مربع :

این نما ها به صورت چکی و توافقی شستشه می شوند که می توان به صورت زیر نیز برا برآو.رد بیان داشت :

 • 1.200.000 تومان برای نماهای که دچار کمترین جرم و کثیفی می باشند و جنس نما سنگ می باشد .و دارای جرم های ناشی از غبار و دوده هستند  نه لکه های ملات و قیر.
 • 1.400.000تومان برای نماهایی که با ملات و یا قیر کثیف شده اند و نیاز به استفاده از مواد ساینده می باشد .
 • 1.600.000تومان برای شستشوی نماهای کامپوزیت و نماشویی کامپوزیت .که تنها دچار کثیفی گرد و غبار و دوده شده اند .
 • 600.000تومان برای شستشو و نماشویی تابلو های کامپوزیتی .

حداقل قیمت شستشوی نما ها خیلی کوچک و تابلو و….. توسط راپل و طناب 800.000تومان و توسط داربست برابر است با 550.000تومان  می باشد . برای بر آورد هزینه و مشاوره حضوری و درخواست خدمات می توانید با ما تماس بگیرید مشاوره و برآورد هزینه به صورت رایگان صورت می گیرد .

برای برآورد دقیق هزینه خدمات کافیست با واخد پشتیبانی یوستا تماس بگیرید: برای تماس با ما و مشاوره و درخواست خدمات کافیست با شماره های زیر در ارتباط باشید .

قیمت نماشویی ساختمان اوستایاب
نماشویی

تلفن هوشمند اتصال به نزدیک ترین واحد به موقعیت شما در سرتاسر کشور :

02128423707

09144225847 واتساپ ،پیامک،تلگرام آماده پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان به صورت رایگان هستیم .

لیست قیمت نماشویی ساختمان

لیست قیمت نماشویی ساختمان  را می توانید در صفحه تعرفه خدمات مشاهده نمایید . همچنین لیست قیمت نماشویی ساختمان توسط تیم ما در هر روز بروز رسانی می شود . به دلیل نوسنات بازار ارز و مصالخ و مواد مورد استفاده وارداتی  در امر شستشوی نمای ساختمان  قیمت ها متغییر می باشد . از این رو می توانید با مراجعه به تعرفه ها لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان را به صورت لحظه ای مشاهده نمایید .

لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان

هزینه شستشوی ن|مای ساختمان  دربالا  بیان گردید  شما عزیزان می توانید برای اطلاعا کامل و دریافت راهنمایی با ما در ارتباط باشید . تیم ما و  مشاورین ما همیشه آماده ارائه راهنمایی و پاسخ به تمامی پرسش هایتان در زمینه خدماتی که ما ارائه می دهیم . همچنین اگر می خواهید در مورد روش های شستشوی نمای ساختمان  اطلاعا بیشتری کسب نمایید  به صفحه آن مراجعه نمایید . تماس با ما : 02128423707

آدرس: تهران خیابان ولیعصر

قیمت نماشویی به چه عواملی بستگی دارد

 • نوع نما : نوع نما یکی از اصل هایی می باشد که در قیمت نماشویی ساختمان باید مورد توجه قرار برای مثال نماشویی سنگ های تیشه ای و آجر بهمنی سه سانتی در اصطلاح خدودا 30 درصد گرانتر از نماهای سنگی معمولی می باشد زیرا نیاز به و.اتر سندبلاست دارد .یا همچنین نماهایی که دارای ساختار کامپوزیتی هستند به دلیل زمانگیری بیشتر خدود20 درصد هزینه خدمات اضافه می گردد.
 • متراژکار: هرچه متراژ پروژ] بیشتر باشد قیمت در متر مربع کاسته می شود برای مثال در متراژ های بالاتر از 1000متر مربع قیمت ها تا 19 درصد نیز کاسته می گردد ولی در نماهای کوچک مانند 100 متر مربع به دلیل احتساب هزینه تجهیز کارگاه و جابجایی ابزار قیمت خدمات بیشتر می باشد .
 • میزان جرم کثیفی: هرچه جرم و کثیفی بیشتر باشد یعنی دچار جرم سخت شده باشد و نیازمند استفاده بیش از استاندارد مواد و مصالح خدمات باشد قیمت خدمات نماشویی نیز افزوده می گردد.
 • حساسیت نما : هرچه حساسیت نما بیشتر باشد نیازمند زمان بیشتری برای نماشویی می باشد برای مثال وجود ابزار آلات نورپردازی و امنیتی به دلیل زمان بر بودن عایق بندی هزینه عایق بندی به ارزش کل خدمات افزوده می گردد.
 • عدم ارائه خدمات توسط راپل و طناب در قسمت هایی از نما که نیازمند دسترسی با داربست می باشد هزینه داربست در این مواقع بر کل ارزش خدمات افزوده می گردد.

در خدمات نماشویی ساختمان گروه یوستا را یک دوست مشاور و امین خود بدانید همواره آماده مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان در سرتاسر کشوربا بیش از 12 نمایندگیو 10 پشتیابان و 40 اکیپ خدمات شستشوی نما هستیم .

یوستا بزرگترین و برترین مجری نماشویی ساختمان

گروه خدمات ساختمانی یوستا با بیش از 15 سال تجربه و دانش توانسته است با پاسداری از اعتماد کارفرمایان خود رضایت 100 درصدی را با ارائه برترین کیفیت در خدمات به دست آورد.

قیمت نماشویی چگونه محایبه میگردد؟

محاسبه هزینه بسته به متراژ پروژه دارد معمولا برای مساحت های کمتر از 300 متر ارائه خدمات به صورت توافقی صورت می گیرد .و برای بیش از 300 متر مربع به صورت میانگین قیمت از 4000 تومان الی 8000 تومان متغییر می باشد .

شماره تماس 02128423707

برای تماس با ما کافیست با شماره 02128423707 تماس بگیرید همواره آماده ارائه مشاوره تلفنی و حضوری به صورت تلفنی و حضوری و ارائه خدمات در سرتاسر استان های تهران ،قم ،ساوه البرز و کرج هستیم.

The Catcher in the Rye

روش نماشویی با طناب

استفاده از تکنسین راپل کار یکی از روش های ارائه خدمات نماشویی ساختمان می باشد در این متد دسترسی با طناب صورت می گیرد و نیازی به داربست نمی باشد این متد به صرفه ترین و ارزانترین روش ارائه خدمات می باشد زیرا هزینه داربست از هزینه کلی کاسته شده و اشغال فضا نیز صورت نمی گیرد .

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707