خدمات ساختمانی
ارائه خدمات ساختمانی ؛کفسابی،نماشویی ،پیچ رولپلاک نمل،سندبلاست

قیمت نماشویی ساختمان

تماس با ما

قیمت نماشویی ساختمان

خدمات نماشویی ساختمان  تابع عوامل گوناگونیب می باشد که برای برآورد هزینه باید به آنها توجه نمود که می توان مهمترین آنها را به شرح ذیر بیان کرد :

 • مساحت کار : هرچه مساحت پروژه برای شستشوی نما بیشتر باشد قیمت متر مربع کاهش و قیمت کل افزوده می شود  که معمولا برای  پروژه های بالای 300 متر از فاکتور قیمت گذاری متر مربعی محاسبه می گردد .
 • میزان جرم و کثیفی : هرچه جرم و کثیفی نما بیشتر باشد قیمت آن نیز افزوده می شود زیرا موجب استفاده  از مواد شوینده و مواد سیلیس را افزایش می دهد .
 • مدت زمان اجرای خدمات : در صورتی که کارفرما نیاز به ارائه خدمات در کوتاهترین زمان ممکن باشد نفرات بیشتری برای پروژه  و انجام خدمات به کار گرفته می شود و همین امر قیمت خدمات را افزایش می دهد .

تعرفه و قیمت نماشویی ساختمان در تهران

تعرفه و قیمت نماشویی ساختمان  به صورت زیر نی باشد :

 • قیمت 4600تومان متر مربع برای نماهایی که کمترین جرم و کثیفی را دارند و متراژ مساحت آن بیش از 300متر می باشد برابر است با 3000تومان برای هر متر مربع .
 • قیمت 8000تومان برای نماهایی که میزان جرم کثیفی  آن زیاد است و دارای مساحت بیشتر از 300متر مربع می باشد .
 • قیمت 11000تومان برای نماهایی که دچار آتش سوزی و یا با ملات کثیف شده اند و یا نیاز به به برداشت ملات و قیر از روی نمای ساختمان دارند .

قیمت شستشوی نماهای کمتر از 250متر مربع :

این نما ها به صورت چکی و توافقی شستشه می شوند که می توان به صورت زیر نیز برا برآو.رد بیان داشت :

 • 1.000.000 تومان برای نماهای که دچار کمترین جرم و کثیفی می باشند و جنس نما سنگ می باشد .و دارای جرم های ناشی از غبار و دوده هستند  نه لکه های ملات و قیر.
 • 1.200.000تومان برای نماهایی که با ملات و یا قیر کثیف شده اند و نیاز به استفاده از مواد ساینده می باشد .
 • 130.000تومان برای شستشوی نماهای کامپوزیت و نماشویی کامپوزیت .که تنها دچار کثیفی گرد و غبار و دوده شده اند .
 • 500.000تومان برای شستشو و نماشویی تابلو های کامپوزیتی .

حداقل قیمت شستوی نما ها خیلی کوچک و تابلو و….. توسط راپل و طناب 500.000تومان و توسط داربست برابر است با 400.000تومان  می باشد . برای بر آورد هزینه و مشاوره حضوری و درخواست خدمات می توانید با ما تماس بگیرید مشاوره و برآورد هزینه به صورت رایگان صورت می گیرد .

لیست قیمت نماشویی ساختمان

لیست قیمت نماشویی ساختمان  را می توانید در صفحه تعرفه خدمات مشاهده نمایید . همچنین لیست قیمت نماشویی ساختمان توسط تیم ما در هر روز بروز رسانی می شود . به دلیل نوسنات بازار ارز و مصالخ و مواد مورد استفاده وارداتی  در امر شستشوی نمای ساختمان  قیمت ها متغییر می باشد . از این رو می توانید با مراجعه به تعرفه ها لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان را به صورت لحظه ای مشاهده نمایید .

لیست قیمت شستشوی نمای ساختمان

هزینه شستشوی نمای ساختمان  دربالا  بیان گردید  شما عزیزان می توانید برای اطلاعا کامل و دریافت راهنمایی با ما در ارتباط باشید . تیم ما و  مشاورین ما همیشه آماده ارائه راهنمایی و پاسخ به تمامی پرسش هایتان در زمینه خدماتی که ما ارائه می دهیم . همچنین اگر می خواهید در مورد روش های شستشوی نمای ساختمان  اطلاعا بیشتری کسب نمایید  به صفحه آن مراجعه نمایید . تماس با ما : 02128423707

آدرس: تهران خیابان ولیعصر

Summary
قیمت نماشویی ساختمان
Article Name
قیمت نماشویی ساختمان
Description
در این مقاله به ارائه لیست قیمت نماشویی ساختمان پرداخته و تعرفه های نماشویی را به روز قرار داده ایم
Author
Publisher Name
اوستایاب
Publisher Logo
80%
Awesome
 • Design

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707