نماشویی با واتر سندبلاست نوعی از خدمات نماشویی ساختمان می باشد که گروه خدمات ساختمانی و فنی یوستا با استفاده از برترین ابزار آلات و تیم مجرب خود این خدمات را ارائه می نماید .

با استفاده از خدمات نماشویی با واتر سندبلاست نمای آجری و سنگ تیشه ای به حالت روز اول خود باز می گردد.

واتر سندبلاست نوعی ضعیف شده سندبلاست می باشد که با استفاده از دستگاه واتر جت صنعتی و خلع ایجاد شده ناشی از فشار آب و ترکیب سیلیس مواد ساینده با آب صورت می گیرد .

اگر نیاز به خدمات واتر سندبلاست و مشاوره در این زمینه دارید کافیست با ما تماس بگیرید :02128423707-09144225847-09366979514

نماشویی با واتر سندبلاست

نماشویی با واتر سندبلاست روشی است که با ترکیب مواد ساینده و آب صورت میگیرد . این روش برای پاک کردن و لکه برداری و جرم برداری از روی سطوح آجری و سنگ های تیشه ای مورد اسفاده قرار می گیرد .

واتر سندبلاست

با ذشت مدت زمانی سطح نمای آجری دچار رسوب آجر می گردد و یا ممکن است سطح آجر تحت عوامل قیر،ملات و سیمان ،رنگ و نوشته دچار لکه های سخت گردد .

در این صورت نماشویی با واتر جت خالی نمی تواند نما را پاک نماید و تنها راهکار استفاده از خدمات واتر سندبلاست می باشد .

روش ارائه خدمات به دوصورت استفاده از طناب و راپل و یا داربست ارائه می گردد .خدمات نماشویی با واتر سندبلاست سنگ تیشه ای

سنگ های تیشه ای به دلیل ساختار خود دچاری جرم گیری بسیار بیشتری نسبت به سنگ های دیگر می باشد وجود رگه و سوراخ های ریز روی سطح سنگ تیشه ای موجب انباشت گرد و عبار ودوده می شود .


مدت زمان مورد نیاز برای ارائه خدمات:

مدت زمان و پیشرفت کار با یک دستگاه واتر جت صنعتی 3 فاز و سه نیروی کاری 50الی 80 متر در 9 ساعت می باشد.

مدت زمان و پیشرفت کار بسته به نوع جرم گیری نما متغییر می باشد روند پیشرفت کار در سنگ های تیشه ای بیشتر از آجر می باشد .

هر تیم کاری برای ارائه خدمات نماشویی با واتر سندبلاست شامل :1 نفر برای اپراتوری دستگاه،1 نفر برای تغزیه سیلیس،1 نفر برای اجرا کننده خدمات .

سندبلاست نمای ساختمان

سندبلاست نمای ساختمان یکی دیگر از روش های جرم زدایی نماهای آجری می باشد،باز هم تاکید میگردد سندبلاست خشک و وت بلاست تنها برای نماهای آجری کابرد دارد .

گروه یوستا برترین ارائه دهنده خدمات نماشویی با واتر سندبلاست و سندبلاست نمای ساختمان در ایران برتریم کیفیت را برایتان در خدمات به ارمغان می آورد .

سندبلاست نمای آجری

در جرم زدایی آجر توسط ساب پاشی خشک که روش های دیگر کارایی ندارد از این روش که دارای قدرت بیشتر می باشد استفاده می گردد .

برای مثال شستشوی نمای ساختمان با واتر جت برای آجر هایی که دچار جرم شدید و یا ملات و رنگ ضخیم شده باشند کاربرد ندارد و تنها روش استفاده از درای سندبلاست یا همان سندبلاست خشک می باشد .

در این روش لایه رویه آجر برداشته می شود ونمای ساختمان کاملا تمیز و پاک از هرگونه جرم و کثیفی می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *