نماشویی ساختمان یکی از خدمات گروه خدمات ساختمانی گروه یوستا می باشد که به صورت مستقیم و بدون واسطه با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت ارائه می شود .

برای خدمات و مشاره با ما تماس بگیرید:02128423707 -09144225847

خدمات نماشویی ساختمان را بدون واسطه و با استفاده از ابزار آلا ت نوین و استاندارد با برترین کیفیت از تیم مجرب ما بخواهید .

برای مشاهده لیست قیمت و تعرفه خدمات با ما تماسی بگیرید بت بر روی لینک زیر کلیک نمایید

این اطمینان را به شما می دهیم  خدمات شما توسط مجرب ترین نفرات صورت میگرد .

همچنین کیفیت خدمات ضمانت شده و توسط دستگاه های نوین و ابزار آلات مخصوص شستشوی نمای ساختمان صورت می گیرد .

نماشویی

یوستا ارائه دهنده خدمات شستشو و پاک کردن نمای ساختمان بابهترین کیفیت

 1. نماهای سنگی
 2. نماهای کامپوزیتی
 3. نماهای آجری
 4. نمای گلس
نماشویی چیست ؟

به کلیه اقداماتی که با ابزار آلات مخصوص برای جرم برداری و تمیز کردن نمای ساختمان صورت می گیرد خدمات شستشوی نمای ساختمان گفته می شود .

نماشویی بدون داربست چگونه صورت می گیرد ؟

در این روش دسترسی به ارتفاع با استفاده از راپل و طناب های استاتیک بهره گرفته می شود و با استفاده از ابزار مخصوص راپل ارائه خدمات صورت می گیرد .

قیمت خدمات نماشویی ساختمان چکونه محاسبه می گردد؟

برای این خدمات تعرفه ثابتی وجود ندارد و برای برآورد هزینه خدمات کافیست با ما تماس بگیرید همواره در 24 ساعت 7 روز هفته آماده ارائه مشاوره و پاسخگویی به سوالات و برآورد هزینه خدمات هستیم .
02128423707 09144225847

نماشویی یا Building Facade Cleaning یک امر تخصصی می باشد و هر جنس نما به صورت متفاوتی صورت می گیرد بیشتر نماها به وسیله دستگاه واتر جت صنعتی صورت می گیرد .

نماشویی شیشه

دستگاه واتر جت وظیفه پمپاژآب با فشار بسیار بالا و همچنین ترکیب مواد ساینده و شوینده را برعهده دارد .

ابزاردیگرابر و طی برای تمزکردن نماهای گلس و کامپوزیتی می باشد.

در شستشو و پاک کردن نماهای شیشه ای و نماشویی کامپوزیت از مواد شوینده مخصوص در پاک کردن جرم و کثیفی این نوع سطوح به همراه ابر و طی استفاده می گردد.


بهره گیری از خدمات نماشویی ساختمان یک امر ضروری برای حفظ زیبایی سطح بیرونی محل سکونت و کسب و کار همچنین ایجاد محیطی زیبای محله ای و شهری میگردد.

نوید علینقی مدیر اجرای گروه خدمات ساختمانی یوستا

همانطور که در قبل گفته شد به واتر جت آب را با پمپاژ و فشار بالا بر سطح نما پرتاب میکند .

همچنین به وسیله خلع ایجاد شده در نازل موجب ترکیب مواد ساینده و مواد شوینده میگردد.

این نوع روش برای پاک کردن و تمیزکردن نماهای آجری،سنگی کاربرد دارد .

شستشوی نمای ساختمان ساختمان یوستایاب و  اوستایاب با بهره گرفتن از بهترین  امکانات و دستگاه ها  و ابزار آلات به روز و تخصصی  در کنار تیم مجرب  شما را در داشتن نمایی زیبا  یاری می نماید ارائه دهدگان خدمات نماشویی ساختمان  اوستا یاب از برترین ارائه دهندگان  این خدمات انتخاب گردیده اند .

نماشویی

اوستایاب برترین ارائه دهندگان خدمات نماشویی ساختمان را به گردا گرد هم آورده است تا شما را در داشتن نمایی زیبا و عاری از کثیفی  و جرم یاری نماید

دانش و مهارت تیم اوستایاب ناشی از تجربه و دانش آنها در زمینه خدمات شستشوی نمای ساختمان و مجهز بودن این تیم های ارائه دهندگان خدمات به دستگاه های استاندارد شستشوی نمای ساختمان می باشد .

روش نماشوی ساختمان

خدمات نماشویی ساختمان به کلیه اقدامات و روش های بکار گیری برای پاک کردن  و جرم زدایی و شستشوی نمای ساختمان  اطلاق می گردد . در جوامع امروزه نمای ساختمان همچون یک لباس برای خانه و محل زندگی و همچنین محل کسب و کار شما می باشد و هر چه این لباس زیبا تر باشد گیرایی و  جذابیت محل سکونت و تجارت و کسب و کار شما را بالا می برد .

پس از  احداث ساختمان و یا عملیات های ساختمانی دچار کثیفی ناشی از کار های سا ختمانی می شود  این کثیفی ها شامل پاشیده شدن رنگ ، ریختن سیمان و گچ و ………. می باشد .برای رهایی از این مسئله که موچب کاسته شدن زیبایی ساختمان می شود می توان از خدمات نماشویی استفاده کرد .

استفاده از نماشویی می تواند عمر نمای شما را بیشتر کرده و هرچه این عملیات زودتر آغاز گردد  ترمیم نما را  آسانتر می کند  زیرا با رسوب باران های اسیدی و غبار ناشی از سوخت فسیلی  به درون بافت سنگ هزینه ترم و نماشویی را افزایش می دهد.

اگر به دنبال تیم مجرب ارائه دهنده هستید و به دنبال بر خورداری از کیفیت خدمات در سطح استاندارد می باشید کافیست با ما تماس بگیرید .ما تمام توان و دانش  و مهارت خود را بکار می گیریم تا با ارائه برترین کیفیت رضایت شما کارفرمای گرامی را جلب نماییم .

رضایت مشتری برای ما یک شعار نیست بلکه یک هدف بسیار مهم در تداوم فعالیت ما می باشد

در همین نزدیکی با شماییم با ما تماس بگیرید:02128423707

برای نماشویی ساختمان روش های راپل ، داربست ،بالابر را می توان نام برد  که بسته به موقعیت ، ارتفاع، نوع نما، میزان کثیفی و هزینه می توان یکی از این روش ها را استفاده کرد.

سه روش نماشویی

نماشویی با طناب : در این روش با استفاده از ابزار راپل  و تیم راپل کار بدون نیاز به داربست و بالابر از بلندترین نقظه ساختمان در چند فرود نمای ساختمان را مورد شستشوی قرار می دهند.این روش برای مکان هایی که امکان  استفاده از داربست و یا ترافیک بالا یا عدم همکاری شهرداری  موجه هستند بسیار مناسب می باشد.

نماشویی با داربست : نماشویی با داربست برای کارفرمایانی که میخواهند از حداکثر کیفیت خدمات نماشویی بر خوردار شوند بهترین گزینه می باشد مشکل نماشویی با داربست هزینه بالای آن در کنار اشغال فضا می باشد .

نماشویی با بالابر روش دیگر نماشویی می باشد این روش در صورت عدم امکان استفاده از راپل و داربست صورت میگیرد هزینه این روش 3 برابر روش های ارائه خدمات می باشد .

هزینه نماشویی چه میزان است

هزینه نماشویی یک امر مهم برای کارفرمایان می باشد زیرا به دنبال بهترین کیفیت در کنار تعرفه های مناسب ارائه خدمات می باشند تیم نماشویی اوستایاب با تکیه بر دانش و استفاده از ابزار آلات مناسب هزینه های اضافی را کاسته و توانسته در کنار ارائه خدماتی با کیفیت هزینه و تعرفه های مناسب را ارائه نماید .

هزینه شستشوی ساختمان یک امر متغییر می باشد  که بسته به نوع انجام کار (راپل/داربست ،بالابر )و همچنین استفاده نوع مواد و یا بهره گرفتن از واتر جت یا واتر سندبلاست و همچنین میزان کثیفی نما تعیین می گردد. تیم اوستا یاب  با ارائه مشاوره رایگان در محل  و رایزنی در محل تعرفه مناسب را ارائه می نمایید برای تعیین و دریافت راهنمایی کافیست با ما تماس بگیرید یا سفارش خود را توسط فرم زیر تکنیل نمایید تا ما با شما تماس بگیریم.

مدت زمان نماشویی

مدت زمان مورد نیاز برای نماشویی ساختمان نیز متغییر می باشد ولی برای نمای 200متری یک روز زمان نیاز است که در صورت نیاز به واتر سندبلاست 2 روز زمان نیاز می باشد .

تیم نماشوی اوستایاب  با تیم حرفه ای و مجرب و ابزار آلات مناسب در کوتاهترین زمان  ممکن و سریعتر از هر تیم دیگری خدمات خود را ارائه می نماید .

ارائه خدمات سریع نماشویی ساختمان نیاز به تجربه دانش و مهارت در کنار ابزار آلات استاندارد می باشد و ما توانسته ایم چندین سال مورد اعتماد شما عزیزان باشیم و همیشه با خدمات با کیفیت خود را وظیفه خود نسبت به اعتماد کافرمایانمان می دانیم .

نحوه نماشویی ساختمان

شستشوی نمای ساختمان به چندین نحو صورت میگیرد وانتخابه نحوه نماشویی با تشخیص تیم اجرائی می باشد نحوه نماشویی ساختمان

نماشویی با آب:در صورت نبود جرم و کثیفی و زنگ آّ عمیق و همچنین مقاومت بالای نما  نما توسط آب با فشار بسیار بالا توسط دستگاه های واتر جت های قوی نه کارواشی  صورت میگیرد وس طح نما با فشار آب تمیز می گردد.

شستشو توسط واتر سندبلاست در نماهایی که دچار جرم و کثیفی زیاد و عمق لکه ها زیاد می باشد از روش واتر سندبلاست استفاده می گردد.

دیسکسلر در نماهایی که دچار چربی بسیار بالا و دچار آتش سوزی گردیده اند مورد استفاده قرار می گیرد و برای پاک کردن کثیفی ها از دیسکیلر بهره گرفته می شود .

نماشویی در تهران

خدمات در تهران تیم یوستایاب آماده ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان در سرتاسر استان تهران با تعرفه های ارزان  و کیفیت بی همتا می باشد برای درخواست شسشتوی نمای خود در سرتاسر تهران و شهرستان های استان تهران با شماره های بالا در سایت  تماس بگیرید .

نماشویی در کرج و البرز :

ارائه خد مات در کرج و البرز در تمامی مناطق با کیفیت بالا و تیم مجرب  و ابزار آلات مناسب آماده ارائه خدمات می باشد  کافیست با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

تیم اوستایاب از برترین ارائه دهندگان خدمات سرتاسر کشور انتخاب گردیده و در آزمون های مهارتی توانسته اند نمرات قابل قبولی را دریافت نماییند .کیفیت خدمات اوستایاب را ارائه دهندگان تضمین می نماییند .

شستشوی دیوار آجری

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب یک روش شستشوی نمای ساختمان می باشد در این روش تیم خدماتی بدون استفاده از داربست  مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از روش نماشویی با طناب بهترین روش برای شستشوی نمای ساختمان در محلات کوچک،پر رفت و آمد ،نبود امکان داربست بندی  بهترین روش می باشد .هزینه این روش کمی بالاتر از شستشو با داربست می باشد که این امر به دلیل هزینه بالای لوازم مورد استفاده می باشد :

ابزار آلات مورد استفاده:

طناب ایستاتیک

کارابین

کمر بند ایمنی

طناب محافظ

طناب ابزارآلات

کارلار

خدمات نانو نمای ساختمان

خدمات نانو نما یکی دیگر  ازخدمات تیم اوستایاب می باشد از نانو می توان برای مقاوم سازی نما در برابر آسیب های باران های اسیدی،خط و خش،زنگ آب ،تغییر رنگ ،سوختن نما در برابر اشعه های خورشید ،نفوذ رطوبت به داخل نما و….. استفاده کرد استفاده از نانو عمر نمای ساختمان و زیبایی آن را حفظ و تثبیت می نماید و همچنین درخشندگی نما ناشی از بازتاب نور خورشید می باشد .

چرا خدمات شستشوی نمای ساختمان

اگر به دنبال جواب پرسش چرا نماشویی هستید  کافیست این مثال ساده را برایتان بزنیم  اولین قضاوت شما درباره هر شخص یا محصول یا جسمی  نمای آن و لباس های آن شخص می باشد نمای ساختمان نیز مانند لباس هر شخص می باشد  هر چه زیباتر باشد  و تمیزتر برداشت بهتری نسبت به محل سکونت و یا محل کسب و کارتان حاصل می گردد.

نمای ساختمان به دلیل باران های اسیدی و گرد و غبار  و دوده های ناشی از سوخت فسیلی  بسیار آسیب پذیر می باشد و با هر باران  و رطوبتی این آلاینده ها به درون  نما رسوب می کنند و در دراز مدت موجب آسیب های جبران ناپذیری به نمای ساختمان میگردد تشکیل زنگ آب یکی از آسیب ها می باشد که موجب تغییر رنگ شده و جلوه بسیار بدی را به سطح می بخشد  برای جلوگیری از این آسیب ها کافیست از خدمات نماشویی ساختمان بهره مند گردید و اگر به دنبال یک تیم مجرب هستید کافیست با ما تماس بگیرید.

شماره تماس:02128423707

نماشویی نماهای آجری نیاز به دانش و تبحر بسیار و تجربه کافی دارد زیرا نمای آجری بسیار آسیب پذیر می باشد  و در برابر آلاینده ها یکی از حساس ترین نماها می باشد .

اگر به درستی مورد شستشو قرار نگیرد نمی توان به تمیزی و کیفیت خدمات مورد انتظار دست یافت و اگر با دقت صورت نگیرد موجب شوره آجر ه می گردد.

اوستایاب یکی از برترین ارائه دهندگان خدمات ساختمانی آماده ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان با بهترین کیفیت در سرتاسر ایران کافیست با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.

شستشوی نمای ساختمان و یا نماشویی ساختمان امروزه یک نیاز اساسی برای  حفظ زیبایی و گیرایی ساختمان می باشد شستشوی نمای ساختمان می تواند  زیبایی نما را حفظ کرده و تمام آلاینده ها را از سطح آن برطرف نماید .تیم یوستایاب  می تواند عملیات شستشوی نمای ساختمان را با داربست و یا بدون داربست با راپل و طنا انجام دهد برای  مشاوره و دریافت خدمات و راهنمایی کافیست با ما تماس بگیرید .

قیمت نماشویی

قیمت نماشویی را می توان برا  اساس مساحت تقیم بندی کرد معمولا برای مساحت های زیر 300 را به صورت توافقی و چکی ارائه می گردد و بیش از 300 متر را به صورت متری قیت گذاری می نمایند برای   برآورد هزینه آنلاین قیمت نماشویی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

نماشویی اوستایاب

تیم ما توانسته از سال 1383 تا به امروز به بیش از هزاران هم وطن عزیز و کار فرمایانی که به ما اعتماد  کرده اند خدمات بتا کیفیتی راارائه نماید و رضایت تمام مشتریان خود را به ارمغان آورد .

ما همواره کوشیده ایم با ارائه برترین کیفیت در خدمات نماشویی قدر دان اعتماد شما عزیزان باشیم و همواره با آموزش متد ها و روش های جدید شستشوی نمای ساختمان به کارکنانمان و تجهیز آنها به برترین ابزار آلات و ماشین آلات بتوانیم در کنار بالا بردن کیفیت  هزینه ها را برای کار فرمایانمان کاهش چشمگیری دهیم.

اگر به صورت خلاصه ویژگی های خدمات خود را برایتان بیان کنیم می توانیم به دسته بندی های زیر تقسیم بندی نمود :

 • کیفیت بالای خدمات : کیفیت خدمات نماشویی و خدماتمان برای ما بیش از دیگران اهمیت دارد زیرا کیفیت هر کاری نشانگر مسئولیت پذیر ی و علم آگاهی تیم ارائه دهنده آن می باشد وما با تاکید بر کیفیت خدمات شستشوی نمای ساختمان می خواهیم اعتماد شما عزیزان را پاس بداریم .
 • هزینه و تعرفه های ارزان :شاید به خود بگویید ارزانی بی دلیل نیست و ما هم این را تایید می کنیم دلیل ارزانی تعرفه های نماشویی ما ناشی از استفاده از مجرب ترین افراد و بهترین و جدید ترین ابزار آلات نوین و متد ها و روش های جدید است ما هیچگاه کیفیت خدمات خود را فدای ارائه خدماتی ارزان نمی کنیم بلکه با به دست آوردن روش های جدید و استفاده از ابزار آلات جدید و مخصوص توانسته ایم هزینه های اضافی را از دوش کار فرما بکاهیم .
 • ارائه خدمات با ضمانت رضایت مشتری :ما کیفیت خدمات نماشویی خود را ضمانت می کنیم این ضمانت شامل هر مسئولیت سپردن کار به ما می باشد .ما همواره ضامن کیفیت و رضایت شما هستیم .بازگشت وجه در صورت نارضایتی .
 • تیم مجرب : ما بیش از 20 سال سابقه و دانش خود را بکار گرفته ایم تا بهترین ها را برایتان به ارمغان آوریم.

نماشویی ساختمان با اصول و روش های گوناگونی صورت می گیرد که می توان در یزر به برخی از این موارد اشاره نمود:

سیلیس در نماشویی

سلیس دانه های ریز ماسه وسنگ شیشه می باشند که برای لایه برداری از سطح استفاده می گردد معمولا بیشترین کاربرد سیلیس در نماهای آجری می باشد تا بتوان سطح آسیب دیده را تا 1 میلیمتر برداشت و نما را به حالت روز اول خحود برگرداند  همچنین در نماهایی که دچار ریختن سیمان و گچ و رنگ شده است ناگذیر در استفاده از سیلیس می باشد .

استفاده از سیلیس را در دستگاه واتر جت را واتر بلاست نیز می گویند که هزینه های نجومی را از کارفرمایان به دلیل نا آگاهی آنها می گیرند .

واتر سندبلاست نوع ضعیف شده سندبلاست می باشد که برای جرم زدایی از سطح نما بکار گرفته می شود.

دیسکلر

مواد شوینده و جرم گیر های بسیار قوی هستند که کاربرد آنها بیشتر در استفاده  در نما می باشد دیسکلر نیز یک نوع ماده پاک کننده در نماشو.یی می باشد کهمجری ارائه دهنده خدمات در هنگام استفاده از دیسکلر باید ماسک  تنفسی داشته باشد زیرا برای ریه انسان  به دلیل گازهای ساطع شده از خود مضر می باشد .

ناپارلو یک ماده مخصوص و شوینده مخصوص برای شستشوی نماهای سنگی و سیمانی  و همان نما رومی می باشد این ماده به دلیل قیمت بالا و وارداتی بودن آن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد این ماده مایع سخت می باشد که در آب مخلوط شده و بر روی سطح نما اسپری می شود  و برای سهولت کار این ماده مخصوص درون مخزن مخلوط  آب میگردد  و عملیات شستشو با آّ مخلوط شده مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از جرمگیر های قدرتمند صنعتی

از این نوع جرمگیرها باید با دقت استفاده نمود زیرا اگر آگاهی لازم را تیم اجرا کننده با درصد غلظت  آن نداشته باشد موجب سوختگی نما می گردد و همچنین اگر با غلضت زیاد مورد استفاده قرا ر گیرد موجب سوختگی پوست برای انسان را نیز دچار می گردد .

هزینه و تعرفه نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان  به صورت مشخص در مطلب دیگر و مقالله ای دیگر بیان گشته است  که شما می توانید با مراجعه به “آن از تعرفه و قیمت های ما اطلاعات لازم را کسب نمایید

شستشوی نمای کامپوزیت

نماشویی کامپوزیت یکی از حساس ترین نوع درخدمات می باشد زیرا میزان درصد آسیب دیدگی  آن بسیار بالاست  برای مثلا استفاده از مواد در زمینه شستشوی کامپوزیت باید دقت کافی را به خرج داد.

استفاده از مواده بازی و اسیدی قوی آسیب جدی را به کامپوزیت می رساند  و از مواد ساینده نیز نمی توان استفاده نمود .

نماشویی نمای آجری

شستشوی نمای آجری نیازمند دقت و حساسیت بالاتری دارد بهترین روش برای تمیز کزدن نمای آجری استفاده از واتر سندبلاست می باشد .

در این روش با استفاده از مواد سابنده بسیار ریز به نام سیلیس سطح رویه آجر برداشته می شود و آجر به حالت اولیه خود بازگردانده می شود

البته در آجر نما کاملا متفاوت می باشد و نباید در آجر نما و سفال نما از واتر سندبلاتست استفاده نمود .

بهترین راهکار برای تمیز کردن و نماشویی آجر استفاده از مواد شویی دیسکیلر 20 درصد در کنار الیاف یا همان دستمال زبر می باشد .

نماشویی سنگ گرانیت

در شستشوی سنگ گرانیت نیاز به ددو مرحله جرم زدایی می باشد برای تمیز کردن سنگ گرانیت و نماشویی یاختمان باید ابتدا توسط دستگاه واتر جت صنعتی سطح سنگ کاملا از گردو عبار تمیز گردد.

پس از مرحله اول و پاک شدن سطح از گرد و غبار با استفاده از ابر و طی سطح از هر گونه گرد و عبار با استفاده از ابر طی و مواد شوینده و جرم زدای مخصوص برای تمیزی بیشتر و براق شدن گرانیت استفاده می گردد.

شستشوی کاشی و سرامیک

در تمیز کردن کاشی و سرامیک در نما بسته به نوع آن ازروش هایمختلفی استفاده میگردد.

ولی استفاده از واتر جت ارزانترین و سریعترین برای تمیز کردن این گونه نماها می باشد .

شستشو با واتر جت برای زدودن گرد و غبار و لکه های نرم کاربرد دارد .

برای پاسیو ساختمان که در معرض چربی و دوده بیشتری قرار دارد شستشو با ابر طی در کنار واتر جت بهترین انتخاب می باشد.

4 دیدگاه در “نماشویی ساختمان

 1. umweiran گفت:

  برای برآورد هزینه تماس بگیرید

 2. 021 گفت:

  بسیار عالی

 3. شجاع گفت:

  محمدی هستم از پاسداران واقعا بهترین شرکت نماشویی هستید کیفیت خدمات و سرعت ارائه خدمات عالی بود

 4. علیپور گفت:

  ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *