برق ساختمان

نورپردازی نمای ساختمان

نورپردازی ساختمان با طرح ها و الگو های اختصاصی توسط خدمات ساختمانی یوستا در سرتاسر کشور کافیست با ما تماس بگیرید.

مشاورین ما همواره در24ساعته پاسخگوی سوالات و راهنمای شما عزیزان هستند .

گروه یوستا و شرکت سپیده نور همواره آماده ارائه خدمات نورپردازی داخلی و نمای ساختمان و طراحی می باشد .

02128423707 داخلی 5 09360405306 24 ساعت 7 روز هفته آماده ارائه مشاوره و ارائه خدمات می باشد .

نورپردازی ساختمان

نور پردازی ساختمان بسیار حساس و باید بصورت کاملا اصولی و تحت قوانین و استاندارد های لازمه صورت گیرد.

اگر به دنبال ارائه دهنده برتر خدمات نورپردازی ساختمان هستید کافیست یک تماس با ما بگیرید : 02128423707 09144225847 09360405306

ارائه خدمات با بهترین کیفیت و تضمین کامل در سرتاسر کشور

این خدمات با استفاده از طناب و داربست قابل ارائه می باشد

ارائه دهنده خدمات:شرکت سپیده نور

پروژه های انجام شده :1693از سال 1380تا به امروز

فعالیت زیر نظر :گروه خدمات ساختمانی یوستا.

24 ساعت 7 روز هفته کارشناسان ما آماده راهنمایی ،مشاوره و ارائه خدمات هستند .

نورپردازی نمای ساختمان

نور پردازی نمای ساختمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که نور پردازی اصولی نما میتواند عابرین و بازدید کنندگان را مجذوب خود کند و به شهر شما زیبایی ببخشد

اگر ساختمان شما تجاری میباشد باید بگونه ای نور پردازی نمای ساختمان شما طراحی و اجرا شود که هر بازدید کننده و عابرین را جذب کند و ساختمان شما به یک نماد شهری تبدیل شود و زیبایی را نیز در شهر به ارمغان آورد استفاده از انواع چراغ ها در هر قسمت از نما بسته به نمای ساختمان شما میباشد و طراح باید همه چیز را در نظر بگیرد و در ذهن خود تجسم و طراحی نماید

امروزه با پیشرفت علمی نوین و تغییر سلیقه ها در کشور عزیزمان ایران مردم به دنبال مکان های تحاری پر زرق برق میباشند چرا که در روحیه انسان ها تاثیر بسیار زیادی دارد در طراحی نور پردازی نما در نظر گرفتن محیط نقش بسیار بالایی دارد و میتواند نمای ساختمان شما را زیباتر هم بکند

طراح با در نظر گرفتن نوع نما که سنگ باشد یا سیمانی و رنگ آن و چگونه مکمل کردن رنگ نما با رنگ چراغ ها میتواند کار خود را به نحو احسن انجام دهد و کاری بسیار زیبا را ارائه دهد

استفاده ی نوع چراغ و رنگ آن باید به گونه ای باشد که نور کافی یا لایت بسیار زیبایی را به نما بدهد و حتی بتواند سایه اندازی چمش گیری را داشته باشد شاید برای برخی طراحان سایه اندازی در نما اهمیت چندانی نداشته باشد ولی این کار باعث میشود نمای ساختمان شیک تر بنظر برسد و جلب توجه کند ولی سایه اندازی باید بصورت کاملا اصولی انجام بپذیرد

یک نکته بسیار مهم که میتواند نور پردازی نمای شمارا زیبا و بینظیر کند این است که نباید نور پردازی به گونه باشد که از فضای نور پردازی استفاده خوب نشده باشد و یا نور پردازی اصولی نباشد

برای در یافت اطلاعات بیشتر یا مشاوره میتوانید با طراحان ما در حوزه نور پردازی نما و یا نور پردازی داخلی با شماره ای که در ساخت وجود دارد تماس حاصل نمایید

قیمت نورپردازی ساختمان

گروه یوستا با تجربه بسیار بالایی که در نورپردازی نما دارد میتواند نور پردازی بسیار زیبایی را خلغ کند

ما نیروهای مجرب و متعهد را بکار گرفته ایم تا ارائه خدمات نوین و برتری را در اختیار شما کارفرمایان قرار دهیم

گروه یوستا طراحانی جوان و کارکشته را که با ابزار روز دنیا آشنا هستند به همکاری دعوت نموده و با استقبال پرشوری مواجه شده

ما توانسته ایم با ابزار نوینی که داریم و بسته به نیاز اجرایی ابزار آلات نوین مانند اسپایدر (راپل .طناب کار)نردبان های عنکبوتی تا ارتفاع 41 متر و بالابر های متنوع کار فرمایان عزیز را از داربست بینیاز کنیم و از هزینه های اضافه شما کارمایان جلو گیری کنیم

گره یوستا بسیار متعهد و بسیار باتجربه میباشد و تا امروز توانسته با همکاری شرکت سپیده نور 1693 پرو ژه نور پردازی نما را با رضایت کامل مشتریان و کارفرمایان عزیز به اتمام برساند

هدف اصلی ما ایجاد زیبایی به شهر با تکنیک های بسیار تخصصی میباشد

و تعهد ما به شما کار فرمایان عزیز تضمین کار ما میباشد

خدمات نورپردازی ساختمان چیست ؟

این خدمات به کلیه روش ها و ابزار آلات که با طراحی قبلی و با استفاده از لامپ ها ،چراغ ها ،نوارها و…. که به منظور خلق زیبایی از پخش نور می باشد اطلاق میگردد.
این سرویس یک خدمات تخصصیمی باشد با نورپردازی ساختمان می توان جلوه ای بسیار زیبا به مراکز مسکونی و تجاری بخشید .

قیمت نورپردازی ساختمان چگونه محاسبه می گردد؟

برای این خدمات در قالب حرفه الی تعرفه ثابتی را نمی توان در نظر گرفت زیرا هر طرح بسته به ابزار و مدت زمان مورد نیاز متغییر می باشد قیمت نورپردازی ساختمان می توانید با ما تماس بگیرید : 02128423707 داخلی 5 مشاورین متخصص ما همواره در 24 ساعت 7 روز هفته آماده راهنمایی شما هستند .

طراحی نورپردازی ساختمان چگونه صورت می گیرد ؟

برای طراحی نورپردازی نما و همچنین نورپردازی داخلی باید محیط و مجتمع به صورت کامل بازدید گردد و بسته به موقعیت ،کاربری و موقعیت طراحی صورت بگیرد طرح های این خدمات دئر 4 طرح کلی صورت میگیرد که عبارتند از : کلاسیک ،خلیجی ،مدرن ،کاستوم و تلفیقی

شرکت نورپردازی ساختمان

استفاده از نورپردازی نمای ساختمان ( Facade Lighting Services )می تواند زیبایی بسیاری را برای محیط زندگی و کسب وکار شما ایجاد نماید .

مهمترین اصل برای داشتن نورپردازی نمای ساختمان زیبا و کارا ومفهومی تجربه و دانش ارائه دهنده این خدمات است .

ارائه خدمات نورپردازی نما در طالقان

ما با دانش و تجربه و ابزار آلات نوین و پیشگام با دانش بروز و دست آورد های نوین بشر آماده ارائه خدماتی با کیفیت که بتواند رضایت کارفرمایانمان را به دست آورد گام بر میداریم .

ما در ارائه خدمات نورپردازی ساختمان از بازدیدو مشاوره ،طراحی ، اجرا و پشتیبانی در تلاش هستیم با ارائه برترین کیفیت پاسدار اعتماد ها به گروه ساختمانی یوستا باشیم.

مهندس رضا نوری پور مدیر شرکت سپیده نور

مهمترین ویژگی ما در ارائه خدمات :

 • تعهد کاری نسبت به خدماتمان
 • قدر دانی از اعتماد کارفرمایانمان
 • کیفیت ضمانت شده خدمات
 • سرعت عمل بالا در ارائه خدمات
 • تیم مجرب و همگام با دانش بشری
 • طراحی اختصاصی
 • تعرفه های معقول

نورپردازی نمای ویلایی

از آنجای که ویلا ها ساختمان هایی هستند که برای تفریح و فراغت ساخته می شوند .

داشتن یک نورپردازی نمای ویلا زیبا و مفهومی می تواند حس رضایت را در انسان تلقین نماید .

برای داشتن نورپردازی نمای ویلا باید طراح و مجری این خدمات به منطقه و نیاز های کارفرما و القای حس آرامش دارای دانش و تجربه کافی باشد .

نورپردازی نمای ویلا یک امر تخصصی باشد و نمی توان بدون داشتن دانش کافی یک نورپردازی زیبا ایجاد نمود .

گروه یوستایاب با همکاری شرکت سپیدئه نور آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشورمی باشد .

اصول نور پردازی ساختمان

 • شدت و ترکیب رنگ : یکی از مهمترین فاکتور ها در ارائه خدمات نورپردازی نمای ساختمان تو.جه به نوع رنگ و شدت آن می باشد این امر تحت عوامل گوناگون مانند نوع منطقه جغرافیایی و عوارض طبیعی ،نوع آب و هوا ،مبلمان منطقه شهری ،بافت کالبدی منطقه ،نوع کاربری پروژه
 • پنهان کردن منبع پرتاب کننده نور : این امر در ایجاد جلوه گاه زیبا و شیک بسیارمهم می باشد نمایان بودن ابزار آلات می تواند از زیبایی خدمات بکاهد .
 • ایمن نمودن ابزار آلات : عدم ایمن سازی ابزار استفاده شده موجب خرابی و سوختگی را در ابزار افزایش می دهد وهمچنین می تواند خطراتی را در پی داشته باشد .

نکات مهم قبل از نور پردازی نمای ساختمان

اگر نمای ساختمان قدیم ساخت و یا تازه ساخت باشد ممکن است در اثر عوامل گوناگون کثیف و یا جرم گرفته باشد .

برای خدمات نورپردازی نمای ساختمان ابتدا باید نمای ساختمان به صورت کامل پاک گردد که این امر با استفاده از خدمات نماشویی و شستشوی نمای ساختمان میسر می گردد.

لابد از خود پرسیده اید بعد از شستشو نما دوباره نیز کثیف می گردد ولی ما یک راهکار ویژه برای جلوگیری از جرمگیری نمای ساختمان برایتان داریم و آن استفاده از خدمات نانو نمای ساختمان می باشد .

الیاف نانو یک پوشش محافظ برای حفاظت ساختمان دربرابرر باران های اسیدی و. زنج آب و شوره زدن نما می باشد .

استفاده از نانونما قبل از اجرای خدمات نما می تواند کیفیت نورپردازی نمای ساختمان را بسیار افزایش دهد و همچنین یک سد محافظ برای فرسایش باشد .

کیفیت خدمات نورپردازی نمای ساختمان کاملا از سوی گروه خدمات فنی و ساختمانی یوستا تضمین می شود .

برای بهره مندی از تخفیف ویژه با ما تماس بگیرید .

شرکت سپیده نور

شرکت سپیده نور از سال 1380 در زمینه ارائه خدمات تخصصی نورپردازی داخلی و نورپردازی نمای ساختمان تا به امروز توانسته با ارائه طراحی و اجرای برترین و زیباترین طرح ها توانسته در تمامی خدمات خود کیفیت بی همتایی را به ارمغان آورد .

 

روش های نور پردازی نمای ساختمان

 • استفاده از داربست : یکی از راهکار خوب و بسیار عالی برای اجرای نورپردازی نمای ساختمان استفاده از داربست برای امر خدمات نورپردازی ساختمان می باشد.
 • استفاده از بالابر: استفاده از بالابر یکی دیگر از روش ها برای نورپردازی ساختمان می باشد .
 • استفاده از طناب و راپل برای موقیت هایی می باشد که امکان اجرای داربست میسر نباشد در این صورت با استفاده از طناب این خدمات صورت می گیرد .

ممکن است بسته به کاربری امکان بهره گیری ازداربست برای خدمات میسر نباشد دراین صورت کلیه اقدامات با تکنسین های راپلو یاهمان طناب برای نمااجرا میگردد.

خدمات نورپردازی ساختمان

خدمات نورپردازی ساختمان یوستا به صورت تخصصی با طراحی مفهومی و هنری صورت میگیرد شما با خیال آسوده می توانید به تکنسین ها ی ما اعتماد نمایید کلیه خدمات دا رای ضمانت اجرایی می باشد و از برترین ابزار در امر خدمات نورپردازی ساختمان بهره گرفته می شود.

آموزش نورپردازی ساختمان

گروه خدمات فنی و ساختمانی یوستا دوره های آموزش نورپردازی ساختمان را در ماه زوج سال به صورت دوره ای 120 ساعته به صورت تجربی و آکادمیک برگزارمی نماید علاقه مندان می توانند به صفحه درخواست شرکت در این دوره مراجعه و فرم ها را پر نمایند .

نفرات برتر هر دوره در صورت علاقه مندی می توانند به همکاری گروه یوستا بپیوندند.

نورپردازی ساختمان ویلایی

شاید نور پردازی را مختص برج ها و ساختمان های مرتفع بدانید ولی خدمات نورپردازی ساختمان ویلایی بهترین راه حل برای افزایش زیبایی محیطیمی باشد .

برای اجرای این سرویس برای محوطه های ویلایی بایدتکنسین ها دارای تجربه و دانش کافی باشند.

خدمات نورپردازی تخصصی مختص ساختمان های ویلایی می باشد و تکنسین و طراح با دست باز به خلق هنر چالش نور ها می پردازد .

شرکت نورپردازی ساختمان

شرکت سپیده نور از سال 1379 با زمنه فعالیت تخصصی در خدمات برق و الکترونیک ساختمان شروع به کار نمود و تا به امروز موفق ترین مجموعه در زمینه خدمات خود بوده است .

این شرکت در سال1396به گروه خدمات فنی و ساختمانی یوستا پیوست و در مجموعه یوستا خدمات برق و جلوه سازی را برعهده دار گشت و با خلاقیت و کیفیت توانست رضایت تمام کارفرمایان را کسب نمابد .

مشاوره رایگان و طراحی رایگان به صورت حضوری و تلفنی در سرتاسر کشور در کنار شما هستیم تا هنر و خلاقیت و کیفیت را باهم تلفیق کنیم.

خدمات گروه یوستا را می توانید برای ساختمان های زیردرخواست نمایید :

 • مجتمع های تجاری
 • مجتمع های مسکونی
 • مجتمع اداری
 • پارکینگ
 • استخر
 • حیاط
 • باغ
 • باغچه رستوران
 • هتل و رستوران ها
 • بانک ها
 • سازمان ها و ارگان های دولتی (وقت شرکت در مناقصه رو نداریم و برای ارائه خدمات چک تضمین برای سازمان های دولتی به ویژه شهرداری و مترو اخذ می گردد)

نور پردازی نقش بسیار زیادی در جلوه پردازی یک ساختمان دارد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چون هویت یک ساختمان را به نمایش میگزارد شماهم میتوانید ساختمان خود را به یک نماد شهری تبدیل نمایید و با این کار هم میتوانید مجتمع خود را تبلیغ نمایید و هم میتوانید شهر خود را زیبا کنید

نور پردازی نمای ساختمان علاوه بر زیبایی بخشیدن به خود ساختمان باعث میشود تا شهر و محل مقرر ساختمان را زیبا نماید و عابرین را به خود مجذوب کند و اگر شما ساختمان تجاری دارید میتوانید با این کار (نورپردازی نما ) عابرینی که حتی قصد به خرید ندارند را به داخل مجتمع هدایت منید و بازدید کنند گان از قدم زدن در داخل مجمع هم لذت ببرند

نحوه استفاده از چراغ ها

برای ایجاد یک نور پردازی دقیق و بی نقص که بتواند ابهت یک ساختمان را به رخ بکشد مسئله ای مطرح میشود که از چه نوع چراغ برای نور پردازی نما استفاده نمایید باید در جداب این وال به شما بگویم که قبل از هر چیزی باید به محیط پیزرامون ساختمان دقت کرد دوم باید به نوع نمای ساختمان وسوم رنگ نمای ساختمان و باید دانست که آیا ساختمان تجاری میباشد یا مسکونی

اگر به این چند مورد توجه داشته باشید میتوانید یک طراحی بی نقص را ایجاد کنید چرا که این چند مورد ارتباط مستقیم با رنگ و نوع چراغ ها دارند آشنایی با انواع چراغ های نور پردازی بسیار از اهیت بالایی برخوردار میباشد و برای ایجاد یک نور پردازی دقیق با انواع چراغ ها آشنا باشید و کارایی هر کدام را بصورت کاملا تخصصی بدانید و این امر نیاز به تجربه بسیار بالایی را دارد جا نمای هر یک از چراغ ها باید بگونه ای با شد که بتوان آن انتظاری که از پردازش نور چراغ داریم معین کنیم و این موضون به انتخاب درست چراغ برمیگردد برای مثال نمیتوان از چرغ وال واشر این انتظار را داشت که بتواند به متراز بالا نور پردازی کند و یا از پرژکتور های ال ای دی این انتظار را داشته باشیم هر چراغی برای نوع های مختلف نور پردازی طراحی شده اند و هر یک کارایی خود را دارند و برای انتخاب آن باید دقت و تجربه داشته باشیم

انواع چراغ ها

چراغ ها ی گونا گونی در بازار میباشد که هر کدام با نام های مختلف و کارایی مختلف روانه بازار و در دسترس عموم قرار میگیرد و رنگ بندی آن نیز مختلف میباشد چرا که انتخاب رنگ چراغ ها بیته به محیط و رنگ و نوع نما میباشد ما جند نمونه از چراغ های نور پردازی نما را به شما معرفی میکنیم

 1. چراغ های ال ای دی
 2. چراغ های ال ای دی خطی
 3. چراغ های اس ام دی خطی
 4. چراغ های چهار طرفه
 5. چراغ های 2 طرفه
 6. چراغ های پرژکتور
 7. چراغ های وال واشر
 8. چراغ های لیزری
 9. چراغ های جت لایت
 10. چراغ های دفنی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

تماس با ما 02156651624

بستن
بستن