پاک کردن سیمان و ملات از روی آجر نما موضوع این مبحث مجله گروه خدمات ساختمانی یوستا و اپلیکیشین اوستایاب می باشد .

اگر نیاز به خدمات تخصصی برای تمیز کردن سیمان و ملات از روی آجر هستید کافیست با ما تماس بگیرید :

02128423707 09144225847

بعد از عملیات ساختمانی آجر نما دچار کثیفی و جرم می گردد که با شستشوی خالی تمیز نمی گردد راه حل چیست با ما همراه باشید و خوشحال می شویم نظر خود را در باره این مقاله با ما در میان بگذارید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید .

پاک کردن سیمان و ملات از روی آجر نما

برای تمیز کردن آجر نما از سیمان و ملات نیاز به دستگاه واتر جت صنعتی که کاربرد آن در نماشویی می باشد تا سطح کاملا تمیز گردد بعد از شستشو برای لک گیری از دستمال زبر کمی نم دار بهره گرفته می شود .

ار سطح آجر دارای ملات سخت باشد باید با فرچه های مخصوص بعد از شستشو با واتر جت تمیز گردد و پس از فرچه کشی دولاره با واتر جت صنعتی شسته و پس از آ« با دستمال پاک می گردد.

پاک کردن سیمان و ملات از روی آجر نما

حتما توجه نمایید آجر نما را به هیچ عنوان نباید با خدمات سندبلاست و واتر سندبلاست تمیز کرد دلیل آن از بین رفتن رویه آجر می باشد که جلوه ای زشت را به نما می بخشد .

بعد از تمیز کردن و برداشت جرم و کثیفی از روی آجر بعد از خشک شدن لک و سفیدک برای روی آجر تشکیل می گردد برای جلوگیری از این امر میتوان از نانو نمای ساختمان و یا رزین بهره گرفت .

برای آجر رزین بهتر است یا نانو

رزین حدود 50 سال است که همواره مورد استفاده در پوشاندن و محو کردن لک های آجر نما کاربرد دارد این ماده موجب براق سدن سطح نما می گردد و خیلی از شرکت ها استفاده از رزین را پیشنهاد می دهند ولی باید توجه داشت استفاده از رزین در کوتاه مدت موجب براقیت میگردد ولی بعد از چند ماه این ماده نما را دچار مات شدگی می کند .

نانو نمای ساختمان که امروزه استفاده از آن در حال گسترش می باشد براقیت رزین را دارا نمی باشد ولی موجب پوشاندن لک ها و یک محافظ عالی برای محاظت از آجر نما در برابر شوره ،رسوب و باران های اسیدی می باشد که بهترین پیشنهاد ما برای استفاده در این زمینه می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *