می توانید این خدمات را باروش مکانیزه از گروه خدمات ساختمانی اوستایاب و خدمات کفشویی را با تخفیف دریافت نمایید .

پاک کردن لکه روغن روی موزاییک

پاک کردن لکه روغن روی موزاییک یکی از دغدغه هایی است که برای اغلب افرادی که در خانه خودرو دارند با ان دست و پنجه نرم میکنند و اغلب لکه های روغن هستند که در این دست و پنجه نرم کردن پیروز میشوند . این لکه ها میتواند به هر دلیلی ایجاد شود و از هر جایی امده باشد . در ادامه به علت به مجود امدن این لکه ها میپردازیم و به این موضوع که چگونه و از کجا این لکه ها ایجاد میشود را توضیح خواهیم داد .

اگر نیازمند زدودن چربی از محیط صنعتی هستید بهتر است از خدمات شستشوی سوله ما بهره مند گردید

علت بوجود امدن لکه های روغن

علت های زیادی میتواند داشته باشد ولی تنها چیزی که در این میان اهمیت دارد پاک کردن لکه روغن روی موزاییک و بتن های مورد استفاده شما عزیزان است . ولی در هر صورت باید بدانید این نوع لکه ها را چه دستگاه ها و ماشین هایی به وجود می اورند تا بتوانید از به وجود امدن انها جلو گیری کنید .

1- خودرو

تمام اشخاصی که از خودرو استفاده میکنند ممکن است این اتفاق برایشان افتاده باشد که از موتور و یا هر جای خودروشان روغن ریزی کرده باشد . این اتفاق خوشایندی برای خودرو نیست ولی به غیر از خودرو خسارت دیگری نیز به شما وارد میشود و این کثیف شدن موزاییک و بتن پارکینگ شماست . یکی از مهم ترین دلایلی که این نوع لکه ها را به وجود می اوند نیز همین است و باید برای جلوگیری از انها راه حلی پیدا کرد که راحت ترین و بهترین انها استفاده از یک زیر انداز ( در ساده ترین راه ممکن استفاده از کارتن است ) در زیر خودرو میباشد تا موقعی که خودرو خود را تعمیر میکنید لکه ای ایجاد نشود .

2- دستگاه ها

دستگاه های زیادی هستند که از روغن استفاده میکنند ( تغریبا همه دستگاه ها ) این دستگاه ها ممکن است نشت روغن داشته باشند و محیط کارگاه را پر از لکه های روغن کنند که نمای زیبایی ندارد و میتواند ازار دهنده نیز باشد . این لکه های روغن اغلب روغن های هیدرولیک هستند که اگر در همان لحضه اغدام به پاک کردن انها شود به راحتی با یک دستمال تمیز میشوند ولی اگربیش از یک روز باقی بماند به این راحتی ها از بین نمیرود و نیاز مند تلاش بیشتر برای از بین بردن انها میباشد .

این لکه ها بیشتر در کارگاه ها به وجود می اید که از بین بردن انها اهمیت بالایی دارد زیرا نمای کارگاه یکی از مسائلی است که باید بسیار مورد توجه قرار گیرد تا نمای زیبایی به کارمان دهد . از بین بردناین لکه ها نیز راه حال هایی میخواهد که در ادامه به ان میپردازیم .

3- انجام کار های خدماتی

ممکن است بخواهید برای منزل و یا هر جایی از سقف کاذب استفاده کنید . ممکن است بخواهید برای ترمیم و یا تعمیر قسمتی و یا دستگاهی از لوازم و یا وسایلی لستفاده کنید که ناز مند روغن و روغن کاری داشته باشد انجام این کار ها ممکن است باعث به وجود امدن لکه های روغن شود . برای مثال برای انجام سقف کاذب شما نیازمند لوازمی هستید که از روغن کاری برای بهبود عمل کردشان استفاده میشود ، ممکن است وسیله ای خراب شود و نیازمند تعمیر باشد که برای تعمیر ان از دستگاهی باید استفاده کنید از روغن استفاده میکند . تمام این ها ممکن است ایجاد لکه های روغن کنند که برای از بین بردن انها شما باید اقداماتی انجام دهید که پاک کردن لکه روغن روی موزاییک وبتن انجام شود .

تمام این ها و دلایل بیشمار دیگر از دلایلی هستند که میتواند ایجاد لکه کرده و نمای شما را نا زیبا کند . در ادامه به راه حل هایی میپردازیم که به وسیله انها میتوانید از دست این لکه ها خلاص شوید .

اگر میخواهید روغن و جرم و چربی را از محیط های صنعتی پاک نمایید بهتر است از خدمات شستشوی سوله ما بهره مند گردید

پاك كردن روغن ماشين از روي موزاييك

پاك كردن روغن ماشين از روي موزاييك و بتن میتواند اولین کاری باشد که بعدد از ایجاد لکه ها به دلایل گفته شده به ذهن شما برسد . ما در ادامه به معرفی راه حل ها میپردازیم .

بهترین روش استفاده از خدمات ما و کفشویی صنعتی می باشد که با استفاده از فرچه و دستگاه اسکرابر و یا ساب زدن و کفسابی به همراه مواد چربی زدای صنعتی استفاده می گردد این مواد دارای خطرات بسیار جدی می باشد که می تواند استفاده از آن را بدون استفاده از بازار آلات ایمنی برای عموم غیر ممکن نماید ولی اگر در خانه میخواهید خودتان انجام دهید راهکار های زیر می تواند به شما کمک کند.

1- نوشابه

برای استفاده از این روش ابتدا شما باید روی لک روغن خشک شده نوشابه بریزید و بگذارید یک شب تمام روی ان بماند تا لکه را تجزیه کند . در روز بعد شما میتوانید با استفاده از محلول مایع ظرف شویی و اب انها تمیز کرده و در اخر از اب خالی برای پاک کردن لکه روغن روی موزاییک و بتن استفاده کنید .

2- جوش شیرین

شما میتوانید از جوش شیرین و اب استفاده کنید . برای این کار ابتدا جوش شیرین و اب را با هم مخلوط مکنید. توجه داشته باشید که میزان انها طوری باشد که در اخر جوش شیرین شکل خمیری به خود بگیرد . بعد از درست کردن این مخلوط ، شما باید ان را روی لکه قرار دهید و بگذارید چند ساعت بگذرد تا جوش شیرین کار خود را انجام دهد . بعد از ان مانند راه حل بالا ابتدا از محلول مایع ظرف شویی و اب و بعد از با اب خالی و فشار ان برای پاک کردن لکه روغن روی موزاییک و بتن استفاده کنید .

3-استفاده از مایع های اسیدی

شما میتوانید از مایع های اسیدی برای این کا استفاده کنید . یکی از مایع های اسیدی که با شما پیشنهاد میدهیم دیسکلر است . توجه داشته باشید که هنگام استفاده از ان باید دقت کافی را بکنید تا برای شما مشکلی پیش نیاید . این مایع را روی لکه بریزید و بعد از گذشت یک دیقه ان را با استفاده از اب بشویید تا به موزاییک و بتن شما اسیبی نرساند . استفاده از این مایع ها میتواند خطر ناک باشد پس در مواقع لزوم دقت کافی را داشته باشید .

این راه حل ها را ماتوانید برای پاک کردن لکه روغن روی موزاییک و بتن استفاده کنید و از شر این لکه ها خلاص شوید .

گروه خدماتی یوستا با برند تجاری اوستا یاب با داشتن بیش از 15 سال تجربه و دارا بودن کادری مجرب اماده انجام تام خدمات ساختمانی شما میباشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *