پاک کردن لکه های دیوار

پاک کردن لکه های دیوار
پاک کردن لکه های دیوار
پاک کردن لکه های دیوار

پاک کردن لکه های دیوار برای زیبا تر کردن ان امری بدیهیست . برای اینکه نماتی شما بهتر و زیبا تر دیده شود شما باید به نظافت ان اهمیت دهید . در طول زمان ممکن است لکه های گوناگونی روی دیوار به وجود بی اید که پاک کردن انها کار اسانی نیست . شما میتوانید با استفاده از تجهیزات و کادر و مجری های مجرب این کار را ممکن کنید . این لکه های ممکن است به دلایل گوناگونی به وجود امده باشند ولی در این بین چیزی که هائز اهمیت است از بین بردن انها میباشد . به این دلیل که دیوار ها نما های اصلی شما به حساب می ایند و بیشترین چیزی که در نگاه اول به چشم می اید همین دیوار ها میباشند . شما اگر به دنبال زیابیی نما و نمزل و حتی یوله و کار گاه خود میباشید ، باید به این موضوع نیز توجه کنید که پاک کردن و تمیز کردن انها نیز از وظایف شماست .

پاک کردن لکه های دیوار

ممکن است برای همه ما پیش امده باشد که وقتی به خانه و کارگاه خود نگاه میکنیم ، متوجه میشویم که روی دیوار هایمان لکه های زیادی به وجود امده است . این لکه ها ممکن است لکه های گرد و خاک ، رنگ و یا سفیدک های جا مانده از باران باشد . فریقی ندارد چه لکه ای است مهم این است که اززیبایی نمای شما کاسته و باید برای از بین بردن ان اقدام کنید . لوازم و تجهیزات زیادی وجود دارد که میتوانید با استفاده از انها از شر این لکه ها خلاص شوید . در ادامهما به شما انواع این دستگاه ها را معرفی و هر کدام را مختصر توضیحی خواهیم داد . با ما همرا باشید .

تجهیزات لازم برای پاک کردن لکه های دیوار

تجهیزات زیادی وجود دارد که میتوانید برای انجام این کار از انها استفاده کنید . در این مطلب به توضیح دو مورد از پر استفاده ترین انها میپردازیم که بهترین نتیجه را در انجام این کار ها دارند . این دو وسیله میتوانند اکثر لکه های موجود بر روی دیوار را از بین برده و تمیز کنید .

1- واتر جت

واتر جت اولین وسیله ای است که برای از بین بردن لکه های روی دیوار استفاده میشود . این دستگاه با استفاده از اب با جریان فشار بالا باعث برداشتن و از بین رفتن لکه ها میشود . قدرت این وسیله از 60 bar شروع شده و تا 300 bar ادامه دارد ( البته این قدرت برای شستشو استفاده میشود و قدرت ها بسیار بالاتری نیز وجود دارد) با استفاده از این قدرتا ها میتوانید انواع لکه ها را از بین ببرید . قدرت مناسب برای استفاده در شستشوی نما از 200 تا 300 میباشد زیرا کم تر از این قدرت مناسبی برای شستشو ندارد و بشتر نیز برای شستشو مناشب نیست و ممکن است اسیب برساند .

استفاده از این وسیله میتواند لکه های گرد و خاک و لکه های سطحی را به راحتی از بین ببرد .

2-واتر سندبلاست

برای پاک کردن لکه های دیوار با عمق و عمر بالا بهتر است از این وسیله استفاده کرد . این دستگاه نیز مانند واتر جت قدرت بندی دارد و قدرتشان مشابه هم است . این وسیله علاوه بر اب با فشار بالا از شن های مخصوص نیز استفاده میکند تا لکه ها را از بین ببرد . لکه هایی که این وسیله پاک میکند نسبت به واتر جت بیشتر بوده و برای دیوار های کثیف تر مناسب است .

شما میتوانید انواع لکه ها را با استفاد ه از این لوازم و دستگاه ها از بین ببرید و نمای خود را به زیبایی هرچه تمام تر برسانید .

برای سفارش این خدمات میتوانید با شماره های داده شده تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید .

اوستا یاب

گروه خدماتی ساختمانی یوستا با برند تجاری اوستا یاب با داشتن بیش از 15 سال تجربه و دارا بودن کادری مجرب میتواند سفارشات شما را با بهترین کیفیت انجام دهد . حوزه کاری این گروه تهران ، البرز و قم می باشد . کیفیت بالا و قیمت مناسب از مهم ترین ویژگی های این گروه خدماتی است .

با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات ما را در بهتر کردن خدماتمان یاری کنید .