پیچ رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست

38

پیچ رولپلاک نما بدون داربست خدماتی است که بدون نیاز به داربست ارائه می گردد در این روش  جایگزین طناب می باشد و هزینه آن بسیار کمتر از روش های دیگر می باشد و توسط تیم ما بهترین کیفیت را می توانید در خدمات پیچ رولپلاک و جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان دریافت نمایید .

اوستایاب برترین شرکت ارائه دهنده خدمات پیچ رولپلاک نما بدون داربست می باشد .ما بیش از ۲۰ سال تجربه و دانش خود را بکار گرفته ایم تا خدذماتی با کیفیت را برای کارفرمایان خود ارائه نماییم .

پیچ رولپلاک نما بدون داربست

اگر شما همک دچار ریزش سنگ نمای ستااختمان خود شده اید  و به دنبال روشی برای جلوگیری از این امر گشته اید بهترین روش برای پیشگیری پیچ رولپلاک نما می باشد .

 

پیچ رولپلاک نما بدون داربست

 

زیرا با رولپلاک و پیچ کردن سنگ های نما به بدنه ساختنمان می توان ماندگاری آن ها را حتی تا ۳۰ سال افزایش داد و از ریزش آن جلوگیری نمود .

هرچه تجربه و دانش تیم ارائه دهنده خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان بیشتر باشد کیفیت ارائه خدمات نیز بیشتر است .

خدمات پیچ رولپلاک نما بدون داربست

خدمات پیچ رولپلاک نما بدون داربست  بدین صورت می باشد که تیم ارائه دهنده آموزش های راپل که شامل صخره نوردی و یخ نوردی می باشد را گزرانده و بعد از کسب مدارک آموزشی لازم  با استفاده از طناب شروع به ارائه خدمات می نمایند .

در این روش طناب جایگزین داربست می شود ودیگر نیازی به اشغال فضا نمی باشد .

ایمنی پیچ رولپلاک نما بدون داربست

نگران ایمنی روش پیچ رولپلاک نما بدون داربست نباشید حتی این روش ایمن تر از استفاده از داربست می باشد کیفیت طناب های استفاده شده حتی از فولاد نیز بیشتر است و استفاده از دو طناب یکی محافظ سقوط و دیگر برای ارائه خدمات ایمنی این خدمات را تا نزدیک ۱۰۰ درصد رسانده است .

هزینه پیچ رولپلاک نما بدون داربست

هزینه این روش نسبت به داربست بسیار ارزانتر و به صرفه تر می باشد .زیرا  شما هزینه داربست را از خدمات کاسته اید و. تنها اجرت و مصالح مورد استفاده را پرداخت می کنید  .

اوستایاب برترین ارائه دهنده گان خدمات پیچ رولپلاک نما بدون داربست را در احختیار دارد و همواره آماده ارائه خدمات حتی در روز های تعطیل نیز می باشد شما بایک تماس با ما می توانید از خدماتی  با کیفیت و با تعرفه های ارزان برخوردار گردید ما همواره آماده ارائه خدمات هستیم .

 

 

80%
Awesome
  • Design

Leave A Reply

Your email address will not be published.

logo-samandehi

تماس با ما