خدمات ساختمانی
ارائه خدمات ساختمانی ؛کفسابی،نماشویی ،پیچ رولپلاک نمل،سندبلاست

کف سابی ساختمان

تماس با ما
کف سابی گروه یوستایاب ارائه دهنده خدمات کف سابی در سرتاسرایران با بهترین قیمت و برترین کیفیت تحت استاندارد ایتالیا

تیم یوستایاب آماده ارائه  خدمات ساب زنی سنگ و بتن وموزاییک در سرتاسرکشور می باشد و اگر در زیر اسم چند استان و شهر را آرده ایم به دلیل نیازبالای این مناطق می باشد .

اگر نیاز به خدمات کف سابی دارید کافیست با تیم یوستایاب تماس بگیرید :02128423707


کف سابی

مراحل برداشت ناخنک سنگ و جرم وکثیفی و براق سازی سطح سنگ ، بتن و موزاییک را دراصطلاح کف سابی می گویند .

استفاده از ساب زنی سنگ  از دیرباز کاربرد داشته است وامروزه نیزبرای زیباتر شدن و افزایش درخشندگی و براقیت از این خدمات استفاده می گردد.

ما به شما پیشنها میکنیم برای افزایش زیبایی و براقیت محل زندگی و کسب و کار خود از این خدمات استفاده نمایید .

زیبایی کف خانه شما بعد از خدمات ساب زنی شما را مبهوت خود خواهد کرد .

برای براق سازی کف ساختمان و مجتمع و پارکینگ وهمچنین برای اپوکسی استفاده از خدمات کف سابی  لازمه این امر می باشد تا بتوان همواره و درخشندگی سطح کف ساختمان را فراهم آورد.

کف سابی چیست ؟

کف سابی روشی است که توسط ساب های مخصوص سطح رویه سطوح  به اندازه چند میلیمتر برداشته می شود و سطح براقیت ودرخشندگی بسیار بالایی را برخوردار می گردد.

کف سابی

کف سابی چگونه اجرا می شود ؟

کفسابی توسط دستگاه های  ساب زنیکه درطرح ها و اندازه و قدرت هایمتفاوتی دربازار موجود هستند و ساب های مخصوص هرسطحی با سرعت زیادی و فشار موجب لایه برداری وموازی سازیو براق سازی آن میگردد.
دستگاه کفسابی

برای کف سابی ازچند ساب استفاده می گردد؟

بسته به نوع جنس کف که ازبتن باشد و یا ازجنس سنگ استفاده از ساب ها متغییرمی باشد  برای ساب بتن از 5 ساب مختلف و برای ساب زنی سنگ از 7 الی 12 ساب بسته به نوع سنگ بهره گرفته می شود .


خدمات کف سابی

اگرشما نیزازبراقیت وزیبایی  محل زندگی خود راضی نیستید و یا سطح کف ساختمان و خانه شما دچار آسیب دیدگی شده است  شما نیاز به این سرویس دارید .

اگر به دنبال یک گروه ارائه دهنده حرفه ای این خدمات هستید ما با استفاده از تیم مجرب که با تجربه 20 ساله و ابزارآلات و ماشین آلات استاندارد  برترین کیفیت این سرویس را برایتان به ارمغان می آوریم .

شما می توانید از سر تاسرایران با ما تماس بگیرید و درخواست خدمات را ارائه نمایید ما با ارزانترین تعرفه در کنار کیفیت بالا خدمات کفسابی را برایتان به ارمغان می آوریم .


کف سابی در تهران

گروه یوستایاب با تکیه بر دانش  وعلوم نوین ومتد های جدید آماده ارائه خدمات کفسابی در تهران می باشد.

شرکت بهسازان پویا رابین  برترین ارائه دهنده خدمات ساختمانی  همواره آماده ارائه خدمات در سرتاسراستان تهران  می باشد

همواره اگر نیاز به مشاوره و درخواست خدمات کف سابی در تهران دارید می توانیدبا ما تماس بگیرید و ما آماده ارائه مشاوره تلفنی و حضوری و ارائه خدمات هستیم.

تماس با ما 02128423707


کف سابی در کرج و البرز

همواره کرج و البرز بیشترین و غالب ترین منطقه ای است که از خدمات ساب زنی سنگ بهره گرفته است.

و مناطق کرج و البرز بیشترین نیاز را به  خدمات دارند و تیم و گروه ما در سریع ترین زمان با تعرفه های ارزان آماده ارائه خدمات کرج و الرز میباشد .

 اگر در استان البرز و کرج نیاز به این خدمات دارید با ما تماس بگیرید آماده ارائه سرویس و مشاوره تلفنی و حضوری در محل هستیم .

کف سابی در اصفهان

اصفهان یکی از استان هایی است غالب درخواست های سرویساز این استان صورت می گیرد .

اگر در اصفهان نیاز به این سرویسدارید می توانید با خیال آ سوده به تیم وگروه یوستایاب اعتماد نمایید .

تعهد تیم ما برای جلب رضایت مشتریان وکارفرماینمان الویت اول ماست تعهد در کیفیت و تعررفه های ارزان برای قدر دانی از اعتماد شما به گروه ما می باشد .


کف سابی

 1. شستشوی سطح با آب و طی

  برای شروع خدمات کف سابی  باید ابتدا سطح را به صورت کامل بشوییم و میزان آسیب و درز ها و ترک ها را شناسایی نماییم .

 2. درزگیری سنگ

  قبل ازارائه خدمات بسته به نوع ساب ابتدا  درز های موجووفاصله ها با بتونه رزین و سنگ  پوشانده می گردد و پس از درزگیری منتظر می مانیم سح آن خشک گردد.
  کف سابی

 3.  جارو زدن و شستن دوباره سطح کف

  این امر سطح سنگی بسیار مهم می باشد زیرا وجود خرده سنگ و ماسه می تواند به زیر ساب ها رفته و خطوطی را بر روی سنگ ایجاد نماید و به سنگ آسیب وارد نماید در کف سابی همواره مراقب وجود ماسه و خرده اجسام سخت باید باشیم
  کف سابی

 4. استفاده از سه ساب اول لایه بردار

  در کف سابی  سه ساب اول وظیفه لایه برداری را برعهده دارند این ساب ها با سختیو الماسه اتیکه دارند سطح سنگ بتن و موزاییک را به اندازه چند میلیمتر لایه برداری می نماید تا آسیب ها و نا همواری ها و ناخنک ها برطرف گردند . و پس از استفاده به ترتیب این ساب ها  سطح را از نظر وجود خطوط ساب برسی می نمایمم.

 5. استفاده از ساب چهارم

  ساب چهارم وظیفه  برداشتن خظوظ و خط خش را در کف سابی بر عهده دارد  توسطساب چهارم  سطح ازخطوط باقیمانده ازساب های قبلی پاک میگردد.
  کف سابی

 6. استفاده از ساب های براق سازی

  ساب های 5 6 7 وظیفه براق سازیسطح سنگ را برعهده دارند توسط این ساب ها  سطح سنگ براقیت و درخشندگی بالایی را به خود می گیرد که برای  افزایش براقیت  بیشتر می توان از ساب ایتالیایی نیز درکنار این ها استفاده نمود .

نکات مهم در کف سابی


 • از ساب های استاندارد در ارائه این خدمات استفاده نمود و استفاده از ساب های غیر استاندارد می تواند آسیب هایی را به سطح وارد نماید و برای اپراتور دستگاه نیزخطراتی را به وجود آورد .
 • ارائه خدمات کف سابی نیاز به دانش و مهرات و تجربه کافی دارد حتما قبل از قبول ارائه خدمات  نمونه کار ها و دان آنها را بسنجید .
 • مشاهده گردیده برای فرذیب کارفرما از مواد اسیدی در ظول  سابزنی توسط برخیاستفاده می گردد که این خود در کوتاه مدت چند روزه درخشندگی بسیار زیادی را به وجود میآورد ولی پس ازچند روز سنگ ها بسیار زیاد دچار تیرگی می گردد.
 • از رفت آمد و ایجاد لکه رنگی در طول عملیات کف سابی جدا خود داری نمایید ممکن است لکه رنکی به ساختار سنگ نفوذ نماید و نیاز باشد عملیات ساب زنی دورباره تکرار گردد.
 • ازعدم وجود ماسه وشن و دیگر ذرات سخت بر روی سنگ اطمینان حاصل نمایید تا سنگ کف در طول کفسابی دچارآسیب نگردد.
]]>

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707