حفاظ دیوار

4 ویژگی مهم حفاظ دیوار

مهمترین ویژگی های یک حفاظ دیوار که باید در زمان خرید به آن توجه کافی را نمود در این مقاله برای شما به صورت کامل شرح خواهیم داد : تا بتوانید با توجه به این ویژگی ها یک انتخاب عالی برای افزایش امنیت محیط ها داشته باشیم :

اوستایاب ارائه دهنده کلیه خدمات فنی و ساختمانی در سرتاسر کشور ایران آماده ارائه خدمات به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته

1.نوع متریال مورد استفاده در ساخت:

حفاظ های دیوار از متریال های فلزی ساخته می شوند و مهمترین آن متریال میلگرد میباشد . استفاده از میلگرد های فولادی غیر بازیافتی یک انتخاب عالی برای شکل دهی و دوام سازه می باشد .

حفاظ دیوار

برای مثال در حفاظ شاخ گوزنی تنها از میلگرد برای ساخت استفاده می گردد که این نوع سازاه بیشترین و پر تقاضی ترین نوع حفاظ دیوار می باشد .

همیشه در خرید حفاظ دیوار به متریال توجه ویژه داشته باشید که متریال خشک و سبک نباشد زیرا دوام و ایستایی و همچنین محوطه را در برابر نفوظ آسیب پذیر می نماید .

2.نوع پوشش و رنگ

استفاده از رنگ های معمولی بدون لایه محافظ در برابر رطوبت می تواند حفاظ دیوار را در برابر رطوبت دوام و زیبایی سازه از بین خواهد رفت بهتر است در پوشش دهی پس از تولید از رنگ های صنعتی و پوشش های ضد رطوبتی استفاده گردد.

استفاده از رنگ آمیزی صنعتی در حفاظ دیوار موجب افزایش قیمت محصول خواهد شد و این امر حدود 10 درصد صرف هزینه بیشتر می باشد و اگر در بازار با قیمت های پاینتر مواجه شدید بدانید استاندارد های لازم در تولید حفاظ شاخ گوزنی رعایت نشده است.

لاید می پرسید چرا ما به این امر توجه ویژه ای دارید به صورت مستقیم باید بگوییم اگر این اصل مورد توجه قرار نگیرد شما در آینده با زرد شدن و زنج آب بستن دیوار ها مواجه خواهید شد و هر دوره پس از فصل بهار باید با استفاده از خدمات نماشویی زیبایی دیوار هایتان را بازگردانید .

3. بافت و در هم تنیدگی

یکی از نکاتی که باید در نصب به آن توجه نمود فاصله استاندارد در نصب هر شاخه باید حداکثر 20 سانتیمتر و ارتفاع حداقل باید 100 سانتیمتر باشد .

تغییر در این استاندارد می تواند موجب سهولت نفوظ به محوطه گردد همچنین نوع ساختار سر نیزه باید خم شده باشد تا کمترین آسیب را وارد نماید.

بهتر است حفاظ بر روی زیر سازی مناسب نصب گردد تا با فشار وضربه ایستایی خود را از دست ندهد.

4.نوع جوش و اتصال

یکی دیگر از نکات مهم در دوام و زیبایی و کار آمدی حفاظ دیوار بسیار مهم می باشد نوع جوش آن می باشد جوشکار باید از نوع جوش co2 باشد و خال ها و بر آمدگی های جای جوش در آن نمایان نباشد .

استفاده از جوش معمولی می تواند سازه را در برابر ضربه و یا خم کردن آسیب پذیر نماید و همچنین موجب زشت شدن حفاظ دیوار شود .

خرید حفاظ دیوار

شما می توانید به آسانی حفاظ دیوار خود را از سایت سامان حفاظ خریداری نمایید : این مجموعه امکان خرید حضوری ،تلفنی و اینترنتی را فراهم کرده و به آسانی می توانید محصول خود را به صورت 24 ساعته ثبت نمایید .

سامان حفاظ اولین شرکت و برترین تولید کننده محصولات حفاظ و فنس با استاندارد های بین المللی کیفیت و قیمت محصولات خود را تضمین می نماید و با خیال راحت می توانید به خرید محصول اقدام نمایید .

مقالات دیگر ما در اوستایاب را دنبال کنید تا برترین محصولات و برترین تولید کننده های صنعت ساختمان را با بررسی تخصصی خدمت شما معرفی نماییم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *