تاسیسات

خدمات تاسیسات ساختمان در تهران و البرز

خدمات تاسیسات ساختمانی
خدمات تاسیسات ساختمانی

خدمات تاسیسات ساختمان به خدماتی گفته میشود که در منازل برای لوله کشی انجام میشود . مانند لوله کشی اب ، شوفاژ و سیستم گرمایش سرمایشی. در مواقعی که شما نیاز به این خدمات دارید باید بدانید که کادری مجرب برای این کار استخدام کرده اید چون عمل با اقداماتی همراه است ، اقداناتی مانند خراب کردن دیوار و یا کندن زمین برای رسیدن به لوله ها . در ادامه در این موضوع بیشتر توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید

خدمات تاسیسات ساختمان

خدمات تاسیسات ساختمان نیاز مند تجربه زیادی است به دلیل اینکه باید بدانند مشکل از کجا است تا بتوانند مکان مشکل را به راحتی شناسایی و اقدام به تعمیر و یا تعویض کنند . این تجربه و مهارت را میتوان با گذشت زمان و با تحصیل و مطالعه در این باره به دست اورد.

این اقدامات اغلب در مکان هایی مانند اشپز خانه ، حمام و سرویس های بهداشتی انجام میشود و به دلیل این که اغلب این مکان ها کاشی کاری و یا موزاییک کاری شده اند به مشکلات زیادی بر خواهیم خورد . ممکن است کاشی ها خراب شده و با بشکنند ، ممکن است این کار طول بکشد و ما را از زندگی بیاندازد ، ممکن است بعد از انجام کار کف و یا دیوار را نتوانند مانند روز اول درست کنند. این مشکلا ت را میتوان دلیل بزرگی دانست که اغلب عمل خدمات تاسیسا ت ساختمانی را انجام نمیدهند ولی با داشتن کادری مجرب و ماهر این مشکل ها به وجود نمی اید و شما میتوانید به راحتی خدمات تاسیسا ت ساختمان تان را انجام دهید .

خدمات تاسیسا ت ساختمان شامل چه خدمات هایی میشود

خدمات تاسیسات مجموعه ای از خدمات زیادی است که جمع انها را خدمات تاسیسا ت ساختمان میگویند . این خدمات از اجزای زیادی تشکیل شده اند که در ادامه انها را نام برده و هر کدام را به مختصر توضیح خواهیم داد .

1- لوله کشی اب

برای ساخت ساختمان نایز به یک گروه مجرب دارید تا بتواند به بهترین صورت لوله کشی ساختمان شما را به عهده بگیرد . اشخاص با تجربه در این کار از لوله های بهتری استفاده میکنند ، از مقدار لوله کمتری استفاده میکنند ، کیفیت کارشان بهتر است و این کار ها را در زمان کمتری انجام میدهند . گروه خدماتی یوستا با داشتن گروهی مجرب و ماهر میتواند لوله کشی ساختمان را به بهترین وجه انجام دهد .

2- نشت گیری اب

ممکن است بعد از گذشت چند سال از ساخت ساختمان به هر دلیلی لوله ها شروع به نشت کردن بکنند ، این نشت ها میتواند دلایل زیادی داشته باشد ، همچون ضربه خوردن ، پوسیدن نشست ساختمان و خم شدن لوله ها و … این دلایل و دلایل بیار دیگر همه باعث میشود که لوله های اب شروع به نشت کردن بکنند . نشت لوله ها عواقب بدی همچون دادن نم به دیوار ها ، پوک کردن داخل دیوار و احتمال ریزش ان ، بوی بد و …. را به همراه دارد . پس بهتر است در مواقع نشت لوله با خدمات تاسیسات ساختمان تماس بگیرید تا مشکل را قبل از وخیم شدن از بین ببرند .

3- تعمیر و نشت گیری شیر الات

شیر الات ممکن است با گذشت مدتی شروع به نشت کردن بکنند ، این نشت ممکن است دلایلی مانند خورده شدن واشر ها ، هرز شدن پیچ های شیر الات ضرب دیده گی و … به وجود بیاید . ممکن است اولین چیزی که به ذهن شما برسد تعویض انها باشد ولی میتوان انها را تعمیر و نشت گیری کرد . یکی از خدماتی که خدمات تاسیسات ساختمان انجام میدهند تعمیر و نشت گیری لوله ها است .

4- لوله کشی گاز

از دیگر خدمات تسیسات ساختمان میتوان لوله کشی گاز را نام برد . انجام لوله کشی گاز به دلیل این که ممکن است خطر افرین باشد با ید با دقت هرچه تمام تر انجام شود تا در اینده مشکلی پیش نیاید. نشتی گاز ممکن است خطر زیادی مانند گاز گرفتگی داشته باشد که انجام درست این نوع لوله کشی اهمیت بسیاری دارد .

5- چاه باز کنی و لوله باز کنی

ممکن است برای همه این مشکل پیش بیاید که چاه سرویس بهداشنی پر شده باشد و نیاز به تخلیه داشته باشد . برای این کار نه تنها نیاز به یک گروه مجرب است بکه به یک پمپ قوی هم نیاز است .ممکن است لوله های فاضلاب و یا هر لوله دیگر در خانه شما گرفته باشد ، این اتفاق میتواند کثیفی زیادی با خودداشته باشد که از بوی بدی نیز برخوردار است شما در این زمان نیاز به یک لوله باز کن دارید که در کار خود خبره باشد . گروه خدماتی یوستا با داشتن کادری مجرب در خدمات تاسیسا ت ساختمان میتواند کمک زیادی در این باره به شما عزیزان بکند.

اینها تعداد کمی از خدمات تاسیسات ساختمان هستند که برای شما نام برده و توضیح داده شد . از خدمات دیگر میتوا به خدمات چاه و فاضلاب ، تعویض شیر تعویض شیرآلات بهداشتی ، نصب لوازم سرویس بهداشتی ، نصب روشویی ، نصب توالت، نصب سیفون ، نصب شوفاژ ، تعمیر شوفاژ ، هواگیری شوفاژ اشاره کرد که همه از خدمات تاسیسات ساختمان میباشد .

گروه خدماتی یوستا با برند تجاری اوستا یاب با داشتن بیش از 15 سال تجربه در این زمینه و با دارا بودن گروهی مجرب و ماهر اماده خدمت به شمات . انجام تمام خدمات تاسیسات ساختمانی با بهترین کفیت ( صد در صد تضمینی ) و با نازل ترین قیمت در تهران ، البرز و قم صورت میگیرد .

برای اطلاع از قیمت ها و صبت سفارش با شماره های داده شده تماس بگیرید تا به متخصصین ما در این زمینه متصل شوید .

با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات مارا در بهتر کردن خدماتمان یاری کنید .

One thought on “خدمات تاسیسات ساختمان در تهران و البرز

  1. سوله گفت:

    afɑrin mаtlab khobi bood
    سوله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *