ضمانت کیفیت خدمات

تجربه و دانش ومهارت تیم ما در ضمینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان کیفیت بالایی را به ارمغان می آورد و شما از ضمانت کیفیت خدمات برخوردار خواهید .

.

تعرفه های ارزان

ما توانسته با استفاده از روش ها و متد های نوین و ابزارآلات جدید و مخصوص پیچ رولپلاک نما هزینه ها را بسیار کاهش دهیم .با تعرفه های ما غافلگیر شوید.

 

پشتیبانی و مشاوره رایگان

تیم اوستایاب همواره آماده ارائه مشاوره در ضمینه پیچ رولپلاک نمای ساختمان در ۲۴ ساعت ۷ روز هفته می باشد .کافیست با ما در تماس باشید .

.

پیچ رولپلاک نمای ساختمان یک امر تخصصی می باشد و نیاز به دانش و مهارت در کنار تجربه بالایی دارد و ما توانسته ایم با بیست سال تجربه و دانش با ارائه خدماتی با کیفیت رضایت تمامی کارفرمایانمان را به ارمغان آوریم .
و همواره با تاکید مدیران تیم اوستایاب بر قدر دانی از اعتماد کارفرمایان با ارائه کیفیت بالا در خدمات .همواره ضامن اعتماد شما عزیزان به مجوعه خودمان هستیم.

مشاوره آنلاین در شبکه های اجتماعی

بر روی آیکن ها کلیک کنید و گفتگو را شروع کنید

.

مواردی که در پیچ رولپلاک نما باید رعایت گردد:

  • استفاده از پیچ های مخصوص و ضد زنگ
  • رولپلاک های بایلو و یا پروانه ای حتما باید مورد استفاده قرار گیرد
  • استفاده از دریل های لرزه گیر و استوپر های مخصوص
  • تعویض سنگ هایی که از نما جدا شده اند
  • پیچ نکردن سنگ هایی که شل شده اند و استحکام کافی را ندارند که باید از بدنه جدا و دوباره به نما متصل شوند.
  • رعایت استاندارد های ایمنی ساختمان

خدمات پیچ رولپلاک نمای ساختمان

اوستایاب با دارا بودن تیم مجرب در ارائه خدمات پیچ و رولپلاک نما آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران با کیفیت بسیار بالای خدمات و ضمانت ارائه خدمات با کیفیت و تعرفه های ارزان .

چرا پیچ رولپلاک نما

اگر برای شما هم دلایل و چرایی پیچ رولپلاک نما مطرح می باشد باید بدانیم امن ترین روش حال حاضر برای جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان خدمات پیچ و رولپلاک می باشد .

نماهای سنگی ساختمان با گذشت چندین سال دچار سستی و ریزش می گردند که این امر خطرات بسیار بالایی را برای شهروندان ،همسایگان و ساکنان و مالک ایجاد می تماید که حتی می تواند آسیب های جبران ناپذیری را وارد نماید

از این رو می توان دلایل و چرایی اجرای پیچ رولپلاک نما را  به صورت زیر بیان داشت :

  1. جلوگیری از ریزش سنگ نمای ساختمان
  2. افزایش مقاومت سنگ نما در برابر ریزش و فرسودگی
  3. ایمنی بیشتر در زمان وقوع زلزله

استاندارد پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان

استاندارد پیچ رولپلاک نما در ارائه خدمات بسیار مهم می باشد برای مثال استفاده حداقل ۴ پیچ در یک متر مربع  بسیار مهم می باشد و یا استفاده از دریل های چکشی در این امر موجب سستی سنگ می گردد .

استفاده از رولپلاک های پروانه ای نیز باید حتما مورد توجه قرار گیرد زیرا این امر در زلزله سنگ ها را از خطر افتادن سنگ ها را به حداقل می رساند .و نمایی ایمنی را به ارمغان می آورد .

logo-samandehi

تماس با ما