Ultimate magazine theme for WordPress.

نماشویی با طناب

0
تماس با ما

نماشویی با طناب امروزه یکی از روش های پر طرفدار در زمینه ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان بدون داربست می باشد .

شستشوی نمای ساختمان با طناب را به گروه خدمات فنی و ساختمانی یوستا بسپارید :

تماس با ما :02128423707

نماشویی با طناب

خدمات نماشویی نمای ساختمان با راپل یا همان Wash out the building facade With a rope امروزه جایگزین داربست و دیگر روش ها گردیده است.

استفاده از اصول راپل و دسترسی با طناب در نماشویی ساختمان از دیگر روش ها ایمنی بیشتری را دارا می باشد و خطرات آن نیز کمتر می باشد .

سرعت اجرای خدمات در استفاده از طناب برای پاک کردن سطح نمای ساختمان و شستشوی نمای ساختمان که در زبان انگلیسی به آن Building Facade Cleaning Services گفته می شود بسیار بیشتر از داربست و کلایمر می باشد .


شستشوی نمای ساختمان با طناب

در امر شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب و اصول راپل رعایت نکات ایمنی بسیار مهم می باشد .

ارائه دهنده این سرویس و خدمات باید دارای آموزش های لازمه دسترسی با طناب باشد ودوره آموزش راپل که همان ایراتا می باشد را گذرانده باشد .


نماشویی با طناب

چرا نماشویی بدون داربست

  • کم شدن هزینه داربست : در این روش برای ارائه خدمات هزینه داربست از هزینه کلی خدمات کاسته شده و نیاز به هزینه کمتری برای دریافت خدمات از سوی کارفرما می باشد.
  • امنیت بسیار بالاتر برای تیم اجرایی : به دلیل وجود ابزار آۀات ایمنی منایب و متصل بو دن به دو طناب مخصوص راپل امکان حوادث در طول ارائه خدمات تقریبا0 می باشد .
  • افزایش سرعت ارائه خدمات : در روش دسترسی با طناب سرعت دسترسی تیم اجرایی بسیار بالا می باشد و در مدت زمان کمتری نسبت به روش های دیگر خدمات اتمام می یابد .
  • سهولت دسترسی

گروه خدمات ساختمانی یوستا و اپلیکیشن اوستا یاب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات ساختمانی و نماشویی ساختمان همواره آماده ارائه خدمات پک کامل تمیز کردن و جرم زدایی نما می باشد .

مهمترین ویژگی تیم خدماتی ما گروه خدمات نماشویی با طناب یوستا

  • بیش از 12 سال سابقه در زمینه خدمات راپل و نماشویی با طناب
  • کیفیت تضمین شده خدمات
  • سرعت بالا در ارائه سرویس
  • بیمه پوششی کامل حوادث

اگر نیاز به این خدمات و یا مشاوره و سوالی دارید با ما تماس بگیرید 24 ساعت 7 روز هفته بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات هستیم .


خدمات نماشویی با طناب در تهران و کرج

گروه یوستا ارائه دهنده خدمات ساختمانی آماده ارائه خدمات نماشویی با طناب در سرتاسر کشور ایران می باشد برای ارائه خدمات و دریافت مشاوره و برآورد هزینه خدمات کافیست با ما تماس بگیرید

02128423707 09144225847 09366979514 09129451074

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707