خدمات ساختمانی
ارائه خدمات ساختمانی ؛کفسابی،نماشویی ،پیچ رولپلاک نمل،سندبلاست

نماشویی با طناب

تماس با ما

نماشویی با طناب امروزه یکی از روش های پر طرفدار در زمینه ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان بدون داربست می باشد .

شستشوی نمای ساختمان با طناب را به گروه خدمات فنی و ساختمانی یوستا بسپارید :

تماس با ما :02128423707

نماشویی با طناب

خدمات نماشویی نمای ساختمان با راپل یا همان Wash out the building facade With a rope امروزه جایگزین داربست و دیگر روش ها گردیده است.

استفاده از اصول راپل و دسترسی با طناب در نماشویی ساختمان از دیگر روش ها ایمنی بیشتری را دارا می باشد و خطرات آن نیز کمتر می باشد .

سرعت اجرای خدمات در استفاده از طناب برای پاک کردن سطح نمای ساختمان و شستشوی نمای ساختمان که در زبان انگلیسی به آن Building Facade Cleaning Services گفته می شود بسیار بیشتر از داربست و کلایمر می باشد .


شستشوی نمای ساختمان با طناب

در امر شستشوی نمای ساختمان با استفاده از طناب و اصول راپل رعایت نکات ایمنی بسیار مهم می باشد .

ارائه دهنده این سرویس و خدمات باید دارای آموزش های لازمه دسترسی با طناب باشد ودوره آموزش راپل که همان ایراتا می باشد را گذرانده باشد .


نماشویی با طناب

چرا نماشویی بدون داربست

  • کم شدن هزینه داربست : در این روش برای ارائه خدمات هزینه داربست از هزینه کلی خدمات کاسته شده و نیاز به هزینه کمتری برای دریافت خدمات از سوی کارفرما می باشد.
  • امنیت بسیار بالاتر برای تیم اجرایی : به دلیل وجود ابزار آۀات ایمنی منایب و متصل بو دن به دو طناب مخصوص راپل امکان حوادث در طول ارائه خدمات تقریبا0 می باشد .
  • افزایش سرعت ارائه خدمات : در روش دسترسی با طناب سرعت دسترسی تیم اجرایی بسیار بالا می باشد و در مدت زمان کمتری نسبت به روش های دیگر خدمات اتمام می یابد .
  • سهولت دسترسی

گروه خدمات ساختمانی یوستا و اپلیکیشن اوستا یاب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات ساختمانی و نماشویی ساختمان همواره آماده ارائه خدمات پک کامل تمیز کردن و جرم زدایی نما می باشد .

مهمترین ویژگی تیم خدماتی ما گروه خدمات نماشویی با طناب یوستا

  • بیش از 12 سال سابقه در زمینه خدمات راپل و نماشویی با طناب
  • کیفیت تضمین شده خدمات
  • سرعت بالا در ارائه سرویس
  • بیمه پوششی کامل حوادث

اگر نیاز به این خدمات و یا مشاوره و سوالی دارید با ما تماس بگیرید 24 ساعت 7 روز هفته بدون تعطیلی آماده ارائه خدمات هستیم .


خدمات نماشویی با طناب در تهران و کرج

گروه یوستا ارائه دهنده خدمات ساختمانی آماده ارائه خدمات نماشویی با طناب در سرتاسر کشور ایران می باشد برای ارائه خدمات و دریافت مشاوره و برآورد هزینه خدمات کافیست با ما تماس بگیرید

02128423707 09144225847 09366979514 09129451074

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707