خدمات ساختمانی

خدمات ساختمانی بهاموری گفته میشود که برای بهتر ، زیبا تر و به بهترین حالت رساندن ساختمان است . این خدمات ساختمانی میتواند ساختمان شما را را از یک ساختمان معمولی به یک ساختمان زیبا تبدیل کند . خدمات ساختمانی انواع مختلفی دارد که ما در اینجا تعدادی از انها را به شما معرفی خواهیم کرد . انجام تمام این اور برای ساختمان امری واجب است .

خدمات ساختمانی و انواع ان

انواع خدمات ساختمانی را میتوان بی شمار تلقی کرد ، ولی ما در این مقاله به شما تعدادی از انرا معرفی خواهیم کرد . انجام با کیفیت این امور در خدمات ساختمان باعث میشود عمر ساختمان شما بالا ت از حالت عادی باشد و کیفیت ساخمان نیز تضمین شود . این نوع خدمات در تمام دنیا انجام مییشود تا ساختمان های خود را بی نقص کنند با ما همراه باشید .

نما شویی ساختمان

نما شویی
نما شویی

نما شویی یا شستشوی نما یکی از مهم ترین اموری است که برای زیبا تر کردن ساختمان باید انجام داد . بهد از گذشت چند سال از ساخت ساختمانتان ، به دلیل باد و باران و شرایط جوی نمای ساختمانتان کثیف و پر از لکه میشود . این کثیفی ها روی زیبایی اختمان تاثیر زیادی دارد . شما اگر در ساخت ساختمانتان از بهترین مصالح هم استفاده کرده باشید بعد از کثیف شدن نما دیگر زیبایی قبل را نخواهد داشت . با انجام نماشویی در خدمات ساختمان این نما را به زیبایی روز اول تبدیل کنید . در نما شویی استفاده از مواد نانو موجب میشود در شستشوی های بعد کارتان اسان شود و حتی نمای شما به اندازه ی قبل لکه ها و کثیفی ها را به خود جذب نکند . با انجام این کار شما نمی زیبایی خواهید داشت .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی نما شویی روی این لینک کلیک کنید

کف شویی و کف سابی ساختمان

کف شویی و خدمات ساختمان
کف شویی

ممکن است کف حیات و یا کف لابی ساختمان ، در راه رو ها و سالن های ساختمان لکه های رنگ و یا روغن به چشم بخورد که وجود این لکه ها باعث زشتی ساختمان شما شود. همان طور می دانید این لکه های روغن و رنگ به اسانی پاک نمیشوند و اگر هم پاک شوند اثرات انها روی زمین باقی میماند . کف شویی به شما کمک میکند این لکه ها را به اسانی از بین ببرید . کف شویی باید هر چند سال یک بار انجام شود تا زیبایی کف سالن را به روز های اول خود برگرداند ، راه روفتن و استفاده زیاد از موزاییک ها باعث به وجود امدن لکه هایی میشود که به راحتی نمیتوان انها را از بین برد برای همین کف شویی هر چند سال یک بار لازم است .

کف سابی ساختمان

حال ممکن است روی کاشی و یا سرامیک کف شما ترک هایی به وجود باید و یا خوردن اسید و مواد خورنده به انها باعث زبر شدن و از بین روفت ان زیبایی و صافی قبل شود ، شما دیگر این ترک ها و زبری ها را نمتوانید با انجام خدمات کف شویی از بین ببرید ، شما باید در ساختمان خود از کف سابی استفاده کنید . کف سابی باعث برداشته شدن یک لایه از روی کاشی ها و سرامیک ها میشود ، انجام این عمل باعث تعمیر و ترمیم این کاشی ها شده و ان ها را به روز اول خود باز میگرداند .

کف سابی علاوه بر ترمیم کاشی های کف مقاومت انها را نیز بالا میبرد و انها را به بهترین حالت خود تبدیل میکند .شما با این کار نیاز نیست کاشی ها و موزاییک های ترک خورده و اسیب دیده را تعویض کنید ، فقط نیاز است انها را با کف سابی ترمیم کنید .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی کف شویی روی این لینک کلیک کنید

شوستشوی شیشه نما ساختمانی

شستشوی نمای شیشه ای در ساختمان
شستشوی نمای شیشه ای

شما مشاهده میکنید که نمای شیشه ای به دلیل زیبایی که دارد مورد استفاده زیادی قرار میگیرد ، این شیشه ها دور از دسترس هستند و نمیتوان ان ها را به سادگی شست . شیشه ها لکه پذیر هستند و نه تها نمای خوبی را در هنگام کثیفی نشان نمی دهند بلکه دید کسانی را که در داخل ساختمان هستند و به خارج ساختمان نگاه میکنند را نیز مختل میکنند .از این رو برای داشتن نمای زیبای شیشه ای باید به ان نیز توجه کنیم و در هنگام نیاز از طریق خدمات ساختمانی ان ها را شسته و تمیز کنیم . انجام این امور دشواری هایی نیز به همراه دارد و برای انجام باید با متخصصین مربوط به ان کار صحبت کرد و انرا به انها سپرد . خدمات ساختمانی راپل خدمتی است که شما به دنبال ان هستید و متوانید با راپل نمای شیشه ای خود را پاک کنید.

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی شستشوی نمای شیشه ای روی این لینک کلیک کنید

نور پردازی ساختمانی

 خدمات نورپردازی ساختمان
نورپردازی ساختمان

نورپردازی نما و داخل ساختمان را میتوان یکی از مهم ترین کار ها دانست که برای زیبایی ساختمان در شب باید انجام داد . شما میتوانید در سطح شهر مشاهده کنید که ساختمان های زیبای زیادی در سطح شهر وجود دارد که در هنگام شب با نورپردازی های زیبا نمای خود را دو چندان زیبا تر کرده اند . نورپردازی نیز جزو خدمات ساختمانی است ، و انجام این امر باعث هرچه کامل تر شدن نمای ساختمان و خود ساختمان میشود .استفاده از رنگ ها و ترکیب رنگ ها نیاز مند تخصص و تجربه در این کار است ، این متخصص باید بداند که برای چه رنگی باید از چه نوع نور و چه رنگ نور استفاده کند تا به حد اقل زیبایی برسد . در این روز ها که همه به دنبال زیبایی ساختمان خود هستند این نرپردازی ها کمک شایانی برای رسیدن به خواسته انهاست .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی نور پردازی روی این لینک کلیک کنید

رنگ کاری ساختمانی در تهران

رنگ کاری ساختمان
رنگ کاری ساختمان

نیازی به توضیح اهمیت این موضوع نیست که چه تاثیری دارد که رنگ کاری مناسب برای ساختمان خود داشته باشید . انتخاب نوع رنگ و خود رنگ ینی از قسمت های مهمی است که باید مورد توجه زیادی قرار بگیرد . شما باید توجه زیادی به این کار ها داشته باشید تا بتوانید خواسته خود که زیبایی ساختمان و نمای ساختمان است برسید. در این کار میتوانید از انواع رنگ های استفاده کنید که هر کدام بسته به نوع خود مناسب استفاده در مکان ها ، جنس ها و سطوح مخطلفی هستند . این رنگ ها ویژگی های مختلفی دارند اعم از ضد اب کردن ، ضد زنگ کردن ، مقاوم سازی در برابر اشعه های خورشید و مقاوم کرددن در برابر شرایط جوی که همین ویژگی ها باعث انتخاب مکان و سطوح مورد استفاده انهاست .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی رنگ کاری روی این لینک کلیک کنید

ساخت الاچیق در حیات ساختمانی

ساخت الاچیق
ساخت الاچیق

شما اگر حیات بزرگی دارید میتوانید در ان از الاچیق ها استفاده کنید تا در مواقع نیاز از ان ها استفاده کنید . بسیار پیش امده که هوای مطلوبی بود و شما میخواستید از این هوا استفاده کنید و لی به دلیل نداشتن لوازم مورد نیاز نتوانستید . الاچیق ها یکی از این لوازم هستند که میتوان در این شرایط از انها استفاده کرد . ممکن است شما حیاط بزرگی نداشته باشید ولی به الاچیق نیاز دارید ، شما میتوانید این الاچیق ها را در بام خود قرار دهید و در مواقط لازم از انها استفاده کنید .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی الاچیق روی این لینک کلیک کنید

این ها تعداد کمی از تمام خدمات ساختمانی بودند که بعد از ساخت ساختمان صورت میگیرد در ادامه برای شما عزیزان خدمات ساختمانی که در هنگام ساخت ساختمان نیاز است را به شما توضیح خواهیم داد با ما همراه باشید .

کاشی کاری

کاشی کاری
کاشی کاری

بعد از ساخت شما نیاز به روکشی زیبا دارید که که هم زیبا باشد ، هم مقاوم باشد و هم روکشی باشد در برابر ورود نم. تمام این کار ها با کاشی کاری انجام میشود . شما میتوانید به خواست خود کاشی کاری کف ، دیوار و حتی سقف را انجام دهید . وجود طرح ها ، شکل ها و سایز های بی شمار در بازار سنگ و کاشی میتوتند شما را با هر سلیقه ای که دارید رازی کند . انجام کاشی کاری را میتوان یکی از امر های واجب نه مهم بلکه واجب دانست ، شما مشاهده میکنید که برای روکش کف و دیوار همه از کاشی کاری استفاده میکنند تا از زیبایی انها استفاده کنند .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی کاشی کاری روی این لینک کلیک کنید

گچ کاری

گچ کاری
گچ کاری

شما بعد از ساخت دیوار ها و سقف ها نیازمند پوششی هستید که روی دیوار ها قرار بگیرد و با سادگی و زیبایی خود روی سطح دیوار ها را بپوشاند . گچ یکی از بهترین و پر استفاده ترین نوع این پوشش هاست . در همه خانه ها برای پوشش دیوار ها از گچ و گچ کاری استفاده میشود . در منازل و ساختمان ها گچ ها به دو منظور استفاده میشود ، اول گچ کاری که برای پوشش استفاده میشود و دوم گچ بری که ساخت طرح های زیبا از گچ هاست که نمای بسیار زیبای به داخل منازل و ساختمان های شما دهد . شما میتواند برای دیوار ها و سقف هایتان از گچ بری های اماده استفاده کنید و یا طرح مرد نظر خود را به متخصصین این کار داده تا این طرح را برای شما بسازند تا در ساختمانتا استفاده کنید و از زیبایی ان بهره ببرد .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی گچ کاری روی این لینک کلیک کنید

سنگ کاری

سنگ کاری خدمات ساختمانی
سنگ کاری

بعد از اتمام کار ساختمان شما نیاز به نمایی دارید که ساختمان شما را از ساختمان های دیگر زیباتر نشان دهد ، در اینجا است که خدمات ساختمانی مربوط به سنگ کاری نیاز شما را برطرف میکند . این سنگ کاری ها نه فقط در نما بلکه در همه جای ساتمان استفاده میشود . استفاده از انواع سنگ ها و رنگ های مختلف میتواند به شما کمک کند که بنا به مکان مورد نظر از سنگ ها در رنگ های گوناگونی استفاده کنید.خدمات ساختمانی سنگ کاری ، در نما و در ستون ها به دلیل بیشتر جلوی چشم بودن بیشتر استفاده میشود . سنگ های گوناگونی برای این کار ها وجود دارد که شما میتوانید با رفتن به بازار های سنگ و یا تماس بامتخصصین در امور خدمات ساختمان از انها با خبر شوید و بهترین ان ها را برای ساختمان خود انتخاب کنید .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی سنگ کاری روی این لینک کلیک کنید

ایزوگام کاری

ایزوگام کاری سقف ساختمان
ایزوگام کاری

در این مبحث از خدمات ساختمان میپردازیم به پوشش سقف ها که برای ورود نم به داخل ساختمان استفاده میشود ، ایزوگام یکی از بهترین انهاست . ایزوگام ها به دلیل وزن سبکی که دارد میتوان در همه ساختمان ها استفاده کرد . این پوشش بیشتر از غیر درست شده که خود یک پوشش خود و با کیفیت برای ورود نم به اساختمان است . ایزوگام کاری فقط مختص سقف نیست و شما میتوانید در هر جایی که نیاز به اب بندی برای ورود نم به داخل ساختمان است از ایزوگام استفاده کنید .

شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر در باره ی ایزوگام کاری روی این لینک کلیک کنید

برق کاری

برق کاری ساختمانی
برق کاری

در ساخت ساختمان شما نیاز به یک برق کار ماهر دارید که با بهترین کیفیت و با کمترین سیم مورد استفاده ساختمان شما را برق کاری کند . برق کاری ها میتواند سلیقه ای باشد که شما انتخاب میکنید چند لامپ داشته باشید و یا په تعدادی پریز برق برای شما ایجاد کند . تمام این ها داریا استانداردی است که میتواند از ان پیروی کند و لی همچنان شما میتویند برای تعداد انها نظر دهید . برق کاری ساختمان یکی از مهم ترین و پر خطر ترین کار هاست ، زیرا اکثر لوازمی که در خانه وجود دار برقی است و اگر این کار به درستی انجام نشود میتواند به ان لوازم اسیب زیادی وارد کند و شما را به مقدار زیادی متضرر کند . پس استفاده از یک متخصص امری واجب است .

لوله کشی

لوله کشی ساختمانی
لوله کشی

هر ساختمان نیاز مند تعداد معینی راه لوله است مانند لوله اب ، لوله فاضلاب و لوله های موتور خانه ، این ها همه از خدما ساختمان در باره ی لوله کشی ساختمان است . این عمل در بسیاری از منازل مورد توجه زیادی واقع نمیشود و شما مشاهده میکنید که حتی ممکن است جای لوله اب گرم و سرد را جا به جا ببند ، این موضوع ها به نظر کوچک است ولی از اهمیت بالایی برخوردار است . در خانه ها از چند نوع لوله استفاده میشود که برای مکان ها و مورد استفاده های متفاوتی قرار میگیرد . قطر لوله هاجنس لوله ها و تعداد انها چیز هایی است که به متذاژ و تعداد واحد ها بستگی دارد . به طوری که در ساختمان های پنج طبقه از قطر لوله هایی که در ساختمان ای 8 طبقه استفاده میشود نمیتوان استفاده کرد .

انجام خدمات ساختمانی

تمام این ها تعداد کمی از خدمات ساختمان هستند که شما میتوانید از گروه خدماتی یوستا بخواهید . این گروه با بیش از 15 سال تجربه در زمینه خدمات ساختمان به شما کمک میکند تا نیاز خود را با بهترین کیفیت ، صد در صد تضمینی و با نازل ترین قیمت برطرف کنید . گروه خدماتی ساختمان یوستا با برند تجاری اوستا یاب اماده عقذ قرار داد و انجام تمام امور و خدمات ساختمانی شماست .

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت های خدمات ساختمان با شماره های داده شده تماس بگیرید تا به مشاوران و متخصصان ما وصل شوید و از انها کمک و یا مشاوره بگیرید .

با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در بهتر کردن خدماتمان یاری کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *