دسته‌بندی نشده

شستشوی سوله دیوارها کف سقف مثل روز اول تحویل بگیرید

شستشوی سوله

شستشوی سوله و نظافت سوله محیط کارخانه و سالن یک امر کاملا تخصصی و نیاز به دانش و تجربه  زیاد و تجهیزات مخصوص به این امر می باشد . در این روش کلیه دیوار ها سقف و کف با استفاده از ابزارآلات صنعتی و محواد رسوب زدا جرم زدایی می گردد.این خدمات برای نظافت سوله یک امر اساسی و حفظ زیبایی و ساختار محیطی داخلی فضاهای صنعتی می باشد .

شستشوی سوله
خدمات شستشوی سوله با استفاده از متریال و ابزار های نوین

 مجموعه اوستایاب  اولین بنیانگذار  و ارائه دهنده برتر خدمات  شستشوی سوله در ایران  با استفاده از  تجهیزات و ماشین آلات نوین آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران می باشد.

شستشوی سوله

خدمات شستشوی سوله

شستشوی سوله به کلیه خدمات نظافت سوله که به صورت مکانیزه و مواد و متریال های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد اطلاق می گردد این خدمات یک خدمات نظافت صنعتی تخصصی می باشد .

شستشوی سوله
خدمات شستشوی سوله شرکت لبنیات سحر

استفاده از متریال های قلیایی و اسیدی بدون داشتن آگاهی کامل و استفاده از ابزار به صورت نادرست می تواند آسیب جدی وارد نماید . در این خدمات کلیه سقف دیوار و کف و همچنین محوطه کاملا رسوب زدایی می گردد.

شستشوی سوله زغال که یکی از سخت ترین روش ها برای پپاک کردن و نظافت می باشد را در ویدیو بالا مشاهده می نمایید

شستشوی سوله
شستشوی سوله شرکت قهوه بن مانو

ما هزینه های شمارا با استفاده از ابزار و متریال های نوین و روش های جدید کاهش خواهیم داد .

برای مشاوره با ما تماس بگیرید :09144225847 09366979514

نمونه کار ها ومشتریان ما نماینگر کیفیت خدمات ماست .

شستشوی سوله و فصای صنعتی نماشویی و خدمات نظافتی نیست بلکه یک امر تخصصی و نیاز به آموزش و طی کردن دوره های مختلف از قبیل : برق و الکرونیک ، شیمی و شناخت مواد و متریال،بهداشت ،ایمنی ،ایراتاو دیگر دوره های مورد نیاز می باشد .

برای در خواست خدمات ومشاوره می توانید با ما تماس بگیرید : 09144225847

اگر دنبال راهکاری هستید برای تمیز کردن و شستشوی دیوارهای سوله هستید با ما در این مقاله همراه باشید .

خدمات شستشوی سوله یک امراساسی برای نگهداری سازه ها و جلوگیری از فرسوده شدن بافت وفضای داخلی شرکت ها انبار ها وکارگاه ها میباشد .

در طی فعالیت صنعتی همواره سقف ودیواره و از همه مهمتر کف سوله در معرض انواع آلودگی ها قرار دارد و انباشت آنبدون پاک کردنموجب نفوذ به بافت وازدست رفتن دوام وزیبایی محیط کارمیگردد.وجود این آلودگی ها در بعضی از صنایع ممنوع ودر بعضی از صنایع آسیب گذار می باشد .

ما در گروه ومجموعه اوستایاب از سال 1380 اولین پایه گذار خدمات تخصصی صنایع بودیم و تا به امروز نیز هستیمو با بروز آوری ابزار آلات و متد ها خدمات نوینی را ارائه نماییم .

شستشوی دیوار های سوله با دستگاه واتر جت مواد رسوب زداهای صنعتی صورت می گیرد

از سطح نما دچار کثیفی و جرم سخت شده باشد نیاز به خدمات واترسندبلاست می باشد در این روش ترکیب سیلیس و آب سطح نما لایه برداری می گردد .

استفاده از واتر سندبلاست برای لایه برداری از سطوح آجر یک روش عالی برای تمییز کردن دیوار های سوله می باشد .

از آنجایی که بیشتر دیوارهای سوله از آجر تشکیل شده است بهتر است مقاله کاملتری را که در زمینه شستشوی نمای آجری قبلا نوشته ایم را مطالعه نمایید .

تفاوت با خدمات نماشویی

یکی از سرویس هایی که ممکن است با سرویس خدمات نظافت سوله و صنعتی اشتباه گرفته شود خدمات نماشویی ساختمان می باشد در صورتی که این خدمات کاملا تفاوت فاحشی را دارا می باشد .

شستشوی صنعتی یک امر تخصصی و نیاز مند تجربه و دانش بسیار بالا می باشد و وجه تمایز این خدمات که به اصطلاح نظافت سوله نامیده می شود استفاده از ابزار آلات تخصصی و متریال های صنعتی مخصوص می باشد .

نکات ایمنی در شستشوی سوله

قبل اجرای شستشوی سوله ابتدا باید به نکات اجرایی زیر توجه نمود :

 • کاور نمودن تمام قطعات و ابزار الکتریکی و کنتور و تابلو : این امر بسیار حائز اهمیت ازنظر ایمنی و جلوگیری از آسیب دیدن قطعات می باشد که می توان به سادگی با پلاسیتیک و چسب کاور نمود.
 • بررسی نوع آجر ها و بندها : اگر اجر دچار فرسودگی شده باشد نباید از فشار و بار بالای دستگاه استفاده نمود .
 • استفاده از سیلیس ریز : استفاده از سیلیس درشت. در این خدمات می تواند به آجر صدمه وارد نماید و لعاب آجر را از بین ببرد .
 • ساندویچ پنل ها و فویل و یا پشم شیشه که برای دیوار ها و سقف استفاده میگردد باید با مواد مخصوص شستشو داده شود تا دچار زنگ زدگی و یا رنگ ریزی نگردد .
 • ایتفاده از متریال های مورد استفاده دارای استاندارد های جهانی
 • ابزار آلات ایمنی ولباس مخصوص

انواع روش های خدمات تمیز کردن سوله

روش های جرم زدایی و رسوب زدایی فضای محیط صنعتی بسته به کاربری آن متفاوت می باشد

.

ما در این بخش بسته به نوع کاربری و نیاز کارفرمایانمان و صنایع خدمات مختلفی را ارائه می نماییم که شما نیز می توانید با مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر نیاز خود را شناسلایی نمایید و بسته به نیاز خود خدمات را دریافت نمایید .

سوله کترینگ و مواد غذایی

به دلیل وجود چربی و رسوب مواد غذایی در سقف ر و دیواره ها برای شستشو و چربی زدایی سوله مواد غذایی و کترینگ ها نیاز به چربی زداهای صنعتی می باشد( استفاده از مواد چربی زدا بدون تخصص و لباس مخصوص موجب از دست رفتن کامل بینایی می گردد )

پس استفاده از نفرات ن و نیروهای غیر مجرب در امر شستشوی سوله بدون دانش و تجربه خطرات جدی را به همراه دارد .

چربی زدایی سوله و کارخانه

چربی زدایی سوله باز هم تاکید میکنیم یک امر تخصصی می باشد و خطذات جانی و مالی جبران ناپذیری را در پی دارد

خطرات جدی عبارتند از (ازدست دادن بینایی دائم ،سوختگی خفیف با تماس پو.ست با مواد چربی زدای صنعتی ،سرطان ریه و قطع شدن تنفس ،سوختگی استیل و از بین رفتن سازه های آلمینیومی و رنگ و کابل ها در صورت استفاده از مواد غیر مناسب برای هر سطح )

مواد چربی زدا

1.چربی زداهای اسیدی :

این نوع چربی زدا ها برای انسان و طبیعت خطرات جدی را در پی دارد و به هیچ عنوان مجاز به استفاده در خدمات غذایی و شستشوی سوله کترینگ و تولید کنندگان مواد غذایی و به ویژه لبنیات نمی باشد .

2.چربی زداهای قلیایی :

چربی زداهای قلیایی نیز خطرات جدی را در پی دارند زیرا ph14 این شوینده های صنعتی نشان دهنده میزان خورندگی و شکافت مولوکولی می باشد .

در اوستایاب در خدمات چربی زدایی سوله و کارخانه جات صنعتی همواره آماده ارائه این خدمات به صورت تخصصی در سرتاسر کشور ایران می باشم .

شستشوی دیوارها

سطح دیواره های صنعتی بیشتر توسط آجر سه سانتی ، ساندویچ پانل ورق های گالوانیزه ،سیمان و ….. ایجاد میگردد که روش شستشوی همه آن ها یکسان نمی باشد .

که در ادامه شما را با روش های مختلف شستشو و تمیز کردن دیوار سوله آشنا خواهیم کرد :

تمیز کردن دیوار آجری

تمیز کردن دیوار سوله به خصوص آجر که بیشترین کاربرد را در ساخت سازه های صنعتی دارد با استفاده از موارد زیر تمیز می گردد:

 1. واتر جت های صنعتی 250 بار تا 400بار آبگرم و یا آب سرد در شستشوی سوله بسته به نوع کاربری در مواقعی استفاده از این واتر جت ها هزینه شستشو را بسیار کاهش میدهد و جرم سطحی محل مورد نظر را تمیز می کند .
 2. اسید کلرئید :خطرناک برای انسان لطفا بدون عینک دستکش و ماسک صنعتی استفاده ننمایید .کاربرد این اسید در برداشت رسوب سطحی می باشد و پس از استفاده باید با واتر جت صنعتی به صورت کامل شستشو انجام شود .
 3. واترسندبلاست : استفاده از این روش برای زدودن و لایه برداری از روی آجر و سنگ استفاده می گردد و کاربرد دیگری ندارد.

تمیز کردن ساندویچ پانل ها

شستشو ساندویچ پانل های دیوار سوله : این ورق ها ورق های گالوانیزه هستند که با استفاده از رنگ های ایستاتیک و رنگ کوره ای پوشش داده شده اند مهمترین امر در تمیز کردن ساندویچ پانل های سوله جلوگیری از فرسودگی و سوختن رنگ این پانل ها می باشد .

تمیز کردن ساندویچ پنل ها در شستشوی سوله با تمیز کننده های ph9 dh 10باید صورت بگیرد .

استفاده از مواد اسیدی تا 15 درصد هم در این مرحله می توان مورد استفاده قرار بگیرد .

گروه یوستا برترین مجری و دارای بیش از 2 د هه فعالیت و نمونه کار های موفق آماده ارائه خدمات در ضمینه صفر شویی سوله می باشد .

جلوگیری از کثیف شدن دیوار سوله

یک روش عالی را برای محافظت و جلوگیری از کثیف شدن دیوار های سوله به شما معرفی می نماییم و آن استفاده از پوشش نانو می باشد این امر موجب جلوگیری از جرم گیری سخت سطح می گردد و اگر لک و دوده ای بر روی سطح ایجاد گردد تنها کافیست با یک دستمال نم دارد سطح را پاک نمایید .

استفاده از نانو نمای ساختمان دیوار ها را تا 10 سال از هر گونه جرم گیری سخت محتفظت می نماید .

گزوه یوستا همواره آماده ارائه خدمات در سرتاسر کشور ایران می باشد کافیست برای شستشوی سوله با ما تماس بگیرید .

شستشوی کف سوله

کثیف ترین مکان در سوله کف آن می باشد که زمان برتر از مکان های دیگر برای شستشو می باشد ما با شما روش هایی که برای تمیز کردن کف سوله انجام میگیرد را در زیر بیان می کنیم:

شستشو با رسوب زداهای صنعتی و واتر جت های آبگرم و آب سرد

استفاده از واتر جت در رسوب زدایی و شستشوی سوله جزو سریعترین و ارزانترین روش های تمیز کردن کف مکان های صنعتی می باشد در این روش ابتدا کف برای شستشو با مواد رسوب زدای صنعتی غرق می گردد و پس از آن مراحل شستشو با استفاده از واتر جت آب گرم و یا واتر جت آب سرد بسته به نیاز کار جرم شستشو داده می شود .

این روش مناسب برای شستشوی جرم و کثیفی های سطحی و نفوذ یافته کم می باشد و برای رسوب هایی که بیشتر به بافت نفوذ کرده اند کاربرد ندارد .

بهترین روش برای نظافت سوله

شستشوی سوله یکی از خدماتی می باشد که به صورت دوره ای برای تمامی صنایع و کارگاه ها برای محافظت از سوله مورد نیاز می باشد .

ما در گروه خدمات ساختمانی یوستا برای نظافت سوله از جدیدترین ابزار الات بهره می گیریم .

دستگاه های واتر جت 250 بار الی 500 بار برای هر چه بیشتر تمیز شدن دیواره ها و سقف یکی از برترین در این زمینه می باشیم .

برای شستشو کف سوله نیز می توان از واتر جت 300 بار و یا دستگاه کف شویی و یا اسکرابر بهره گرفت .

خدمات نظافت سوله در سرتاسر کشور با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت را از گروه تخصصی یوستا بخواهید .

تعرفه این خدمات بسته به نوع سطح و نوع کاربری سوله متفاوت می باشد و برای برآورد هزینه باید اطلاعات جامعی را کسب نمود .

شستشوی سوله با چه ابزاری انجام میگیرد ؟

خدمات شستشوی سوله یکی از زیر مجموعه های خدمات نظافت صنعتی می باشد و این روش با خدمات دیگر متفاوت می باشد به دلیل ساختار حساس محیط های صنعتی باید از ابزار و متریال و تکنسین های مجرب در این خدمات که نطافت سوله نیز نامیده می شود استفاده کرد .معمولا خدمات شستشوی سوله با استفاده از واتر جت های صنعتی آب گرم و آب سرد حداقل 300 بار تا 1000 بار استفاده میگردد . اسکرابر های مورد استفاده در ضمینه شستشوی کف سوله با اسکرابر های عمومی متفاوت می باشد . و همچنین شستشوی سقف سوله نیز نیاز به ضرافت و استفاده از متریال های ایمن دارد که استفاده از سرنازل های مناسب پخش کننده دورانی فشار بار واتر جت ها در این ضمینه مورد استفاده قرار می گرد .

خدمات نظافت سوله آیا قیمت بالایی دارد ؟

در گذشته بعله ولی ما توانسته ایم در طی 20 سال فعالیت مسمتر با کسب تجربه و دانش در هزینه های خدمات برای کارفرمایانمان به صورت چشمگیری صرفه جویی کنیم و امروز به یقین با استناد به نمونه کار ها و مستریان خود میتوانیم همانطور که اولین مجری خذمات نظافت صنعتی در ایران بوده ایم به برترین هم مبدل گردیم ،تجهیز به جدید ترین ابزارالات و همگام سازی خود با دانش روز بشری و استفاده از متریال هعای نوین هزینه خدمات را کاهش و کیفیت را افزایش داده ایم .

6 thoughts on “شستشوی سوله دیوارها کف سقف مثل روز اول تحویل بگیرید

 1. وحید گفت:

  خدمات عالی و تخصصی در ضمینه شستشوی سوله

  1. umweiran گفت:

   خوشحالیم که خدماتمون مورد رضایت شما بوده است

 2. حامد گفت:

  نوشته کاملی در ضمینه شستشوی سوله و نظافت سوله نوشتید

  1. umweiran گفت:

   تشکر از بازدید شما

 3. محمد گفت:

  بخار شویی برای شستشوی سواگله و تمیز کردن اون هم دارین

  1. umweiran گفت:

   سلام بعله موجود هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *