خدمات با تخفیفات ویژه

نقاش ساختمان

خدمات نماشویی

کفسابی

خدمات ما در سرتاسرکشور

نقاش ساختمان

برق ساختمان

کفسابی

سندبلاست خشک

نماشویی

0 106

نماشویی خدماتی دیگر از تیم و شرکت ما با بهترین کیفیت و تعرفه های ارزان :با بیش از 20 سال سابقه ارائه خدمات و جلب رضایت تمام مشتریانمان در زمینه شستشوی نمای ساختمان تا به امروز همچنان آماده ارائه خدمات با کیفیت نماشویی در سرتاسر ایران هستیم .

نماشویی برای حفظ زیبایی ساختمان یک امر ضروری و مهم می باشد تا بتوان زیبایی ظاهر ساختمان را حفط نمود . زیرا کثیفی نما جلوه ای بسیار زشت به محل سکونت و یا محل کسب و کار می دهد .

Related Posts

نماشویی

نماشویی خدماتی است که برای پاک کردن نمای ساختمان از جرم و کثیفی مورد استفاده قرار می گیرد  دلایل کثیفی نمای ساختمان عوامل گوناگونی دارد  که می توان به صورت زیر و خلاصه وار بیان داشت :

  • گرد و غبار : این دلیل آلاینده نمای ساختمان در همه جای دنیا وجود دارد و موجب زرد شدن و هم تیره شدن  می گردد . از  این رو عدم پاک کردن این آلایند از سطح موجب نشست آن و نفوذ کثیفی به درون بافت نما می گردد.
  • دوده ناشی از هوای آلوده : دوده ناشی از سوخت فسلی به صورت چربی تیره بر روی نما نشست می نماید و موجب از دست رفتن درخشندگی می گردد  از این رو این آلاینده بسیار برای انواع نما خطرناک می باشد زیرا به راحتی به درون بافت نما نفوذ کرده و زیبایی آن را می گیرد .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست خدمات و مشاوره:02128423707