خدمات ساختمانی

برطرف کردن سوختگی سنگ

برطرف کردن سوختگی سنگ : ممکن است برای همه این اطفاق بی افتد که اسید و یا مواد خورنده روی سنگ و یا کاشی بریزد و باعث سوختگی و خوردگی انها شود . در ان حالت سنگ و موزاییک شما خورده موشود و دیگر ان جلوه و استفاده قبل را ندارد . ما در این مطلب به شما راه هایی پیشنهاد میدهیم تا بتوانید بدون تعویض سنگ ها و سرامیک ها این سوختگی ها را برطرف کنید ، با ما همراه باشید.

برطرف کردن سوختگی سنگ

این نوع سوختگی ها ممکن است برای همه به وجود بی اید و تعویض سنگ وموزاایک کار عاقلانه ای به نظر نمی اید زیرا شما باید تمام سطح خود را خراب کنید و انکاشی و سنگ را از جا در بیا ورید تا بتوانید انها را تعویض کنید ، انجام این عمور هم زحمت ، هم هزینه و هم زمان زیادی را میخواهد که این دلایل باعث شده تعویض سنگ و موزاییک جزو گذینه ها نباشد . برای اینکه این سوختگی ها را از بین ببریم باید ازوسیله ای به نام کف ساب استفاده کنیم و انجا را کف سابی کنیم .

برطرف کردن سوختگی سنگ با استفاده از کف سابی

برطرف کردن سوختگی
برطرف کردن سوختگی

در مرحله اول شما باید متوجه شوید که عمل کف سابی چیست و چه کاری انجام میدهد . این عمل با استفاده از دستگاه کف ساب زمین و کف رالن را تمیز میکند . این وسیله با استفاده از سیم فرچه ای که دارد یک لایه ازسطح سنگ و موزاییک را برمیدارد و باعث برطرف کردن سوختگی و خورده گی سنگ و موزاییک میشود . بعد از انجام این عمل سنگ و موزاییک به شکل اول باز میگردد و مانند روز اول خود در کارخانه میشود . بغیر از این موضوعی که گفته شد این عمل نه تنها باعث برطرف شدن سوختگی میشود بلکه مقاومت سنگ و موزاییک را نیز بالا میبرد و باعث میشود که سنگ به حد اکثر مقاومت خود برسد به این دلیل که سطح مورد نظر را یک دست میکند .

استفاده از کف سابی در سنگ و موزاییک ترک های ریز و اسیب دیده گی های سطحی را نیز از بین میبرد .

این نوع سوختگی ها و خورده گی ها بر چه اساسی به وجود می ایند

سوختگی و خورده گی سنگ ممکن است دلایل زیادی داشته باشد که باعث میشود سنگ و موزاییک دیگر ان زیبایی را نداشته باشد . در ادامه به تعدادی از عوامل و دلایلی که باعث بروز این اتفاق و به وجود امدن این سوختگی ها میشود توضیح خواهیم داد.

1- اسید ها و مواد خورنده

استفاده از اسید ها و مواد خورنده ممکن است باعث ایجاد این سوختگی ها شود شما موقع استفاده از این مواد ممکن به هر دللی مقداری از این مواد روی سنگ و موزاییک ریخته شود و باعث ایجاد این سوختگی ها شود که نیاز به برطرف کردن سوختگی ها از روی سنگ شود . دیسکلر یکی از این مواد است

2- جوشکاری

انجام جوشکاری موجب ایجاد جرقه هایی میشود که میتواند این سوختگی ها را ایجاد کند . عمل جوش به این دلیل که در دمای بالایی انجام میشود جرقه هایی از ان به وجود می ایند نیز از حرارت بالایی برخوردار هستند. برطرف کردن این سوختگی ها به اسانی صورت نمی پذیرد. و نیاز به انجام کف سابی دارد .

3- برخورد جسم گرم با سطح

این اتفاق در مکان هایی رخ میدهد که از دمای بالا استفاده میشود مانند کارخانه های ذوب اهن و کارگاه های اهنگری ، این سوختگی ها نه تنها باعث از بین رفتن نمای زیبا میشود بلکه ممکن است در کارایی ان سنگ نیز اختلال ایجاد کند .برطف کردن سوختگی های مشابه این نیز با کف سابی از بین میرود .

چه اسیب های دیگری را می توان به وسله کف سابی از بین برد

با استفاده از دستگاه کف سابی میتوان اسیب ها ، ترک ها و سوختگی های زیدی را از بین برد . در ادامه به توضیح تعدادی از این نوع اسیب ها میپردازیم. با ما هراه باشید .

1- ترک

ایجاد ترک ها روی سنگ و موزاییک میتواند دلایل زیادی داشته باشد مانند برخورد جسم سنگین به سطح سنگ و موزاییک . برطرف کردن این ترک ها نیز با دستگاه کف سابی انجام میشود . با بودن این ترک ها احتمال اسیب بیشتر وجود دارد. برطف کردن سوختگی و ترک را میتوان با دستگاه کف سابی انجام داد.

2- اسیب های سطحی

این اسیب بل کشیدهشدن جسمی سنگین به وجود می اید به این گونه که قسمت سطحی سنگ و موزاییک کنده میشود .اگر بخواهیم این اسیب دیده گی ها را از بین ببریم باید از کف ساب با لایه بردازی بیشتری استفاده کنیم .

اگر میخواهید اطلاعات بیشتری درباره ی کف سابی بدانید روی این لینک کلیک کنید .

برطرف کردن سوختگی های سنگ و موزاییک ، کف سابی و تمام خدمات ساختمانی دیگر میتوانید با گروه خدماتی یوستا تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید . برای اطلاع از قیمت ها و مزنه های موجود میتوانید با شماره های داده شده تماس بگیرید . گروه خدماتی یوستا با انجام تمام خدمات ساختمانی با بهتترین کیفیت صد در صد تضمینی با نازل ترین قیمت با برند تجاری اوستا یاب با بیش از 25 سال تجربه در ان زمینه و تمام خدمات ساختمانی در خدمت شما عزیزان است .

با ارسال نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود مارا در بهتر کردن خدماتمان یاری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *