کفسابی

تمیز کردن کف سوله

سوله در اندازه های مختل با کاربرد های مختلفی هستند ولی چیزی که در تمام انها یکسان است کثیف شدن انهاست . این مکان هایی که در ان کار های صنعی انجام میشود بنا به کاربردشان بیشتر از بقیه سوله ها کثیف و پر از لکه میشوند . بعضی از ان لکه ها را میتوان به راحتی از بین برد ولی بعضی از انها به این راحتی ها از بین نمیروند . برای تمز کردن این لکه ها نیاز به کمک دارید . این لکه ها ممکن است هر چیزی باشد ، رنگ ، روغن ، سیمان و یا هرچیز دیگری که به راحتی از بین نمیروند .

کف شویی سوله
کف شویی سوله

سوله و تمیز کردن کف ان

از بین بردن این لکه ها بسیار دشوار بوده و در بعضی مواقع بدون داشتن تجهیزات خاص غیر ممکن نیز خواهد بود .این لکه ها باعث از بین رفتن ان نمای خوبی که باید هر سوله داشته باشد میشود .شما ممکن است در سوله و یا کارگاهی که دارید دستتگاه های سنگینی داشته باشید و ممکن در هنگام جابجای انها کف سله تان اسیب دیده و یا ترک خورده باشد . اگر کف سولتان سیمان باشد شما میتوانید به راحتی این ترک ها و ایب ها را ترمیم کنید ولی اگر از کاشی و موزاییک برای کف این مکان ها استفاده میکنید نمیتوانید به راحتی ان کاشی و موزاییک ها را تعویض و یا ترمیم کرد .

لکه ها و این ترک ها چیز هایی هستند که کیفیت سوله شما را پایین میاورند و ممکن است در انجام کار هخایتان شما را با مشکل رو به رو کنند ، پس از بین بردن این ها امری واجب است .

کف شویی کف سوله

از بین بردن رنگ ها و لکه ها از کف سوله نیاز مند عملی است که به ان کف شویی میگویند . کف شویی با استفاده از دستگاه مخصوص و مواد مخصوص شروع به پاک کردن این لکه ها میکند . شما میتوانید مشاهده کنید که بعد از کف شویی کف سوله شما مانند روز اول شده و دیگر از ان لکه ها خبری نیست . این مکان ها به دلیل وسعتی که دارند در نظافت انها به مشکل خواهیم خورد و این کار را نمیتوانیم به اسانی انجام دهیم . کثیفی های سر سخت این کار را غیر ممکن میسازد و شما به تجهیزات خاص نیاز پیدا میکنید . تهیه این تجهیزات به دلیل گران بودن مقرون به صرفه نیست ، پس باید چه کرد .

گروه خدماتی هستند که این کار را برای شما انجم میدهند و شما میتوانید بدون دست زدن به سیاه و سفید سوله خود را به زیبا ترین شکل ممکن در اورید .گروه ها خدماتی زیادی وجود دارند که نمیتوان به همه انها در کیفیت کارشان اعتماد کرد ، گروه خدماتی صنعتی ساختمانی یوستا با بیش از 15 سال تجربه در این کار میتواند بهترین گزینه برای شما در تهران، البرز و قم باشد. این گروه با داشتن تجهیزات بروز و مجریهای مجرب و ماهر این کار ها را به بهترین کیفیت ، صد در صد تضمینی و با نازل ترین قیمت انجام میدهد .

کف سابی کف سوله

همان طور که در قبل نیز اشارهشد ممکن است فکسوله شما به هر دیلی اسیب دیده باشد و تا کاشی و موزاییک های ان ترک خورده باشند ، در اینجا کف سابی به کمک شما خواهد امد . این عمل با دستگاه هایی که دارد یک لایه از سطح کاشی و یا موزاییک بر میدارد و کاشی و موزاییک را مانند روز اول خود میکند . این کار باعث بالا رفتن کیفیت انها نیز میشود و کاشی و موزاییک به بهترین کیفیت خود تبدیل میکند

شما میتوانید هر چند سال یک بار به جای تعویضکاشی ها و موزاییک های این مکان ها خود انها را کف سابی کنید تا مانند روز اول خود شوند.

برای اطلاعات بیشتر درباره ی کف شویی و کف سابی روی این لینک کلیک کنید

برای دیدن دستگاه های کف سابی میتوانید روی این لینک کلیک کنید

علت نیاز به کف شویی سوله

نما و زیبایی سوله از اهمیت بالایی برخوردار است به این دلیل که نشان دهنده کیفیت کار شما نیز است ، تصور کنید به سوله ای میروید که ان سوله از تمیزی خاصی برخوردار نیست مصلما شما میگووید در این سوله با این کیفیت چه چیز به درد بخوری تولید میشود ، ولی به عکس اگر داخل این مکان ها شدید که تمام انجا تمیز و پاکیزه بود و از زیبایی خوبی برخوردار بود شما به اغلام تولید شده در ان سوله نیز اعتماد میکنید . از این رو برای نشان دادن کیفیت کارتان باید سوله پاکیزه و زیبایی داشته باشید . تمام این ها نیاز مند رسیدگی به ان است .

شما میتوانید برای انجام کف شویی و کف سابی با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت با گروه خدماتی صنعتی ساختمانی یوستا با برند تجاری اوستا یاب تماس بگیرید و به کار شناسان ما متصل شوید و در این ضمینه از انها مشورد بگیرید و یا سفارش خود را ثبت کنید .

با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در بهتر کردن خدماتمان یاری کنید .

4 thoughts on “تمیز کردن کف سوله

 1. سعید اله یاری گفت:

  قیمت به متراژ رو میشه بگید چقدر میشه!؟

  1. حسن درخشی گفت:

   درود لطفا تماس بگیرید02128423707 برای برآورد هزینه و لی هزینه هر متر مربع 4 الی 8 هزار تومان می باشد

 2. میتونمشماره شما رو داشته باشم؟
  سوله بیستون سازه

  1. حسن درخشی گفت:

   09366979514

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *