خدمات رنگ کاری جدول

رنگ کاری جدول ها
رنگ کاری جدول ها
رنگ کاری جدول ها

رنگ کاری جدول های خیابان برای زیباتر کردن جلوه ی خیابان ها میتواند گزینه مناسبی باشد . این رنگ کاری ها باید هر چند ساله انجام شود تا بتواند ان جلوه و رنگ اویله در ان بماند . این خدمات در شهر متاسفانه جدی گرفته نمیشود و به همین دلیل خیابان ها ان رنگ و رویی که باید را ندارند . رنگ کاری جداول خیابان ها برای زیبایی اکثرا با دو رنگ انجام میشوند ، به این ترتیب که دو جدول را یک رنگ و دو جدول بعدی را رنگ متفاوتی میزنند تا جلوه بهتری داشته باشد . اغلب این رنگ ها ابی و سفید و یا سبز و زرد و یا سفید و سبز هستند که این رنگ ها مکان های مناسب خود را دارد.

رنگ های سفید و ابی برای بزرگ راه ها و جاده ها استفاده میشود . سفید و سبز برای بلوار های داخل شهری و سبز و زرد برای پارک ها و فضا های سبز استفاده میشود که این ترتیب رنگ ها باعث زیبایی میشود و این ترتیب رنگ ها یکی از همین مسائلی است که رعایت نمیشود . در رنگ کاری جدول ها بیشتر از رنگ روغنی استفاده میشود تا هم مقاومت در مقابل اشعه خورشید داشته باشد و هم تمیز کردن این جدول ها کار سختی نباشد .

رنگ کاری جدول چه نوع رنگی نیاز دارد

رنگ های جدول خیابان بر حسب پایه حلال انها به دودسته حلال اب و حلال تینر تقسیم میشود . این نوع رنگ ها بسته به نوع استفاده از انواع مختلفی برخوردار هستند که به طور عمده در بازار عرضه میشوند . در ادامه تعدادی از رنگ های مورد استفاده در رنگ کاری جداول را به شما معرفی خواهیم کرد . با ما همراه باشد .

انواع رنگ های مورد استفاده در رنگ کاری جدول

ما در این مطلب با شما درباره ی سه نوع رنگی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد صحبت خواهیم کرد و ویژگی های انها را به شما خواهیم گفت .

رنگ های اکسیرپرگاس

این نوع رنگ جزو رنگ های با کیفیت و مرغوب است که میتوان در بازار یافت . قدرت چسبندگی بالای این نوع رنگ یکی از نکات مثبت مهم این رنگ به شمار می اید که هم رنگ امیزی را راحت میکند و هم رنگ مدت بیشتری روی جدول می چسبد . از ویژگی های دیگر این نوع رنگ میتوان به زود خشک شدن ان اشاره کرد .

در رنگ امیزی جدول ویژگی زود خشک شدن بسیار کاربردی است زیرا جداول در خیبابن ها قرار میگیرد و ممکن است تا وقتی خشک نشده اسیبی ببیند و حتی ممکن است که الودگی هایی روی ان رنگ بچسبد و تا رنگ امیزی بعدی زیبایی جدول را بکاهد و به همین دلیل این ویژگی از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اماده کردن و به مرحله استفاده کردن این رنگ رسیدن کافیست مقداری تینر به ان اضافه کنید تا کمی رقیق تر شود و استفاده کنید . رنگ های پایه اب این نوعرنگ نیاز به اضافه کردن تینر داخل ان ندارد و میتوان این نوع رنگ را بعد از خریدارذی بدون اضافه کردن چیزی روی ان استفاده کرد .

رنگ های جدولی اکریلیک

این نوع رنگ بر پایه حلال اب و نفت در بازار عرضه میشود . رنگ های اکریلیک به دلیل غلظت مناسب ان برای رنگ کاری جدول رنگ مناسبی است و میتواند به رنگ کاریراحت تر جدول کمک زیادی بکند .خشک شدن سریع این نوع رنگ از دیگر ویژگی های ان است که نسبت به رنگ نوع قبل زودتر خشک میشود . مزایای زود خشک شدن رنگ را در قبل اشاره کردیم .

رنگ های الکیدی

این نوع رنگ از ترکیب پلی استر اصلاح شده و اسید چرب به دست می اید.ترکیب اسید چرب داخل این رنگ باعث بالا رفتن انعطاف پزیری رنگ شده و در پروسه شدن نیز تاثیر دارد و این پروسه را تسریع میدهد . این نوع رنگ جدول به دلیل داشتن براقیت خوبی که دارد برای رنگ امیزی و جلوه دادن به شهر مناسب است. این رنگ را برای سطوح مختلف میتوان استفاده کرد و پاسخ مناسب را گرفت و، رنگ های الکیدی دارای طول عمر بالایی هستند و میتوانند برای احفاظت طولانی مدت روی سطوح استفاده شوند .

رنگ ها مناسب در رنگ کاری جدول

رنگ هایی که در رنگ کاری جدول استفاده میشود باید ویژگی خهایی داشته باشند تا مناسب این کار شناخته شوند . از جمله این ویژگی ها مقاومت ان در برابر اشعه های خورشید است . این رنگ به دلیل تماس مستقیم با افتاب و اشعه های مضرش باید مقاومت بالایی داشته باشد تا در کوتاه مدت اسیبی نبیند و پوسته پوسته نشود . رنگ هایی که در مقابل افتاب هستند و تماس مستقیم با انرا دارند ترک میخورند و مقاومت خود را از دست میدهند که این رنگ باید مقاومت بالایی داشته باشد .

ویژگی بعدی این رنگ طول عمر ان است . طول عمر جدول ها باید چند سال باشئ . این رنگ ها باید روی سطوح بدون اسیب چند سال دوام بیاورند .در سطح شهر جدول های بسیاری دیده میشنود که برای رنگ انها مدت زمان زیادی نیاز است و از هزینه بالایی نیز استفاده میکند به این دلیل نمیتوان رنگ ها را چند ماه یک بار و یا هر سال ترمیم کرد . به این دلایل این رنگ باید طول عمر بالایی داشته باشند .

ویژگی بعدی ان در این است که شستشوی ان باید راحت باشد .ما هر روز ( در شهر های مهم ) و هر هفته مشاهده میکنیم که ماشین های مخصوصی در حال شستشوی جداول هستند . اگر از رنگ هایی استفاده کنیم که شستشوی انها سخت باشد . رنگ های روغنی به دلیل اسان بودن شستشوی انها بیشتر استفاده میشود . شستشوی مکرر رنگ ها باعث ضعیف شدن انها نیز میشود به همین دلیل باید رنگی استفاده کنیم که از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد .

ویژگی های رنگ کاری جداول

تمام این ویژگی ها از یک رنگ ، رنگ مناسب برای رنگ کردن جدول ها میسازد . شما میتوانید برای رنگ کردن جداول از لوازمی مانند پیستوله ، قلم مو و یا غلطک های رنگ استفاده کنید که بنا به نوع رنگتان میتوانید از این تجهیزات استفاده کنید .

شما میتوانید برای اطلعات بیشتر در باره شستشوی معابر و جدول ها روی این لینک کلیک کنی تا به صفحه مربوطه منتقل شوید .

انجام خدمات رنگ کاری جدول ها با بهترین کیفیت و با نازل ترین قیمت را میتوانید از گروه خدماتی یوستا بخواهید .

گروه خدماتی ساختمانی یوستا با برند تجاری اوستا یاب اماده انجام تمام امور ساختمانی با بهترین کیفیت در تهران ، البرز و قم اماده انجام تمام خدمات مورد نیاز شماست.

شما میتوانید با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود مارا در هرچه بهتر کردن خدماتمان یاری کنید .