خدمات

خدمات رنگ کاری جدول

رنگ کاری جدول ها
رنگ کاری جدول ها

رنگ کاری جدول های خیابان برای زیباتر کردن جلوه ی خیابان ها میتواند گزینه مناسبی باشد . این رنگ کاری ها باید هر چند ساله انجام شود تا بتواند ان جلوه و رنگ اویله در ان بماند . این خدمات در شهر متاسفانه جدی گرفته نمیشود و به همین دلیل خیابان ها ان رنگ و رویی که باید را ندارند . رنگ کاری جداول خیابان ها برای زیبایی اکثرا با دو رنگ انجام میشوند ، به این ترتیب که دو جدول را یک رنگ و دو جدول بعدی را رنگ متفاوتی میزنند تا جلوه بهتری داشته باشد . اغلب این رنگ ها ابی و سفید و یا سبز و زرد و یا سفید و سبز هستند که این رنگ ها مکان های مناسب خود را دارد.

رنگ های سفید و ابی برای بزرگ راه ها و جاده ها استفاده میشود . سفید و سبز برای بلوار های داخل شهری و سبز و زرد برای پارک ها و فضا های سبز استفاده میشود که این ترتیب رنگ ها باعث زیبایی میشود و این ترتیب رنگ ها یکی از همین مسائلی است که رعایت نمیشود . در رنگ کاری جدول ها بیشتر از رنگ روغنی استفاده میشود تا هم مقاومت در مقابل اشعه خورشید داشته باشد و هم تمیز کردن این جدول ها کار سختی نباشد .

رنگ کاری جدول چه نوع رنگی نیاز دارد

رنگ های جدول خیابان بر حسب پایه حلال انها به دودسته حلال اب و حلال تینر تقسیم میشود . این نوع رنگ ها بسته به نوع استفاده از انواع مختلفی برخوردار هستند که به طور عمده در بازار عرضه میشوند . در ادامه تعدادی از رنگ های مورد استفاده در رنگ کاری جداول را به شما معرفی خواهیم کرد . با ما همراه باشد .

انواع رنگ های مورد استفاده در رنگ کاری جدول

ما در این مطلب با شما درباره ی سه نوع رنگی که بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد صحبت خواهیم کرد و ویژگی های انها را به شما خواهیم گفت .

رنگ های اکسیرپرگاس

این نوع رنگ جزو رنگ های با کیفیت و مرغوب است که میتوان در بازار یافت . قدرت چسبندگی بالای این نوع رنگ یکی از نکات مثبت مهم این رنگ به شمار می اید که هم رنگ امیزی را راحت میکند و هم رنگ مدت بیشتری روی جدول می چسبد . از ویژگی های دیگر این نوع رنگ میتوان به زود خشک شدن ان اشاره کرد .

در رنگ امیزی جدول ویژگی زود خشک شدن بسیار کاربردی است زیرا جداول در خیبابن ها قرار میگیرد و ممکن است تا وقتی خشک نشده اسیبی ببیند و حتی ممکن است که الودگی هایی روی ان رنگ بچسبد و تا رنگ امیزی بعدی زیبایی جدول را بکاهد و به همین دلیل این ویژگی از اهمیت بالایی برخوردار است. برای اماده کردن و به مرحله استفاده کردن این رنگ رسیدن کافیست مقداری تینر به ان اضافه کنید تا کمی رقیق تر شود و استفاده کنید . رنگ های پایه اب این نوعرنگ نیاز به اضافه کردن تینر داخل ان ندارد و میتوان این نوع رنگ را بعد از خریدارذی بدون اضافه کردن چیزی روی ان استفاده کرد .

رنگ های جدولی اکریلیک

این نوع رنگ بر پایه حلال اب و نفت در بازار عرضه میشود . رنگ های اکریلیک به دلیل غلظت مناسب ان برای رنگ کاری جدول رنگ مناسبی است و میتواند به رنگ کاریراحت تر جدول کمک زیادی بکند .خشک شدن سریع این نوع رنگ از دیگر ویژگی های ان است که نسبت به رنگ نوع قبل زودتر خشک میشود . مزایای زود خشک شدن رنگ را در قبل اشاره کردیم .

رنگ های الکیدی

این نوع رنگ از ترکیب پلی استر اصلاح شده و اسید چرب به دست می اید.ترکیب اسید چرب داخل این رنگ باعث بالا رفتن انعطاف پزیری رنگ شده و در پروسه شدن نیز تاثیر دارد و این پروسه را تسریع میدهد . این نوع رنگ جدول به دلیل داشتن براقیت خوبی که دارد برای رنگ امیزی و جلوه دادن به شهر مناسب است. این رنگ را برای سطوح مختلف میتوان استفاده کرد و پاسخ مناسب را گرفت و، رنگ های الکیدی دارای طول عمر بالایی هستند و میتوانند برای احفاظت طولانی مدت روی سطوح استفاده شوند .

رنگ ها مناسب در رنگ کاری جدول

رنگ هایی که در رنگ کاری جدول استفاده میشود باید ویژگی خهایی داشته باشند تا مناسب این کار شناخته شوند . از جمله این ویژگی ها مقاومت ان در برابر اشعه های خورشید است . این رنگ به دلیل تماس مستقیم با افتاب و اشعه های مضرش باید مقاومت بالایی داشته باشد تا در کوتاه مدت اسیبی نبیند و پوسته پوسته نشود . رنگ هایی که در مقابل افتاب هستند و تماس مستقیم با انرا دارند ترک میخورند و مقاومت خود را از دست میدهند که این رنگ باید مقاومت بالایی داشته باشد .

ویژگی بعدی این رنگ طول عمر ان است . طول عمر جدول ها باید چند سال باشئ . این رنگ ها باید روی سطوح بدون اسیب چند سال دوام بیاورند .در سطح شهر جدول های بسیاری دیده میشنود که برای رنگ انها مدت زمان زیادی نیاز است و از هزینه بالایی نیز استفاده میکند به این دلیل نمیتوان رنگ ها را چند ماه یک بار و یا هر سال ترمیم کرد . به این دلایل این رنگ باید طول عمر بالایی داشته باشند .

ویژگی بعدی ان در این است که شستشوی ان باید راحت باشد .ما هر روز ( در شهر های مهم ) و هر هفته مشاهده میکنیم که ماشین های مخصوصی در حال شستشوی جداول هستند . اگر از رنگ هایی استفاده کنیم که شستشوی انها سخت باشد . رنگ های روغنی به دلیل اسان بودن شستشوی انها بیشتر استفاده میشود . شستشوی مکرر رنگ ها باعث ضعیف شدن انها نیز میشود به همین دلیل باید رنگی استفاده کنیم که از مقاومت بالایی نیز برخوردار باشد .

ویژگی های رنگ کاری جداول

تمام این ویژگی ها از یک رنگ ، رنگ مناسب برای رنگ کردن جدول ها میسازد . شما میتوانید برای رنگ کردن جداول از لوازمی مانند پیستوله ، قلم مو و یا غلطک های رنگ استفاده کنید که بنا به نوع رنگتان میتوانید از این تجهیزات استفاده کنید .

شما میتوانید برای اطلعات بیشتر در باره شستشوی معابر و جدول ها روی این لینک کلیک کنی تا به صفحه مربوطه منتقل شوید .

انجام خدمات رنگ کاری جدول ها با بهترین کیفیت و با نازل ترین قیمت را میتوانید از گروه خدماتی یوستا بخواهید .

گروه خدماتی ساختمانی یوستا با برند تجاری اوستا یاب اماده انجام تمام امور ساختمانی با بهترین کیفیت در تهران ، البرز و قم اماده انجام تمام خدمات مورد نیاز شماست.

شما میتوانید با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود مارا در هرچه بهتر کردن خدماتمان یاری کنید .

One thought on “خدمات رنگ کاری جدول

  1. فرشته گفت:

    سلام وقت بخیر میخواستم تو حیاط منزلمون یک باغچه کوچیک برای کاشت گل و سبزیجات درست کنم مطلبی راجب به ساخت باغچه تو حیاط منزل نیز دارید یا اطلاعاتی تو این زمینه؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *