شماره کف شویی

کف شویی

شماره کف شویی را میتوانید از داخل سایت بردارید .انجام بهترین و با کیفیت ترین ( صد در صد تضمینی ) در تهران ، البرز و قم ، با نازل ترین قیمت در خدمت شما عزیزان میباشد .

شماره کف شویی

شماره کف شویی با بهترین کیفیت در گروه خدماتی یوستا با برند تجاری اوستا یاب ، با بیش از 15 سال تجربه در حوزه خدمات ساختمان . با تماس با شماره های داده شده تماس بگیرید و با مختصصین ما مشورت کنید .

کف شویی چیست

کف شویی به عمل شستشوی کف کفته میشود که با استفاده از دستگاه های مخصوص صورت میگیرد . با توجه به مقدار نیاز به کف شویی و جنس و عمق لکه ها استفاده از ابزار های کف شویی نیز متفاوت است .با استفاده از این لوازم و ابزار ها شما میتوانید به راحتی عمل شستشوی کف را انجام دهید .

لوازم مورد استفاده در کف شویی

در این قسمت از مطلب لوازمی که در کف شویی مورد استفاده قرار میگیرد را به شما معرفی میکنیم و کاربرد انها را به صورت مختصر به شما توضیح خواهیم دارد..

1- واتر جت

وات جت
وات جت

واتر جت اولین و ساده ترین وسیله ای است که در کف شویی استفاده میشود. این وسیله با استفاده از اب خالی و در صورت نیاز مواد شوینده ی مخصوصی که به ان اضافه میشود که با فشار بالا پرتاب میشود باعث شستشوی کف میشود . موارد استفاده از این وسیله محدود به شستشوی کف نیست و میتوان با استفاده از این وسیله نما ؛ دیوار و شیشه ها را نیز شستشو داد ، از این وسیله در صنعت های دیگر نیز استفاده میشود که یکی از شاخص ترین انها کارواش است .

2- دستگاه کف شویی

این وسیله قدرت بالا تری نسبت به واتر جت دارد و لکه هایی که سختی بالاتری دارند را با استفاده از این وسیله از بین میبرند . این وسیله با استفاده از سیم فرچه ای که در زیر ان وجود دارد عمل شستشو را انجام میدهد . با استفاده از این وسیله میتوانید هر لکه ای در کف را از بین ببرید . در قسمت پایین میتوانید تصویری از دستگاه کف شویی مشاهده کنید .

شماره کف سابی
دستگاه اسکرابر

3-دستگاه کف سابی

این وسیله میتواند لکه های عمیق ، ترک ها و اسیب دیده گی های کف را نیز از بین ببرد . این دستگاه با استفاده از الماسه یک لایه از کاشی و سنگ کف را برمیدارد .با برداشتن لایه رویی ترک ها و اسیب های سطحی از بین میرود . با استفاده از این وسیله سطح مقاومت سنگ ها و کاشی های کف به حد اکثر خود میرسد و دوام بالایی نیز پیدا میکند . دستگاه کف سابی و کف شویی یکی است و فقط لایه برداری که در ان استفاده میشود متفاوت است . در کف شویی از فرچه سیمی استفادهمیشود ولی در کف سابی از الماسه ، به همین دلیل است که لایه برداری کف سابی از کف شویی بیشتر است .

برای داشتن مکانی زیبا شما نیاز به رسیدگی به ان مکان دارید . این رسیدگی را میتوان رنگ امیزی ، کف سابی ، شستشوی نما و … دانست .

برای انجام تمام این امور با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت میتوانید با شماره های داده شده تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید .

برای اطلاع از قیمت ها در این خدمات میتوانید با ما تماس بگیرید .

سلام شما فقط تو تهران هستید یا به شهرستان های اطرافم میایید

بله خدمات ما شامل شهرستان های اطرافم میشه