نماشویی در تهران

23

اوستا یاب در صدد است که با بهره گیری از بهترین دستگاهها، بهترین مواد و مصالح و عالی ترین روش شستشو برای همشهریان تهرانی خود خدمات نماشویی را ارائه نمایید.

نماشویی در تهران

اوستا یاب تا به امروز توانسته در حوضه خدمات نماشویی در تهران نقش به سزایی از خود نشان دهدو سعی بر این داشته که بهترین و عالیترین خدمات نماشویی را تحویل کارفرمایان تهرانی خود قرار دهدکه مصمم براین است که پایدار در خدمات رسانی به همشهریان و ایفایی نقش خود در قالب اوستا و یک تیم حرفه ایی وبا تلاش شبانه روزی خود در امر خدمات رسانی نماشویی در شهر بزرگ تهران اماده همکاریست.

خدمات نماشویی در حومه تهران

تیم کاملا حرفه ایی اوستا یاب به غیر از کلان شهر تهران ،در حومه شهر تهران نیز اماده خدمات رسانی نماشویی به سازمانها ، نهادها،ارگانها ، شرکتها ،و…میباشد در کل میتوان گفت ازغرب تا شرق تهران ،از شمال تا جنوب تهران اوستا یاب با شماست ومیتوان به شهر هایی از قبیل فیروز کوه، دماوند،رودهن و بومهن،لواسانات،تجریش، فرمانیه،سعادت اباد ،خاوران ،مجیدیه ،هفت تیر، مطهری،یوسف اباد ،شهرک غرب،راه اهن،منیریه،نواب، شهر ری، رباط کریم ، اسلامشهر،شهریار ،باقرشهر،چیتگرو… اشاره کرد.

تعرفه های نماشویی در تهران

معمولا در قیمت گذاری نماشویی در تهران از رنج متری ۱۰۰۰تومان تا ۳۰۰۰۰تومان میباشدکه بسته به جرم وکثیفی ویا جنس سنگ نما ،متراژ براورد میشود.ولیکن حد متعادل ان بین ۴۰۰۰-۸۰۰۰تومن میباشد که به شرح ذیل میباشد:

  • بسته به جرم وکثیفی و زنگاب: هرچه کثیفی بیشتر باشد به طبع مواد بیشتر و مدت زمان بیشتری را میطلبدوهزینه نیز افزایش پیدا میکند.
  • معمولا هرچه سنگ صاف باشد شستشو ان راحت ونیز اگر سنگ تیشه ایی باشد روندشستشو ارامترودقت ومواد بیشتری را میطلبدودرنتیجه هزینه نماشویی نیز افزایش پیدا میکند.
  • متراژ کار نیز یکی از پارامترهای هزینه های شستشو میباشد زیرا هرچه کار متراژ کمتری داشته باشد معمولا یک هزینه مقطوع داده میشودو هرچه متراژ کار بالاتر باشدقیمت متری داده میشود و از هزینه متر مربع کاسته میشود.

خدمات ارائه شده در تهران

به اختصار توضیح داده میشود:

۱-الهیه خ بیدار  پروژه اقای ملکی             ۲-رباط کریم پروژه قاسمی               ۳-اسلامشهر پروژه اقای فرهانی

۴-پاسداران پروژه اقای کریمیان               ۵-مجیدیه پروژه اقای افخمی              ۶-نواب پروژه اقای ترک

۷-شهرک راهن پروژه اقای طارمی           ۸-دماوند مشا پروژه اقای اکبری          ۹-پاکدشت پروژه اقای محسنیان

۱۰-ورامین پروژه اقای ممدوح                ۱۱-چیتگرپروژه محمدی                      ۱۲-پیروزی پروژه اقای الهام

۱۳-و…

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

logo-samandehi

تماس با ما