طراحی داخلی

رنگ سبز در طراحی داخلی

رنگ سبز در طراحی داخلی به دلیل ارامشی که به انسان میدهد طرفداران زیادی دارد . این رنگ علاوه بر ارامش زیبایی خاصی نیز به اتاق داده و اتاق را جلوه خاصی میبخشد .اگر به دنبال یافتن ارامش در منزل خود هستیدما به شما تغییر رنگ طراحی داخلی را به رنگ سبز میدهیم .شما میتوانید با رنگ سبز به خوبی خانه خود را تزیین کنید.

رنگ سبز در طراحی داخلی

رنگ سبز دارای خواص زیادی میباشد که در بالا به دو خاصیت ان یعنی ارامش بخش بودن و زیبا بودن ان اشاره کردیم ، در ادامه به ویژگی های بیشتر رنگ سبز در طراحی داخلی میپردازیم با ما همراه باشید .

1- ارامش

رنگ سبز ارامش را به همراه دارد و انسان با نگاه کردن به ان احساس ارامش میکند .

2- ایمنی

رنگ سبز رنگ ایمنی است . شما میتوانید در همه جا مشاهده کنید که برای نشان دادن ایمنی از رنگ سبز استفاده میکنند و همین موضوع باعث شده تاثر این رنگ در احساس امنیت کردن تاثیر بیشتری بگذارد .

3- سلامتی

این رنگ نشانگر سلامتی نیز است و برای نشان دادن سلامتی از این رنگ استفاده میشود .

4- دانش

رنگی که برای نشان دادن دانش استفاده میشود نیز سبز است . این رنگ ویژگی های خوب زیادی دارد که دانش و صلح یکی دیگر از ان ویژگی هاست.

همان طور که مطالعه کردید این رنگ ویژگی ها و خوص زیادی دارد که با استفاده از ان در طراحی داخلی میتوانید به تمامی لین ویژگی ها دست پیدا کنید .

رنگ سبز دارای انواع زیادی نیز است که هرکدام از این رنگ ها ویژگی های خاص خود را دارند . در ادامه میتوانید انواع رنگ سبز مورد استفاده در طراحی دا خلی را مشاهده کنید .

انواع رنگ سبز

انواع رنگ های سبز به ترتیب :

1- سبز مغز پسته ای روشن

مغز پسته ای روشن
مغز پسته ای روشن

همان طور که در تصویر بالا مشاهده میکنید اولین رنگ از گروه رنگ سبز ، رنگ سبز مغز پسته ای روشن است . کد این رنگ AD – FF – 2F

2- سبز روشن

سبز روشن
سبز روشن

شما در تصویر بالا میتوانید رنگ سبز روشن را مشاهده کنید. کد این رنگ 7F – FF -00

3- سبز مغز پسته ای

سبز مغز پسته ای
سبز مغز پسته ای

در تصویر بالا سبز مغز پسته ای را مشاهده میکنید که زیبایی خاصی دارد و در طراحی داخلی بسیار زیبا میشود .

شما میتوانید در اداممه انواع رنگ سبز را با کد هایشان مشاهده کنید .

انواع رنگ سبز در طرراحی داخلی
انواع رنگ سبز در طرراحی داخلی

استفاده از رنگ سبز در طراحی داخلی

در طراحی داخلی بارنگ سبز باید به مسائلی دقیت کنید مانند رنگی که ترکیب و مکمل رنگ سبز خواهد بود. در ادامه به شما در این باره توضیحات بیشتری خوایمداد با ما همراه باشد .

رنگ سبز بسته به نوع ان میتواند با انواع رنگ ها ترکیب شده و زیبایی خوبی را به ارمغان اوردن . برای مسال میتوان رنگ سبز روشن را با زرد ترکیب نمود و زیبایی خوبی به دست اورد . در ادامه میتوانید نمونه ای از این مثال مشاهده کنید .

رنگ سبز در طراحی داخلی
رنگ سبز در طراحی داخلی

در تصویر بالا مشاهدهمیکنید که ترکیب سبز و زرگ نمای زیبایی به اتاق میدهد و میتوان از این ترکیب استفاده کرد. ولی در صورتی که شما نمیخواهید از این ترکیب رنگ استفاده کنید ، ماا تعداد دیگری از این ترکیب رنگ ها را به شما معرفی میکنیم با ماهمراه باشید .

رنگ سبز در طراحی داخلی
رنگ سبز در طراحی داخلی
رنگ سبز در طراحی د اخلی

همان طور که میتوانید مشاهده کنیدترکیب رنگ سبز میتواند با انواع رنگ ها باشد و زیبایی خوبی را داشته باشد .

طراحی داخلی به کمک رنگ سبز یکی از بهترین طراحی ها است که زیبایی خیره کننده ای به ارمغان میاورد .

شما میتوانید جهت طراحی داخلی و دیزاین منزل خود با شماره های داده شده تماس بگیرید و سفارشات خود را ثبت کنید . گروه خدماتی ساختمانی یوستاhttp://ustayab.com با بیش از 15 سال تجربه و دارا بود کادری ماهر و مجرب میتواند سفارشات شما را با بهترین کیفیت ( صد در صد تضمینی ) وبا نازل ترین قیمت انجام دهد . شما میتوانید جهت ثبت سفارش با شماره های داده شده تماس بگیرید و با کارشناسان ما در این باره مشورت کنید .

با ارسال نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود ما را در بهتر کردن خدماتمان یاری کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *